Kolejarz Stróże 2 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kolejarz Stróże

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec spotkania! Kolejarz wygrywa 2:0 i zwiększa swe szanse na walkę o utrzymanie!

• Trzy minuty doliczone.

• Rzut wolny z 30 metrów. Mysona uderza w mur.

• Gruca wchodzi za Zawiślana.

• Żółta kartka dla Cichego za faul.

• Ładna akcja Madejskiego, dośrodkowanie ale Szufryn za bardzo podszedł pod piłkę i głową nie trafił w bramkę.

• Ciećko podawał do Zawiślana na 16. metr, ale ten zgubił piłkę. Mogło być groźnie.

• Gra znowu toczy się w środku pola. Trafarski próbuje walczyć ale jest osamotniony.

• Piątek uderza z rzutu wolnego. Dośrodkowanie łapie Zarychta.

• Ciećko za Mężyka.

• Cichos za Metza.

• Strzał z rzutu wolnego gospodarzy ląduje prosto w rękach Budki. Kolejarz bliższy podwyższenia rezultatu, niż Termalica zdobycia bramki kontaktowej.

• Około 50 kibiców Niecieczy, przybyłych na mecz nie może być zadowolonych z postawy swojej drużyny. Termalica poza nielicznymi akcjami wygląda, jakby pogodziła się już z wynikiem.

• Trafarski miał bardzo dobrą sytuację, sam na sam z Zarychtą posłał piłkę w boczną siatkę.

• Po bramce dla Kolejarza na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Kolejarz zadowolony z prowadzenia kontroluje grę.

• Niezdecydowanie obrońcy wykorzystał Zawiślan, wyszedł sam na sam z Budką, położył golkipera gości i zdobył gola strzelając do pustej bramki.

• Bramka Zawślana!

• Jarosiewicz pociągnął z piłką, podał do Mężyka w uliczkę, ale ten strzelał po długim rogu niecelnie.

• Zółta kartka dla Barana za niesportowe zachowanie.

• Stefanik za Rado.

• Termalica od początku drugiej połowy ma optyczną przewagę i więcej przebywa na połowie rywali. Kolejarz nie oddał jeszcze strzału po przerwie.

• Termalica miała dobrą okazję. Złe wybicie obrońców, Szałęga przejął piłkę i dośrodkował na długi słupek, ale Zarychta dobrze wybronił strzał Szczorzarza zmierzający pod poprzeczkę. Najlepsza okazja gości.

• Pierwsze minut to jednym słowem nuda. Gra toczy się w środku pola. Dużo niedokładności. Termalica budowała atak pozycyjny, ale wszystko przerwało niecelne podanie Ciosa.

• ... a Piszczka Piątek.

• Pawlusińskiego zmienił Trafarski...

• Początek drugiej połowy.

• Przerwa. Na razie prowadzenie Kolejarza, który przeważał w pierwszej połowie.

• Brzydki faul na Madejskim przed polem karnym. Rzut wolny bije Rado. Łapie Budka.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Z lewej strony pociągnął Szałęga, ale strzelał ponad bramką.

• Faulowany Niane w środku pola. Kolejarz znowu uzyskał optyczną przewagę.

• A jednak jest pierwszy strzał w ramkę Zarychty. Najaktywniejszy w szeregach Niecieczy Rybski uderzył po ziemi ale bramkarz złapał strzał z 20 metrów.

• Jak na razie gra toczy się w środku pola. Goście ciągle nie oddali celnego strzału w światło bramki. Zarychta bezrobotny. Budka zresztą też nie ma za wiele pracy.

• Baran wdał się w drybling na 25 metrze i obrońcy zdążyli wybić.

• Madejski z 16 metrów ale broni Budka.

• Madejski w dogodnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Takie okazje powinien wykorzystywać.

• Sporo niedokładności z obu stron. Mecz poza jedną sytuacją brakową nie oferuje widzom wielu atrakcji.

• Wynik ciągle bez zmian. Tempo gry wyraźnie spadło.

• To był sygnał do ataku dla Niecieczan. Próbował Pawlusiński, ale na razie bez efektu.

• Szansa dla gości, jednak Zarychta dobrze uprzedził Szczorzarza. Podanie było jednak bardzo dobre.

• Kolejarz łapie wiatr w żagle, goście w szoku po stracie bramki, nie umieją opanować sytuacji na boisku. To może zaowocować podwyższeniem rezultatu.

• I jest bramka dla gospodarzy! Mariusz Mężyk strzałem głową wykorzystuje dośrodkowanie Zawiślana!

• Mecz nie obfituje w dogodne sytuacje. Obie drużyny wiedzą, jak ważny to mecz w kontekście walki o utrzymanie i nie forsują tempa. Do głosu próbują dojść gospodarze.

• Pierwsze minuty spokojne, bez większego zagrożenia pod obiema bramkami. Goście próbowali strzału z rzutu wolnego, jednak na posterunku był Zarychta.

• Początek spotkania w Stróżach. Kto wygra pierwszoligowe derby małopolski?