2

Dolcan Ząbki

3

• Chwilę po wznowieniu sędzia kończy mecz!

• Rzut karny po faulu na Kowalczyku. Sam poszkodowany egzekutorem karnego i 3:2.

• Trzy minuty doliczone.

• W sytuacji sam na sam Piątkowski strzelił w lewy dolny róg, ale piłka minęła bramkę.

• Mamy ciekawą końcówkę. Zmiana w Dolcanie. Piesio schodzi z boiska, w jego miejsce Dybiec.

• Dośrodkowanie Nitkiewicza z lewej strony i Pieczara był bliski zdobycia kontaktowej bramki.

• Dolcan zaczyna grać na czas, ale nie ma się czemu dziwić. Piesia złapał skurcz i opuszcza na chwilę boisko.

• Była to kuriozalna bramka. Zarychta wybił piłkę, ta trafiła pod nogi zawodnika Dolcanu, któremu wybił piłkę obrońca Kolejarza. Piłka trafiła do Piesia, który po ziemi uderzył w środek z bramki z 2 metrów.

• I szybka odpowiedź Dolcanu! Zamieszanie w polu karnym i Piesio zdobywa bramkę na 3:1!

• Rzut karny podyktowany został na faul na Kowalczyku.

• Rzut karny dla Kolejarza i Kowalczyk pewnie wykorzystuje okazję!

• Dolcan strzela bramkę po dużym błędzie obrońców Kolejarza. Grzegorz Piesio!

• Pieczara w miejsce Adamka

• W sytuacji sam na sam Kowalczyk uderzył głową piłkę prosto w bramkarza bo dośrodkowaniu z lewej strony.

• Piesio oddał strzał na bramkę, ale zablokował piłkę Markowski.

• Szufryn dostał drugą żółtą i czerwoną kartkę. Zderzył się z zawodnikiem Dolcanu, a sędzia uznał że zawodnik Kolejarza faulował.

• Giesa wszedł w miejsce Wolańskiego.

• Rzut rożny dla Dolcanu. Nisko bitą piłkę wybija Markowski.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kamil Kurowski, ale wybijają obrońcy Dolcanu

• Wracając do bramki, było to naprawdę piękne uderzenie Grzelaka prawie z połowy boiska. Murowany kandydat do bramki kolejki!

• Zmiana także w Dolcanie. Wiśniewski za Jakubika. Obie zmiany były przyszykowane, już zanim padła bramka.

• Zmiana w Kolejarzu. Gryźlak wszedł w miejsce

• Bramka dla Dolcanu po ładnym strzale z 40 metrów prosto w okno! Piękny strzał!

• Żółta kartka dla Szufryna

• Żóła kartka dla Jakubika za uderzenie Szufryna nogą w twarz.

• Żółta kartka dla Hirsza za niebezpieczny wślizg na Stefaniku.

• Przewrotką uderzał Piesio, ale zagrał do kolegi, który był na spalonym.

• Żółta kartka dla Nitkiewicza za faul na Cichockim

• Bardzo dobra okazja Zielińskiego, który minął zwodem obrońcę Kolejarza na 5. metrze, ale uderzył prosto w Szufryna.

• Grzelak faulował Adamka. Z 16. metrów uderzał Wolański, ale niecelnie. Lekki strzał wybili obrońcy Dolcanu.

• Po dośrodkowaniu Świerblewskiego z lewej strony piłka wyszła za linię końcową.

• Początek drugiej połowy.

• Za nami pierwsze 45 minut. Dolcan próbował głównie strzałów z dystansu, korzystając z faktu, że Zarychta miał utrudnione zadanie, grając pod słońce. Nie były one jednak celne.

• Koniec pierwszej połowy w Stróżach.

• Z 25. metrów uderzył Osoliński, bardzo niecelnie.

• Dwa rzuty rożne dla Kolejarza. Dwa razy próbował uderzać Cichy, ale bez efektu.

• Dopiero teraz skończyło się sprzedawanie biletów!

• Kolejarz wychodził 3 na 1, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Chyba niesłusznie.

• Adamek z 16 metrów wysoko ponad bramką.

• Faul na Kowalczyku około 16 metra. Bocian wrzucił piłkę w pole karne, wybili ją obrońcy, a do tego zagrał ręką Adamek.

• Uderzał Mateusz Piątkowski po dalekim dośrodkowaniu z lewej strony, ale trafił prosto w Zarychtę.

• Jako ciekawostkę, można podać, że przed stadionem jeszcze jest kolejka! To efekt wprowadzenia elektronicznego systemu identyfikacji kibiców, który wydłużył dzisiaj proces wpuszczania fanów na mecz.

• Akcja Nitkiewicza, podanie środkiem pola, ale znowu przechwytują obrońcy.

• Gra toczy się głównie długimi podaniami, przechwytywanymi przez obrońców. Dominują głównie próby strzałów z dystansu.

• Przed szansą stanął Kowalczyk, ale uderzył za słabo.

• Na razie widowisko w Stróżach nie porywa. Sporo jest walki i szarpanej gry, ale składnych akcji i dogodnych sytuacji praktycznie trudno uświadczyć. Miejmy nadzieję, że mecz się jeszcze rozkręci.

• Po rzucie sędziowskim Kolejarz oddał piłkę Dolcanowi.

• Na boisku leży Nitkiewicz, którego faulował Piesia. Zawodnik Kolejarza już jest w stanie grać.

• Zjawiński próbował uderzać nożycami na bramkę, ale nic z tego nie wyszło.

• Na stadion Kolejarza wjechała właśnie karetka, prawdopodobnie po Klepczarka.

• Rzut rożny dla Dolcanu. Wrzucił piłkę Osoliński, ale Szufryn wybił piłkę.

• Wolański próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową, ale uderzył słabo i bez problemu Leszczyński.

• Strzelał Osoliński z 16 metrów, ale bardzo wysoko ponad bramką.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Wrzucał Pietrzak, ale wybijają obrońcy Dolcanu. Próbował poprawić Nitkiewicz, ale piłka wyszła poza boisko.

• Zółta karta dla Bociana za symulowanie faulu.

• Na razie mecz jest dosyć wyrównany, chociaż w grze obu zespołów widać sporo chaosu. Przeszkadza też słońce, które oślepia czasem zawodników, co odbija się na dokładności.

• Bardzo mocny strzał Adamka z 18 metrów zablokowany przez obrońcę w polu karnym.

• Z woleja uderzał teraz Wolański z 16 metra, w środek bramki i broni Leszczyński.

• Głową strzelał ponad bramką Piątkowski po dośrodkowaniu z prawej strony.

• Przyczyną zmiany Klepczarka był poważnie wyglądający uraz głowy.

• Zapowiadana zmiana. Kontuzjowanego Klepczarka zmienia Hirsz.

• Rzut wolny 40 metrów od bramki Dolcanu. Lekka wrzutka w pole karne, piłkę przejął Kolejarz.

• Gra wznowiona, jeszcze bez zmiany, ale Dolcan obecnie w "10".

• I będzie potrzebna szybka zmiana.

• Adamek zderzył się z jednym zawodników Dolcanu, który leży teraz na boisku, Potrzebna pomoc masażysty. Potrzebne są też nosze.

• Po rzucie rożnym Świerblewski po ziemi sprzed pola karnego uderzył prosto w bramkarza.

• Kolejarz miał groźną sytuację. Kowalczyk znalazł się po podaniu ze środka pola w dobrej okazji, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Od środka rozpoczął Dolcan.

• Oba zespoły są już na boisku. Kolejarz na czerwono, Dolcan w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Rezerwa Dolcanu: Dybiec, Hirsz, Koziara, Kryczka, Sasin, Tataj i Wiśniewski.

• Rezerwa Kolejarza: Arłukowicz, Giesa, Gryźlak, Lisak, Pieczara, Walęciak i Kurowski.

• Witamy w relacji na żywo z meczu Kolejarza Stróże z Dolcanem Ząbki. Dla gości jest to niezwykle ważny mecz, ponieważ rozpędzona "Ząbkovia" może włączyć się nawet do walki o awans.