Koniec serii Lecha

Zbyszek Anioł
Lech Poznań 3:1 Cracovia Kraków
Lech Poznań 3:1 Cracovia Kraków Roger Gorączniak (Ekstraklasa.net)
Defensywa i bramkarz Lecha tym razem skapitulowali i zakończyli passę meczów bez straconego gola.

Krzysztofa Kotorowskiego w 33. minucie meczu z Lechią Gdańsk pokonał Sergiej Kożans. Tym samym poznański licznik minut z czystym kontem zatrzymał się na 517. minucie.

Jasmin Burić nie dał się pokonać kolejno w meczach z: Jagiellonią Białystok (2:0), Odrą Wodzisław (0:0), Legią Warszawa (1:0). Krzysztof Kotorowski nie skapitulował w potyczkach z Arką Gdynia (2:0) i Wisłą Kraków (0:0).

Ogólnie w tym sezonie poznaniacy kończyli mecz na zero z tyłu w trzynastu spotkaniach, a więc dokładnie w połowie meczów bramkarze "Kolejorza" nie tracili gola.