Konrad Michalak pozytywnie zaskakuje nie tylko na boisku. Udzielił wywiadu płynnym rosyjskim

Press Focus/x-news
W środowym meczu Pucharu Rosji Achmat Grozny wygrał 5:1 z Łuczem Władywostok. Trzecią z bramek, w 64. Minucie, zdobył Konrad Michalak. To pierwszy gol sprowadzonego latem z Lechii Gdańsk Polaka w nowych barwach. Pomocnik dotąd pełnił raczej funkcję rezerwowego, w środę zachwycił kibiców nie tylko golem.

Po zakończeniu spotkania 22-latek udzielił wywiadu klubowej telewizji, w którym posługiwał się płynnym rosyjskim. Uczestnik Euro U-21 w Rosji jest dopiero od lipca.

- Potrzebowaliśmy takiej gry i takiego zwycięstwa. Myślę, że teraz wszystko będzie dobrze - przyznał w krótkiej rozmowie. - Wysoka wygrana powinna dać nam pewność siebie, podbuduje pod względem psychologicznym. Mam nadzieję, że dzięki mojej bramce dostanę szansę także w najbliższym ligowym meczu - podkreślił Michalak.

Coraz mniej czasu pozostaje do 1 stycznia. A to ważna data dla piłkarskich klubów, gdyż wtedy można rozpocząć negocjacje z zawodnikami, którym w połowie roku kończą się umowy. Sprawdźcie TOP 10 gwiazd do wzięcia za darmo w ligach zagranicznych od 1 stycznia!