Kolejarz Stróże

1

Flota Świnoujście

3

• Koniec meczu! Flota Świnoujście odniosła bardzo ważne zwycięstwo w Stróżach i oddaliła się od strefy spadkowej. Z kolei Kolejarz jest w coraz trudniejszej sytuacji.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Rozpaczliwe próby gospodarzy, ale spokojnie radzą sobie we własnym polu karnym świnoujścianie.

• Przed nami końcowe minuty, ale ta rywalizacja jest już rozstrzygnięta. Trudno przypuszczać, by marnie grający Kolejarz zdołał nagle zdobyć dwie bramki.

• Jeszcze Cheikh Niane upomniany żółtą kartką.

• Kompletnie niewidoczny Kamil Adamek próbował zaskoczyć Brljak, ale był to koszmarny strzał.

• Ostatnia zmiana u gości. Maciej Mysiak wchodzi za Sołowieja.

• Mokwa padł w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki.

• Precyzyjne uderzenie Bodzionego z pola karnego, który podwyższył prowadzenie Floty. Bodziony wyrasta na jednego z bohaterów, bowiem w pierwszej połowie popisał się również asystą.

• GOOOOOOL!!! 3:1! Już chyba po meczu! Strzelcem bramki Bodziony!

• Na murawie pojawia się Janusz Wolański. Zastąpił Leszczaka.

• Otrzymał piłkę w polu karnym Arifović, ale w ostatniej chwili wyłuskali mu ją obrońcy gospodarzy.

• Ależ będą emocje! Za bezmyślny faul czerwoną kartkę obejrzał Marcin Stefanik! Kolejarz będzie grał w osłabieniu.

• Bogusław Baniak dał jasny znak, że zamierza bronić korzystnego rezultatu.

• Sebastian Kamiński zastępuje Śpiączkę w zespole Floty.

• Trochim zaskoczył bramkarza i wkręcił piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego! Nikt już chyba nie zmienił toru lotu futbolówki.

• GOOOOOOL!!! Jest kontaktowe trafienie dla Kolejarza! Strzelcem bramki Trochim

• Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką przez sędziego.

• Póki co, Kolejarz jest w stanie odpowiedzieć rywalowi tylko agresją. Kompletny brak pomysłu na grę cechuje zawodników Cecherza.

• Teraz to Arifović szukał podaniem kolegów w polu karnym, ale najszybszy okazał się Radliński.

• Dośrodkowanie Mokwy z prawej flanki, ale nieprecyzyjnie główkował Arifović. Flota nie zwalnia tempa.

• Musimy pochwalić na zachętę 22-letniego Leszczaka, który ma dużo ochoty do gry na lewej stronie boiska.

• Dał o sobie znać Piotr Kieruzel, który mocno kropnął z rzutu wolnego, ale pewnie chwycił futbolówkę Radliński.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Pod koniec pierwszej połowy poważniej musiał ucierpieć Hosek. W jego miejsce pojawia się grający asystent trenera - Ensar Arifović.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie pewnie i zasłużenie prowadzi Flota. Czy gospodarze otrząsną się po przerwie?

• Z pomocy służb medycznych musi skorzystać poturbowany zawodnik Floty.

• Tym razem do piłki doszedł Śpiączka, ale ponownie zawiodła skuteczność. Flota potrafi być groźna.

• Obrońcy gospodarzy nie byli w stanie zatrzymać w polu karnym Sebastiana Zalepy, który doszedł do pozycji strzałowej po rzucie rożnym, ale nie uderzył celnie.

• Znowu w roli głównej Trochim, ale obronił jego uderzenie z rzutu wolnego golkiper Floty.

• Rosły Czech najwyżej wyskoczył do górnej piłki dogranej ze skrzydła i strzałem z główki nie dał szans Radlińskiemu!

• GOOOOOOOL!!! Już 2:0 dla Floty! Na listę strzelców wpisał się Petr Hosek!

• Dobra interwencja Mokwy w defensywie, który zatrzymał na skrzydle Leszczaka.

• Dobrze poczyna sobie w obronie przyczajona Flota. Brakuje elementu zaskoczenia Kolejarzowi.

• Była wyborna okazja do wyrównania. Jednak idealnego podania Trochima nie wykorzystał Sebastian Leszczak! Na posterunku Darko Brljak.

• Puszczają nerwy gospodarzom. Sędzia musiał utemperować Witolda Cichego i pokazał mu żółty kartonik.

• Piłkarze Kolejarza zostali niespodziewani posłani na deski. Czy będą w stanie odpowiedzieć gościom ze Świnoujścia? Chyba to jednak Flota złapała wiatr w żagle.

• Grzelak wykończył skutecznie szybką kontrę Wyspiarzy, którą zainicjował Śpiączka. Asystę zanotował Tomasz Mokwa.

• GOOOOL!!! Rafał Grzelak strzelcem gola dla Floty!

• Mocny strzał Krzysztofa Bodzionego broni Radliński! Była dobra okazja dla Floty.

• Małe zamieszanie w szesnastce świnoujścian. Najpierw dobre dośrodkowanie Wojciecha Trochima z rzutu rożnego, a za moment zablokowane uderzenie tego zawodnika.

• Kopanina - póki co, to najcelniejsze określenie tego, co oglądamy na boisku. Czekamy na dobrą akcję pod jakąś z bramek.

• Sporo chaosu w poczynaniach obu zespołów. Do głosu starają się dochodzić stróżanie, jednak Flota nie popełniła na razie żadnego błędu w defensywie.

• Jak na razie oglądamy spokojnie spotkanie. Na pewno przyczynia się do tego murawa w Strożach, która łagodnie mówiąc, nie jest zbyt dobra.

• Raz jeszcze w roli głównej Śpiączka, który bez pardonu potraktował jednego z pomocników Kolejarza. Żółta kartka dla gracza Floty.

• Pierwszy celny strzał w tym meczu. Nieczyste uderzenie Bartosza Śpiączki pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy.

• Początek spotkania, gramy.

• Zawodnicy są już z powrotem na murawie. Kolejarz zagra w żółtych strojach, a Flota w biało-niebieskich.

• Rezerwowi Kolejarz: Filip Błażejewski, Kamil Nitkiewicz, Marcin Majchrzak, Janusz Wolański, Tomasz Chałas

• Rezerwowi Flota: Szymon Gąsiński, Maciej Mysiak, Nenad Erić, Jakub Pułka, Sebastian Kamiński, Sebastian Olszar, Ensar Arifović

• Nieobecni w zespole Floty: Michał Stasiak, Marek Opałacz (kontuzje), Klimas Gusocenko, Robert Kolendowicz (choroba).

• Nieobecni w zespole Kolejarza: Łukasz Bocian, Kamil Nitkiewicz (kontuzje), Bartłomiej Smuczyński (kartki).

• W poprzedniej kolejce, Kolejarz dość pechowo przegrał w Płocku z Wisłą. Stróżanie stracili gola w ostatniej minucie. Natomiast Flocie dopisało szczęście - dzięki trafieniu Sebastiana Olszara w samej końcówce, udało się ograć u siebie Dolcan Ząbki (2:1).

• Z kolei Flota ma w swoim dorobku 2 punkty więcej i na razie jest bezpieczna. Oczywiście jeśli dzisiaj przegra, to stróżanie wyprzedzą ją w tabeli. Jest więc o co walczyć.

• Sytuacja gospodarzy nie jest dobra. Ekipa Przemysława Cecherza słabiutku spisuje się w obecnym sezonie. Aktualnie Kolejarz jest na 16. miejscu w tabeli (strefa spadkowa), a do bezpiecznej lokaty traci jedno "oczko".

• Witamy ze Stróż. Dzisiaj miejscowy Kolejarz zmierzy się z Flotą Świnoujście, na zakończenie 24. kolejki 1. ligi. Zapraszamy na relację na żywo!