Komplet kibiców na meczu Widzewa z Legią. Bilety poszły w kilka minut, padły serwery!

(bart)
W 1/32 finału Pucharu Polski Widzew wyeliminował Śląsk Wrocław
W 1/32 finału Pucharu Polski Widzew wyeliminował Śląsk Wrocław krzysztof szymczak
W najbliższą środę piłkarze Widzewa podejmą Legię Warszawa w meczu 1/16 finału Pucharu Polski (20.30). Wszystko wskazuje na to, iż to starcie obejrzy komplet kibiców na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Jak poinformowali klubowi działacze, wręćz błyskawicznie rozeszły się ostatnie bilety na spotkanie ze stołeczną drużyną.

Ich otwarta sprzedaż została uruchomiona dzisiaj (piątek) o godzinie 19.10. W puli znalazło się niespełna siedemset wejściówek, które mimo problemów z obciążeniem serwera zarezerwowane zostały w zaledwie dziesięć minut. Połowa tego czasu wystarczyła, by ponad trzy tysiące osób zainteresowanych nabyciem biletów, wprowadziło do systemu swoje dane.

Obecnie nie ma już wolnych miejsc do wybrania, czyli wszystkie są zarezerwowane albo znajdują się w koszyku zakupowym. Jeśli więc nikt z nich nie zrezygnuje lub nie opłaci rezerwacji, to nie będzie już żadnych biletów.

W związku z tym spotkanie, które transmitować będzie również telewizja Polsat, na stadionie na żywo obejrzy maksymalna możliwa liczba kibiców. Fani wypełnią po brzegi wszystkie sektory za wyjątkiem buforowych, oddzielających trybunę przeznaczoną dla kibiców gości od reszty stadionu.

Czerwono-biało-czerwoni spróbują pokonać kolejnego rywala z najwyższej klasy rozgrywkowej po tym, jak w poprzedniej rundzie rozgrywek wygrali ze Śląskiem Wrocław 2:0. Siódma obecnie w tabeli ekstraklasy Legia pokonała z kolei na wyjeździe Puszczę Niepołomice w identycznym stosunku.