3

KS Polkowice

1

• Koniec meczu. Kolejarz odnosi pewne zwycięstwo.

• Nowak zdobywa honorową bramkę dla Polkowic. Z dośrodkowaniem minął się bramkarz a Nowak zdobył gola głową.

• Trzy minuty doliczone.

• Walka w polu karnym Polkowic, goście wychodzą z kontrą, ale nic z niej nie wyszło.

• Dobra okazja Kolejarza. Kowalczyk urwał się obrońcom, i mimo asysty trzech defensorów uderzył w słupek.

• Cichy oddał strzał na bramkę, jednak dosyć niecelny.

• Gryźlak urwał się prawą stroną, jednak wdał się w drybling i stracił piłkę.

• Tempo gry nadal szybkie, gra jednak toczy się głównie w środku pola.

• Cebula zmieniony przez Stefanika.

• W polu karnym Kolejarza spore zamieszanie. Jeden z zawodników gospodarzy przewrócił się i sędzia odgwizdał faul dla stróżan.

• Gryźlak za Zawiślana.

• Cebula faulował Podstawka, Podstawek wstał i odepchnął zawodnika Kolejarza. Obaj po żółtej kartce.

• Rzut rożny dla Polkowic wybijał Ałdaś. Zamieszanie w polu karnym, ale faulują goście.

• Zawiślan upomniany za faul, jednak bez kartki. Strzał na bramkę zablokowany przez obrońców Kolejarza.

• Zmiana w Polkowicach. Ałdaś za Piotrowskiego.

• Kolejarz wychodził z kontrą 2 na 1, jednak bramkarz był szybszy do długo zagranej piłki.

• Dziwne wykonanie rzutu wolnego przez Cebulę. Chyba prowadzenie 3:0 uspokoiło zawodników Kolejarza, bo Cebula wykopał piłkę... w aut.

• Dawid Wacławczyk ukarany żółtą kartką za faul.

• I trzecia bramka dla Kolejarza! Michał Chrapek zdobył bardzo piękną bramkę strzałem z 16 metrów w okienko.

• Zmiana w Polkowicach. Więzik za Perońskiego.

• Mecz bardzo przyspieszył. Dwie bramki w bardzo szybkim czasie ożywiły grę. Jeśli Kolejarz nie cofnie się i nie zacznie bronić wyniku będziemy świadkami ciekawego widowiska.

• I za ciosem poszedł Kolejarz! Tym razem z narożnika pola karnego uderzył Kowalczyk i jest 2:0!

• Bramkę na 1:0 zdobył Janusz Wolański strzałem z 16 metrów.

• Lewym skrzydłem ruszyli Chrapek z Wolańskim, dośrodkowanie do Zawiślana, jednak obrońcy wyłuskali mu piłkę.

• Rzut wolny Markowskiego, jednak minimalnie niecelnie.

• W przerwie jedna zmiana. Za Zawadzkiego Wolański.

• Początek drugiej połowy.

• Sędzia kończy połowę, nie doliczając ani minuty. To pokazuje, jak nudny mecz oglądamy.

• Niecelnie uderzył Witold Cichy.

• Żółta kartka dla Wacławczyka za wybicie piłki po gwizdku.

• Na stadion do Stróż wybrał się dzisiaj trener Termaliki, Dusan Radolsky. No cóż, daleko nie miał, a wiedza o rywalach zawsze się przyda...

• Kolejny atak Kolejarza, jednak na spalonym Cebula.

• Przepychanka w polu karnym przed wykonaniem rzutu rożnego, upomniani Niane i Micić. Wykonuje kornera Chrapek, jednak wybijają obrońcy.

• Groźna akcja Kowalczyka, który ładnie przyjął piłkę ale obrońcy wybili mu ją na piątym metrze.

• Bramkarz gości wdał się w drybling z Cebulą i wygrał ten pojedynek, przepuszczając piłkę między nogami zawodnika Kolejarza! Zimna krew ale i lekkomyślne zagranie, jednak bez negatywnych konsekwencji.

• Cichy strzelał z rzutu wolnego z 30 metrów. Piłka minęła prawy słupek o centymetry.

• Na razie wyrównane spotkanie. Sporo gry w środku pola i fauli. Garstka kibiców zebranych na stadionie na pewno nie ogląda porywającego widowiska.

• Rzut wolny dla Polkowic. Kamil Wacławczyk uderzył jednak obok bramki.

• Chrapek oddał strzał, ale nie mógł on zagrozić bramce gości.

• Rzut wolny dla Polkowic, jednak źle rozegrany. Poszła kontra Kolejarza 3 na 2, ale Kocot wybił piłkę.

• Szufryn niefortunnie wybił piłkę pod nogi Dawida Wacławczyka, ale ten z 2 metrów fatalnie przestrzelił.

• Po strzale Zawadzkiego piłka minęła bramkę o centymetry.

• Doskonała okazja Polkowic. Sam na sam wyszedł Podstawek, ale jego strzał minął o kila centymetrów słupek! Tylko rzut rożny.

• Dwa strzały zablokowane przez obrońców Górnika. Próbowali strzelać Zawadzki i Chrapek.

• Rzut rożny dla gości, ale bez efektu.

• Doskonała okazja dla Kolejarza. Rzut wolny z około 16 metrów. Po strzale Markowskiego piłka wpadła do bramki i wyszła w pole po wybiciu bramkarza, ale sędzia nie uznał gola!

• Początek spotkania.

• Zespoły wychodzą na boisko. Kolejarz na biało-czerwono, goście na zielono-czarno.

• Pogoda dopisuje, mamy słoneczne letnie popołudnie. Na trybunach na razie niewielu kibiców, ale też ranga spotkania nie powala. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska.

• W zespole gości natomiast rezerwowymi są Osiński, Bryła, Ałdaś, Bancewicz, Bartków, Więzik i Miłek.

• Na rezerwie w zespole gospodarzy Basta, Gryźlak, Kantor, Mężyk, Stefanik, Wolański i Zarychta.

• Witamy w relacji ze stadionu w Stróżach, gdzie Kolejarz podejmie Górnika Polkowice. Znamy już składy obu zespołów.