Arka Gdynia

Arka Gdynia

Obserwuj klub

« 1 ... 249 251 253 ... 257 »

Terminarz rozgrywek

22. marca 2019 22. maja 2019

Brak danych
Sobota, 30 marca 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 27. kolejka 29.03.201901.04.2019
18:00 Arka Gdynia 0:2 Śląsk Wrocław
Wtorek, 02 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 28. kolejka 03.04.201903.04.2019
20:30 Arka Gdynia 0:0 Lechia Gdańsk
Niedziela, 07 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 29. kolejka 05.04.201908.04.2019
15:30 Pogoń Szczecin 3:3 Arka Gdynia
Sobota, 13 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 30. kolejka 13.04.201913.04.2019
18:00 Arka Gdynia 1:1 Miedź Legnica
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 31. kolejka (gr. spadkowa) 20.04.201922.04.2019
18:00 Górnik Zabrze -:- Arka Gdynia
Czwartek, 25 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 32. kolejka (gr. spadkowa) 23.04.201925.04.2019
18:00 Arka Gdynia -:- Miedź Legnica
Niedziela, 28 kwietnia 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 33. kolejka (gr. spadkowa) 28.04.201929.04.2019
15:30 Korona Kielce -:- Arka Gdynia
Piątek, 03 maja 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. spadkowa) 03.05.201906.05.2019
18:00 Wisła Płock -:- Arka Gdynia
Piątek, 10 maja 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 35. kolejka (gr. spadkowa) 10.05.201910.05.2019
18:00 Arka Gdynia -:- Zagłębie Sosnowiec
Poniedziałek, 13 maja 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 36. kolejka (gr. spadkowa) 13.05.201915.05.2019
18:00 Arka Gdynia -:- Wisła Kraków
Sobota, 18 maja 2019
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 37. kolejka (gr. spadkowa) 18.05.201918.05.2019
15:30 Śląsk Wrocław -:- Arka Gdynia

Lotto Ekstraklasa

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 31 63 19 6 6 49-31
2 Lechia Gdańsk Live 31 60 17 9 5 45-27
3 Piast Gliwice Live 31 56 16 8 7 49-31
4 Cracovia Live 31 48 14 6 11 39-35
5 Jagiellonia Białystok Live 31 48 13 9 9 48-44
6 Zagłębie Lubin Live 31 47 14 5 12 50-41
7 Pogoń Szczecin Live 31 46 13 7 11 47-44
8 Lech Poznań Live 31 44 13 5 13 44-43
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
2 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
3 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
4 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
5 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
6 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
7 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
8 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 30 60 17 9 4 45-25
2 Legia Warszawa Live 30 60 18 6 6 48-31
3 Piast Gliwice Live 30 53 15 8 7 47-31
4 Cracovia Live 30 48 14 6 10 39-34
5 Zagłębie Lubin Live 30 47 14 5 11 48-38
6 Jagiellonia Białystok Live 30 47 13 8 9 45-41
7 Pogoń Szczecin Live 30 43 12 7 11 44-42
8 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 41-40
9 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
10 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
11 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
12 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
13 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
14 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
15 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
16 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63