Korona Kielce

1

Arka Gdynia

0

• - Przede wszystkim nie straciliśmy bramki. Mamy utrzymanie, a baliśmy się tego, że możemy spać. Przed nami jeszcze trzy mecze, których nie odpuścimy - powiedział Sobolewski wyłapany przez dziennikarkę zaraz po meczu.

• Dużo żółtych kartek, ale wynikają one z walki jaka była widoczna na stadionie w Kielcach.

• - Walką i obroną przez cały mecz nie damy rady. Potencjał ofensywny tej drużyny wyszedł w dzisiejszym meczu. Na boisku nie było zbyt dużej różnicy Korona ma tak samo problemy jak my. Walka o utrzymanie nadal będzie się toczyć. Będzie nam ciężko, ale zostawimy na boisku wszystko co w naszej mocy - powiedział Bednarek zaraz po zejściu z murawy.

• Korona w tym meczu może nie zagrała fenomenalnie, ale spisywali się lepiej niż zawodnicy Arki.

• Arka jest coraz bliżej spadku! O wyniku tego spotkania zadecydowało samobójcze trafienie Zocha w 20. minucie meczu.

• Koniec meczu! Korona wygrywa po raz pierwszy na swoim boisku w 2011 roku!

• Dirceu zasłania piłkę w narożniku Arki, jednak zamiast kogoś nabić wybija na aut bramkowy.

• Trwa ostatnia minuta meczu w Kielcach. Aut dla Korony na ich połowie.

• Obrońcy Korony skupiają się teraz tylko na wybijaniu piłki jak najdalej od bramki.

• Andradina wychodzi z kontrą, jednak jego podanie do Janczyka zostaje przerwane przez obrońcę Arki.

• Stano po raz kolejny pewnie interweniuje w obrębie własnego pola karnego.

• Iwanowski uderza z dystansu, ale Szamotulski pewnie interweniuje.

• Arbiter doliczył 4 minuty do tego spotkania.

• Janczyk wprowadza piłkę lewą stroną. Próbuje zagrać podcinką nad obrońcą, ale trafia prosto w niego.

• Edi uderza z wolnego na bramkę Arki, ale piłka mija bramkę.

• Andradina uderza w polu karnym na bramkę Zocha, ale trafia w rękę Sieberta! Sędzia nakazuje grać dalej.

• Markiewicz wrzuca w pole karne, ale podanie jest za mocne.

• Kibice po raz pierwszy dopingują swoich piłkarzy.

• Arka próbuje atakować, jednak cała trójka ofensywnych zawodników była na spalonym.

• Lisowki ukarany żółtą kartką. Nie zagra w spotkaniu z Jagiellonią.

• Gospodarze nadal atakują, ale brakuje im dokładności. Arka nadal liczy na kontrataki.

• Korona spokojnie buduje atak pozycyjny, po którym do Janczyka zagrywa Andradina, jednak napastnik Korony jest na spalonym.

• Siemaszko przyjmuje piłkę w polu karnym, ale wybija mu ją obrońca Korony. Mógł zdecydować się na strzał.

• Po zamieszaniu w polu karnym, nożycami uderza Siemaszko. Piłka mija bramkę.

• Po zblokowaniu wrzutki pomocnika Arki będzie rzut rożny dla gości.

• Pierwsza żółta kartka w tej połowie. Siebert zostaje ukarany karą indywidualną za faul na Dirceu.

• Z dystansu ładnie uderza Burkhardt, Szamotulski przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Stano ponownie zażegnuje niebezpieczeństwo zagrywając głową do Szamotulskiego.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Murawę opuszcza Sobolewski, a w jego miejsce wchodzi Dirceu/

• Markiewicz ostro wślizgiem atakuje Bożoka, rzut wolny dla Arki.

• Sobolewski świetnie drybluje czterech obrońców i zagrywa piłkę na 6 metr, ale... nikogo tam nie ma! Wspaniała akcja, szkoda tylko, że nie zakończyła się strzałem!

• Ostatnia zmiana w ekipie Arki. Bednarka zastępuje Rafał Siemaszko.

• Puri długo przetrzymuje piłkę i akcja Korony zostaje spowolniona.

• Nieporozumienie Zocha z Wilczyńskim, ale w końcowym efekcie golkiper Arki zdołał złapać piłkę! Było na prawdę groźnie!

• Puri próbuje dryblingu, ale zostaje zatrzymany wślizgiem przez Rozica.

• Piłka zagrana przez Sobolewskiego ląduje prosto w rękawicach Zocha.

• Jovanovic zostaje faulowany na 35 metrze, rzut wolny dla Korony.

• Po dość "żółtej" pierwszej połowie, jak na razie nie została pokazana żadna kartka w drugiej części spotkania.

• Kolejny rzut rożny dla Korony, jednak piłka zostaje zagrana za nisko i defensywa Arki nie ma z nią problemów.

• Wilczyński fauluje Sobolewskiego. Obrońca Arki ma już żółtą kartkę, ale sędzia postanawia go tylko ostrzec.

• Po szybko wykonanym rzucie z autu w pole karne wrzuca Sobolewski, ale Arka wybija piłkę z pola karnego.

• Druga zmiana w drużynie Korony. Zmieniona zostaje już cała prawa stronę. Tym razem boisko opuszcza Paweł Golańsk. Na jego pozycji będzie teraz grał Jacek Markiewicz.

• Jakub Bąk schodzi z boiska, skurcze nie dają mu spokoju. W jego miejsce na placu gry pojawia się Sander Puri.

• Na murawie leży Jakub Bąk, złapał go skurcz.

• Drużyny naprzemiennie starają się atakować, ale obu zespołom brakuje przede wszystkim dokładności.

• Dobra piłka Jovanovica do Janczyka, ale Rozić przerywa podanie... ręką! Sędzia nie zauważył tego zagrania

• Akcja Arki przerwana przez Stano. Kontra Korony zostaje zatrzymana przez defensywę gości.

• Golański ponownie leży na boisku. Ucierpiał w starciu z obrońcą Arki.

• Kolejny błąd Zocha, który wychodzi z bramki po wrzutce w pole karne! Piłka zmierza do bramki, al obrońcy Arki wybijają piłkę głową! Mogło być 2:0!

• Bąk źle przyjmuje piłkę w polu karnym i strzela w obrońcę! Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Strzał z dystansu w wykonaniu Arki, a Szamotulski krzyczy na swoich kolegów, gdyż nie powinni dopuścić do takiej sytuacji.

• W polu karnym Hernani niebezpiecznie wybija piłkę z pod nóg Burkhardta. Nie ma mowy o karnym.

• Dobra akcja Korony, Andradina wychodzi an dogodną pozycję, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• Labukas zszedł z boiska, gdyż doznał kontuzji biodra.

• Kolejna długa piłka na Janczyka, jednak napastnik Korony jest za wolny na takie podania.

• Zaczynamy drugą połowę meczu.

• Druga już zmiana w drużynie Arki. Za Labukasa wchodzi Burkhardt.

• Zawodnicy są już w tunelu, zaraz zaczynamy.

• Zapraszamy ponownie za 10 minut. Trwa przerwa.

• Duża ilość żółtych kartek w pierwszej połowie (5) możliwe, że któraś z drużyn będzie kończyła w osłabieniu.

• - Musimy zagrać jak w pierwszej połowie, przede wszystkim na zero z tyłu - powiedział w przerwie Grzegorz Szamotulski.

• Okazało się, że Stano nie dotknął nawet futbolówki, a to Zoch popełnił błąd i piłka po odbiciu od jego ramienia wpadła do siatki.

• Arbiter główny kończy pierwszą część spotkania w Kielcach.

• Sobolewski beznadziejnie wrzuca i piłka po przejściu całego pola karnego opuszcza boisko.

• Lisowski zagrywa w pole karne, gdzie walczy Janczyk. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

• Faul za faul. Tym razem faulowany Janczyk w środku pola.

• Po nieudolnym dryblingu Lecha, Zoch rozpocznie od bramki.

• Golański opuszcza na razie boisko z rozciętą nogą.

• Dobra akcja po przejęciu Czoski, Bednarek zagrywa w pole karne, ale Labukas był na spalonym.

• Pierwsza zmiana w drużynie Arki. Ukarany wcześniej żółtą kartką Zawistowski opuszcza plac gry. W jego miejsce pojawił się Mirko Ivanovski.

• Dobry drybling pomocnika Arki zakończony jednak nie udaną wrzutką.

• Groźna akcja Bożoka zostaje zatrzymana przez interwencję Szamotulskiego.

• Korona próbuje długich piłek na Janczyka, ale obrona Arki zachowuje zimną krew przy kryciu.

• Rzut rożny dla Arki. Zawistowski wrzuca w pole karne, ale Korona wybija piłkę na środek boiska. Kontratak został zakończony nieudolnym podaniem Bąka.

• Szamotulski wymienił buty na wkręty.

• Z 45 metrów rzut wolny egzekwuje Zawistowski, ale Korona blokuje zawodników Arki i Szamotulski spokojnie czeka aż piłka wyjdzie na aut bramkowy.

• Arka stara się kontrować ataki Korony, ale tym razem faulowany jest Bożok.

• Po wrzuceniu piłki przez Andradinę, defensywa Arki wybija piłkę z dala od własnego pola karnego.

• Zawistowski ukarany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia rzutu wolnego dla Korony. Zawistowski nie zagra w następnym meczu z Polonią Bytom.

• Przed nami jeszcze 15 minut pierwszej połowy.

• Faulowany Bednarek w walce o górną piłkę na środku boiska, wznawia Arka.

• Jovanovic fauluje Bożoka, który wyprowadzał kontrę dla Arki. Sędzia wyciąga żółtą kartkę po raz czwarty.

• Rzut rożny dla Korony, Andradina wrzuca piłkę w pole karne, ale piłkę wybija defensor Arki.

• Lech faulowany na własnej połowie.

• Noll bardzo silnie uderza na bramkę, Szamotulski nie próbuje nawet łapać i piąstkuje na aut.

• Po zagraniu ręką przez Andradine, Arka otrzymuje rzut wolny z 17 metrów.

• Zawistowski niczym Ronaldo uderzył z całej siły i Szamotulski miał problemy z obroną. Na szczęście Hernani wybił na rzut rożny.

• Labukas faulowany na 25 metrze od bramki, będzie szansa na wyrównanie.

• Bramka dla Korony. Trafienie zaliczono jako samobój Hieronima Zocha, który dzisiaj debiutuje w bramce Arki.

• W groźnej sytuacji Szmatiuk zachował zimną krew i podał głową do Zocha.

• Zawistowski fauluje Lecha w walce o piłkę.

• Noll nie porozumiał się z Siebertem i piłka wyszła poza linię boczną, Korona nadal na połowie gości.

• W ciągu 3 minut zobaczyliśmy 3 żółte kartki.

• Tym razem żółty kartonik dla Stano po tym jak faulował Labukasa, który mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji.

• Piłkarze gości muszą uważać na kartki, żeby nie kończyć w 10 albo i gorzej.

• Kolejna żółta kartka, Paweł Czoska groźnym wślizgiem od tyłu fauluje Sobolewskiego.

• Słabe wykonanie Sobolewskiego i Wilczyński oddala zagrożenie głową.

• Żółta kartka dla Wilczyńskiego, po faulu taktycznym na Sobolewskim.

• Po dośrodkowaniu piłka wpada prosto do rąk Zocha.

• Lech faulowany na 40 metrze przez Sieberta, wznowi Korona.

• Bąk wrzuca piłkę w pole karne gdzie po nieporozumieniu z obrońcą piłkę złapał Zoch.

• Zoch wznawia od bramki po nieudanej akcji Janczyka.

• Labukas przedziera się w sytuacji 2 na 2, ale uderza w obrońcę.

• Bożok od tyłu fauluje Jovanovica, ale obeszło się bez kartki.

• Mija ósma minuta pod znakiem odbiorów w środku pola.

• Zawistowski sprytnie zagrywa do Bożoka, Arka próbuje kombinacyjnie, ale defensywa Korony wychodzi obronną ręką.

• Stały fragment gry dla Arki w pobliżu pola karnego po faulu Bąka.

• Strzał z dystansu w wykonaniu Grzegorza Lecha, piłka mija bramkę. Wznowi Zoch.

• Korona jak Barcelona buduje ataki pozycyjne zaczynając od własnej bramki.

• Arka próbuje atakować, ale wychodzi im to dość nieudolnie. Piłka wychodzi na aut dla Korony.

• Korona buduje akcję od własnej bramki, Noll fauluje Golańskiego w środku pola.

• Od mocnego ataku zaczyna Korona po wrzutce Bąka, Andradina uderza szczupakiem obok bramki.

• Szymon Marciniak swoim gwizdkiem rozpoczyna pierwszą część spotkania!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę w Kielcach.

• Arka w ustawieniu 4-4-1-1 z Labukasem na szpicy, a Korona w systemie 4-5-1, zagęszczony środek pola z wysuniętym Janczykiem.