Kolejarz traci punkty

Marcin Szczepański
Na zakończenie 29 kolejki II ligi grupy wschodniej Jeziorak Iława podejmował LKS Niecieczę. Drugi w tabeli Kolejarz Stróże zremisował z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Na zachodzie Jarota Jarocin grała z Nielbą Wągrowiec.

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu LKS Nieciecza zwyciężyła z Jeziorakiem Iława 1:0. Bramkę w 35. minucie zdobył Łukasz Szczoczarz. LKS umocnił się na pozycji lidera i ma już cztery punkty przewagi nad drugą w tabeli Resovią.

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Kolejarz Stróże bezbramkowo zremisował z Ruchem Wysokie Mazowieckie i nie dał rady powrócić na pozycję wicelidera, którą po wczorajszym zwycięstwie nad Stalą Rzeszów zajęła Resovia.

W spotkaniu grupu zachodniej podział punktów. Prowadzenie w Jarocinie objęli goście z Wągrowca w 70. minucie po bramce Radała Leśniewskiego. W 82. minucie wyrównującego gola zdobył Karola Danielak. Jarota utrzymała punkt przewagi nad Nielbą.