Kolejarz Stróże 1 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejarz Stróże

1

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1

• Ostatecznie bramkę zapisano Wolańskiemu. Po ogromnym zamieszaniu po rzucie rożnym Wolański wepchnął piłkę do bramki.

• Koniec spotkania!! KSZO w ostatniej minucie doprowadziło do wyrównania!

• Kartka dla Sochy.

• Jarosiewicz zastąpiony przez Mężyka.

• Bardzo niebezpieczny strzał wprowadzonego Persony!! Niewiele zabrakło do szczęścia przyjezdnym.

• Nieporozumienie Cichego z Zarychtą, do piłki doszedł Pavlović i końcem buta uderzył nad poprzeczką.

• Bo dłuższym przestoju w grze obu zespołów, Madejski przymierzył niemal w okienko, lecz bardzo dobrze ustawiony był Dymanowski, który pewnie złapał futbolówkę.

• Skórnicki obejrzał żółtą kartkę za faul.

• Tomasz Persona wchodzi na boisko. Zastępuje Trzeciakiewicza.

• Tomasz Ciećko wchodzi za Bastę.

• Mimo prowadzenia, gospodarze wyraźnie spuścili z tonu. Grę prowadzi zdecydowanie KSZO, które stwarza sporo dogodnych sytuacji. Czy wyrównanie jest tylko kwestią czasu?

• Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi ustawionego na 16 metrze Skórnickiego. Pomocnik KSZO zdecydował się na błyskawiczne uderzenie. Bardzo niedokładnie.

• Było bardzo groźnie!! Rzut wolny Gevorgyana trafił na głowę Pavlovicia, który lekko przedłużył piłkę.... słupek!! Cóż za szczęście gospodarzy!

• Gryźlak dobrym podaniem obsłużył Sochę, którego strzał na raty wybronił Dymanowski.

• Znakomita okazja dla KSZO! Tomasz Bzdęga pozostawiony bez opieki na 5 metrze nie wiedział co ma zrobić z piłkę i ostatecznie Kolejarz ciągle na prowadzeniu.

• Na 17 metrze faulował Niane. Do piłki podszedł Pavlović, uderzył potężnie, lecz prosto w mur.

• Marcin Stefanik zastąpił Rado.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Po kontrowersyjnym rzucie karnym, Kolejarz po pierwszej połowie prowadzi z KSZO 1:0.

• Koniec pierwszej połowy.

• Olbrzymi błąd Niane, który niecelnym podaniem wypuścił sam na sam jednego z zawodników KSZO. Jednak Cichy w ostatniej chwili wrócił i naprawił błąd kolegi.

• W ostatnich minutach więcej z gry mają przyjezdni. Kolejarz usatysfakcjonowany prowadzeniem cofnął się na własną połowę.

• Kolejna żółta karta. Gryźlak za wcześnie wybiegł z muru.

• Brzydki faul po gwizdku Trzeciakiewicza.

• Wolański ukarany za dyskusje z arbitrem.

• Po rzucie rożnym dla KSZO, zderzyli się w polu bramkowym Zarychta i Niane.

• Mógł być remis!!! Zarychta fatalnie wyrzucił piłkę, która trafiła wprost pod nogi Janusza Wolańskiego. Pomocnik KSZO mógł zapytać bramkarza w który róg ma strzelić, jednak uderzył z 16 metrów niecelnie.

• GOOOOLLL!!! 1:0!! Socha pewnym uderzeniem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

• Gryźlak faulowany w polu karnym. Rzut karny!

• Ależ było groźnie!! Michał Trzeciakiewicz zdecydował się na strzał niemal z lewego narożnika, piłkę zmierzającą prosto w okienka wybił z trudem bramkarz gospodarzy.

• Płaskie uderzenie z dalszej odległości Pavlovicia pewnie chwycił Marcin Zarychta.

• Akcja Madejskiego, który niemal z linii końcowej posłał piłkę w pole karne, tam najszybszy był jednak Dymanowski.

• Gryźlak posłał piłkę z lewego skrzydła, w polu bramkowym Dymanowski niefortunnie zderzył się z Kolarovem. Potrzebna będzie pomoc służb medycznych.

• KSZO jak na razie broni się na własnej połowie, od czasu do czasu wyprowadzając nieśmiałe kontry.

• Aktywny Gryźlak dograł dokładnie do stojącego w polu karnym Bartłomieja Sochy. Zawodnika Kolejarza uprzedził jednak obrońca, który tą interwencją o mało nie zaskoczył własnego bramkarza. Szczęśliwie dla KSZO skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Kamil Rado dośrodkował na 11 metr do Cichego, który próbował uderzenia piętą, ale zbyt lekko. Piłka zmierzające w światło bramki ugrzęzła w gąszczu nóg.

• W odpowiedzi niecelna próba uderzenia z dystansu Igora Pavlovicia.

• Powinno być 1:0!! Michał Gryźlak pociągnął na prawej flance i dośrodkował do Piotra Madejskiego, który nie spodziewał się, że obrońca gości nie trafi w piłkę. Jednak uderzenie pomocnika Kolejarza przeszło tuż obok słupka.

• Potężne uderzenie Witolda Cichego z rzutu wolnego przeszło nad bramką.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Frekwencja nie sprzyja, mając na uwadze, że mamy środek tygodnia, a dodatkowo w niedaleko położonym Nowym Sączu gra miejscowa Sandecja.

• W Stróżach iście piknikowa atmosfera. Na obiekcie jak na razie około 50 osób.

• Znamy już wyjściowe jedenastki.

• Pogoda do gry w piłkę idealna. Miejmy nadzieję, że atmosfera sennego popołudnia nie uśpi piłkarzy obu zespołów i będziemy świadkami ciekawego widowiska.

• Witamy w relacji ze stadionu w Stróżach, gdzie za niecałe 15 minut rozpocznie się niezwykle ważny w kontekście utrzymania pojedynek pomiędzy miejscowym Kolejarzem a KSZO Ostrowiec.