Klasyfikacja strzelców V ligi kujawsko-pomorskiej grup 2
35 - Piotr Gląba (Włocłavia);
31 - Łukasz Witucki (Zdrój),
20- Łukasz Różański (LTP);
19 - Mateusz Gryglewicz (Noteć);
18 - Piotr Charzewski (Włocłavia);
16 - Mikołaj Ciejek (Unia);
15 - Jacek Wichliński (Lubienianka);
13 - Marcin Bizoń (Noteć); Robert Jurek (Szubinianka); Łukasz Waligóra (Unia); Marcin Majchrzak (Zdrój),
12 - Tomasz Warzecha (Kujawianka); Billy Abbott (Łokietek); Cezary Głon (Piast);
11 - Mateusz Balik (Unia); Paweł Behlke (Włocłavia);
10 - Piotr Michalski (GKS); Damian Sikorski (Gopło); Dawid Marciniak, Hubert Szymczak (Łokietek); Wojciech Lewandowski (Noteć); Damian Czarnota (Start); Przemysław Wesołek (Szubinianka);
9 - Rafał Lisota (GKS); Mikołaj Ruta (Gopło); Konrad Kaźmierczak (LTP); Krystian Osiński (Lubienianka); Konrad Polawski (Szubinianka); Kamil Fajkowski (Unia); Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Bartosz Cybulski (Ziemowit);
8 - Krystian Piechocki (Kujawianka); Joachim Nowacki (Noteć); Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Kamil Kawczyński, Patryk Kozłowski (Zjednoczeni);
Kolejni strzelcy na następnej stronie
WYNIKI OSTATNIEJ 30. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ
7 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Konrad Lewandowski (Start);
6 - Gracjan Sobczak (GKS); Piotr Mroziński (Kujawianka); Kamil Stefaniak, Michał Świątkowski (LTP); Dawid Kubiak, Kamil Niewiadomski, Radosław Popieliński (Łokietek); Damian Kempski (Piast); Mirosław Obremski (Szubinianka); Patryk Jasiński, Patryk Olewiński (Wisła); Daniel Matuszak (Zdrój); Kamil Pyczka (Ziemowit);
5 - Daniel Dorsz, Hubert Jaśkiewicz, Tomasz Jóźwiak (GKS); Dominik Kostrzak, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Łukasz Kranc, Arkadiusz Olkowski (LTP); Michał Wołczyk (Piast); Bartłomiej Roszak (Start); Adam Kmita, Grzegorz Pakulski (Unia); Marcel Krosnowski, Piotr Szczęsny (Włocłavia); Daniel Fras (Zdrój); Karol Pyczka (Ziemowit);
4 - Michał Niewiadomski (Kujawianka); Albert Pawlak, Michał Szymczak, Patryk Olczak, Piotr Zagórski, Adam Zuzo (Lubienianka); Rafał Matusiak, Marcin Pałczyński, Michał Skonieczny (Łokietek); Kamil Skonieczka, Paweł Witwicki (Noteć); Jędrzej Florek (Piast); Patryk Gołdyn (Start); Michał Machowski, Szymon Staszak (Szubinianka); Patryk Laskowski (Wisła); Krzysztof Garczewski, Mateusz Kłosowski(Włocłavia); Arkadiusz Dryps (Zdrój); Łukasz Deręgowski, Krzysztof Małachowski (Zjednoczeni);
3 - Arkadiusz Bartczak, Kamil Bógdał, Dariusz Janik, Konrad Stańczak ((GKS); Kamil Łukomski, Rafał Redman (Gopło); Cezary Smykowski, Waldemar Zakrzewski (LTP); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Piotr Mucha (Noteć); Adrian Duch (Piast); Patryk Kowalski, Piotr Markowski (Start); Łukasz Cięgotura, Sylwester Gęgotek, Piotr Kaźmierski (Unia); Łukasz Olewiński, Dominik Szklarczyk (Wisła); Jarosław Krzyżanowski, Mikolaj Lityński (Zdrój); Igor Kania, Oskar Karpiński, Daniel Lewandowski (Ziemowit); Adam Lichmański (Zjednoczeni);
2 - Krzysztof Janik, Łukasz Morawski, Jarosław Tomaszewski, Jędrzej Tomaszewski, Mateusz Zieliński (GKS); Hubert Burdziński, Miłosz Losik, Maciej Szymański (Gopło); Kacper Lewandowski, Mariusz Łęga, Konrad Sobczak, Marcin Szwarckopf (Kujawianka); Filip Kalinowski (Lubienianka); Jakub Kosztowny, Jakub Piwoński, Kacper Szadłowski (Łokietek); Tomasz Kośmider, Patryk Otlewski, Michał Sznajdrowski (Noteć); Marek Baranowski, Dariusz Dąbrowski, Wiktor Gręźlicki, Mariusz Kwiatkowski (Piast); Kamil Konwent, Radosław Lewandowski, Leszek Stasiak, Kamil Świerski (Start); Michał Jaworski, Fabian Wiśniewski (Szubinianka); Marek Grzegorek, Oskar Kryszak, Mateusz Nowacki (Unia);Michał Statkiewicz, Patryk Zieliński (Wisła); Kamil Trzeciak, Mateusz Tłuchowski (Włocłavia); Rafał Gawroński, Szymon Gołębiowski (Ziemowit); Seweryn Hełminiak, Paweł Rybicki, Łukasz Sowiński (Zjednoczeni);
1- Mateusz Radkowski (Gopło); Marcin Chojnacki, Dawid Jasiński, Wiktor Kinowski, Maciej Nawrocki, Bartosz Pawliński, Damian Szwandke, Mikołaj Waszak, Kacper Wójcikowski (Kujawianka); Mateusz Florkiewicz, Tomasz Mularski, Marcin Zapiec, Paweł Zaranek (LTP); Andrzej Dopieralski, Jakub Pietrzak, Rafał Szymczak, Rafał Świerczyński (Lubianianka); Krystian Andrzejczak, Krystian Czarnecki, Kacper Gałka, Łukasz Kraszewski, Maciej Pałczyński (Łokietek); Gracjan Baron, Łukasz Gryglewicz, Bartosz Szałkowski (Noteć); Szymon Baranowski, Krzysztof Głogowski, Adam Kierstan, Juryj Kosher, Piotr Niewiadomski (Piast); Piotr Adamkiewicz, Sebastaian Dobrzycki, Tomasz Fijałkowski, Jakub Lewandowski, Dawid Kurtys, Aleksander Owedyk(Start); Dawid Chojnacki, Kacper Klosowski, Dawid Krawczyk, Michał Machowski,Vasile Nicoare, Przemysław Pawlak(Szubinianka); Krzysztof Brończyk, Adam Frelich, Maciej Jaroszewski, Kamil Piotrkowiak, Filip Sasała (Unia); Patryk Brząkalski, Juliusz Habasiński, Bartosz Kleczkowski, Filip Koprowski, Dominik Szklarczyk (Wisła); Bartłomiej Feter, Kamil Falkowski, Kamil Frąckowiak, Lucjan Jaroszewski, Dorian Różański, Robert Spychalski (Włocłavia); Michał Cyra, Marcin Modrzejewski (Zdrój); Łukasz Banasiak, Krzysztof Błachowicz,Daniel Rożek (Ziemowit); Patryk Betliński, Tomasz Jaroński, Przemysław Mańkowski (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla Kujawianki - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla: LTP - Piotr Szczęsny (Włoclavia); dla Startu - Michał Ciesielski (Łokietek); Rafał Langner (Zdrój); dla Szubinianki - Jakub Koprowicz (Ziemowit); dla Unii - Jakub Iskra (Noteć);
WALKOWERY: 3 dla Włocłavii za mecz z Gopłem;
Wideo. Włocłavia Włocławek świętuje awans do 4. ligi piłki nożnej
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?