Korona Kielce - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Chrobry Głogów

2

• Koniec meczu! Chrobry ratuje punkt w Kielcach po bramce w 90. minucie mimo gry w osłabieniu! Piłkarze Macieja Bartoszka mają czego żałować

• Paweł Łysiak uderza z pola karnego nad bramką! Nieznacznie się pomylił!

• Będą emocje w doliczonym czasie gry! Po dalekim wyrzucie z autu zakotłowało się w polu karnym Korony. Michał Ilków-Gołąb wygrał pojedynek o górną piłkę i zgrał ją za siebie na środek pola karnego do Maksymiliana Banaszewskiego, który wolejem doprowadza do remisu!

• GOL DLA CHROBREGO! STRZELCEM MAKSYMILIAN BANASZEWSKI!!!

• Tomasz Wajda dolicza co najmniej 4 minuty do drugiej połowy.

• (Poza boiskiem) Jeden z członków sztabu Chrobrego z czerwoną kartką dołącza Mikołaja Lebedyńskiego stojącego w przedsionku.

• Rzut wolny dla Chrobrego z prawej strony (blisko pola karnego). Dobre dośrodkowanie Maksymiliana Banaszewskiego i kiks Emile'a Thiakane! Marcel Zapytowski nie zdołał złapać piłki, bo wpadł na niego jeden z zawodników gości. Piłka znalazła się w siatce, ale gol nie został uznany!

• (Poza boiskiem) Żółtą kartką upomniany Ivan Djurdjević. Za polemikę z liniowym po faulu Grzegorza Szymusika.

• ... a Tomasza Cywkę zastępuje Damian Kowalczyk.

• Podwójna zmiana również w Chrobrym. Jaka Holenc za Roberta Mandrysza...

• ... a Jacek Kiełb zmienia Kubilaya Yilmaza.

• podwójna zmiana w Koronie: Paweł Łysiak za Marko Pervana...

• Grzegorz Szymusik zbiega z piłką ze skrzydła w pole karne. Jego podbite podanie nie znajduje adresata.

• Kubilay Yilmaz nie spodziewał się piłki w polu karnym. Gdyby był czujny i zorientowałby się w porę, to najprawdopodobniej wpisałby się na listę strzelców!

• Mavroudis Bougaidis staranował Emile'a Thiakane. Żółta kartka.

• Żółtą kartką upomniany Emile Thiakane. Ostry mecz w Kielcach - to 7. "żółtko" w tym meczu.

• Jacek Podgórski schodzi, Jakub Łukowski wchodzi.

• Dominik Piłka zastępuje Dominika Dziąbka.

• Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką zostaje ukarany Mikołaj Lebedyński! Bezsensowne zachowanie - zaatakował łokciem rywala, po czym wyskoczył do górnej piłki! Nie uszło to uwadze arbitrowi! Głogowianie przez ok. 20 minut będą grać w osłabieniu!

• Grzegorz Szymusik widział lekko wysuniętego przed bramkę bramkarza Chrobrego i zdecydował się na strzał w stylu Ronaldinho na MŚ w 2002 r. z Anglią. Piłka poleciała tuż nad spojeniem!

• A w miejsce Damiana Piotrowskiego pojawia się Patryk Bryła.

• Marcel Gąsior zmienia Felipe Oliveirę.

• Mikołaj Lebedyński z żółtą kartką.

• Bramki dla gospodarzy poprzedzają kontrowersje! W tym przypadku Emile Thiakane podaje w pole karne do będącego na spalonym Grzegorza Szymusika, który zdołał zmieścić piłkę w siatce po płaskim uderzeniu. Jeszcze piłka odbiła się od dalszego (lewego) słupka!

• GOL DLA KORONY! STRZELCEM GRZEGORZ SZYMUSIK!!!

• Emile Thiakane uaktywnił się w ostatnich minutach i robi się coraz ciekawiej. Senegalczyk podaje prostopadle do Kubilaya Yilmaza w pole karne i po interwencji wślizgiem Przemysława Stolca nie trafia ona do adresata.

• Emile Thiakane podaje na 20.metr do Markoa Pervana, który zagrywa na prawo do Grzegorza Szymusika. Ten chciał odegrać, ale uczynił to bardzo niedokładnie.

• Płaskie zagranie w pole karne do Mikołaja Lebedyńskiego, którego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Marcela Zapytowskiego.

• Remigiusz Szywacz upomniany żółtą kartką za faul.

• Zdaniem sędziego Mario Zebić faulował w środku pola Mikołaja Lebedyńskiego. Stoper Korony nie mógł pogodzić się z tą decyzją. A powinien uważać - ma na koncie "żółtko".

• Jeszcze raz wrzucał Jacek Podgórski. Tym razem prawą nogą i Mavroudis Bougaidis wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Po chwili Emile Thiakane podaje na lewo do rozpędzonego Jacka Podgórskiego. Ten centruje w pole karne do nikogo.

• Faul w ofensywie Emile'a Thiakane na Mavroudisie Bougaidisie blisko pola karnego gości.

• Na solową akcję lewą stronę zdecydował się Jacek Podgórski. Nie poradził sobie, ale zdołał utrzymać się przy piłce i przenieść ciężar gry na prawo. Dośrodkowanie Grzegorza Szymusika nie znalazło adresata.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Wracamy do Kielc na drugie trzy kwadranse meczu Korona - Chrobry. Oby były one równie ciekawe co pierwsza połowa. Na razie na listę strzelców wpisali się Jacek Podgórski i Mikołaj Lebedyński. Kto dzisiaj zgarnie komplet punktów?

• +1' Emile Thiakane urwał się prawą stronę i podaje do Kubilaya Yilmaza. Ten przepuszcza piłkę licząc na to, że ktoś jest za jego plecami. Nikogo nie było.

I Tomasz Wajda zaprasza zawodników na przerwę. Korona Kielce remisuje z Chrobrym Głogów (1:1).

• Przeciągnięte dośrodkowanie Grzegorza Szymusika, które przelatuje nad polem karnym gości. Poprawka z drugiej strony Jacka Podgórskiego nie znajduje adresata.

• Kubilay Yilmaz na spalonym.

• Mavroudis Bougaidis wybija piłkę głową z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Jacka Podgórskiego.

• Felipe Olivieira upomniany żółtą kartką za "padolino" w polu karnym Chrobrego.

• Po chwili atak Chrobrego prawą stroną. Po dośrodkowaniu z bocznego sektora Marcel Zapytowski spokojnie łapie piłkę.

• Filipe Oliveira podaje z prawej stronie przed pole karne do wbiegającego Emile'a Thianake. Ten uderza minimalnie nad poprzeczką!

• Jacek Podgórski chciał minąć Dominika Dziąbka i "zabrać się" z piłką w pole karne. Zdaniem sędziego zawodnik Korony faulował.

• Michał Ilków-Gołąb z żółtą kartką za skoszenie Marko Pervana. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego Korony.

• Poklepali teraz Maksymilian Banaszewski z Mikołajem Lebedyńskim. Do odbitej piłki dopadł Tomasz Cywka, którego anemiczny strzał nie zdołał sprawić problemu Marcelowi Zapytowskiemu.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hugo Diaz Rodriguez uderza z półobrotu z kilku metrów. Udało się gościom wyjaśnić sytuację dalekim wybiciem.

• Adam Makuchowski broni strzał Kubilaya Yilmaza.

• Michał Ilków-Gołąb w roli prawoskrzydłowego centruje niemal z linii końcowej na bliższy słupek. Piłkarze Korony wybijają na uwolnienie.

• Żółtą kartką upomniany Marko Zebić za skoszenie Maksymiliana Banaszewskiego.

• Maksymilian Banaszewski zakręcił trzema kielczanami na lewej stronie pola karnego, po czym podaje przed "szesnastkę" do Marcela Ziemanna. Ten posyła piłkę na 5. metr, skąd wślizgiem wyrównuje Mikołaj Lebedyński!

• CHROBRY WYRÓWNUJE!!! GOL MIKOŁAJA LEBEDYŃSKIEGO!!!

• Marko Pervan dostaje piłkę w "szesnastce", ale nie zdołał uderzyć, bo uprzedził go Przemysław Stolc. Po chwili "szczupakiem" interweniował Mavroudis Bougaidis.

• Kolejne dośrodkowanie Jacka Podgórskiego na prawą stronę pola karnego Chrobrego. Żaden z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Goście dążą do odrobienia straty. Atak prawym skrzydłem przerywa Mario Zebić, który posyła piłkę za linię boczną.

• Zabójcza kontra kielczan, którą zaczął i skończył Jacek Podgórski! Gospodarze ruszyli piątką i kilkoma podaniami na atomowe uderzenie z prawej strony pola karnego po dalszym rogu zatrzymuje się w siatce!

• GOL DLA KORONY! STRZELCEM JACEK PODGÓRSKI!!!

• Atak pozycyjny głogowian blisko swojego pola karnego. Momentalne przyspieszenie i piłkę na 20. metrze dostaje Damian Piotrowski, którego strzał został zablokowany. Korner.

• Tempo wyraźnie "siadło". Spokojnie się zrobiło na Suzuki Arena.

• Na lewej stronie Jacek Podgórski przełożył piłkę na prawą nogę i dośrodkował na dalszy słupek. Kubilay Yilmaz z 5-6 metrów minimalnie chybił, główkując tuż obok prawego słupka! To powinien być gol!

• Piłka po strzale Mikołaja Lebedyńskiego mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• W odpowiedzi lewą stroną pograli teraz Jacek Podgórski, Emile Thiakane i Marko Pevran. Dośrodkowanie ostatniego z wymienionych nie znalazło adresata.

• Po kolejnym dośrodkowaniu Robert Mandrysz główkuje z kilku metrów nad poprzeczką! Mocny początek spotkania w wykonaniu piłkarzy Ivana Djurdjevicia.

• Kielczanie wybijają piłkę na 30. metr, skąd na atomowe płaskie uderzenie zdecydował sie Przemysław Stolc! Piłka leciała w prawy dolny róg, ale Marcel Zapytowski zdołał interweniować!

• Mikołaj Lebedyński powalczył na lewej stronie i wywalczył rzut rożny. Centra na bliższy słupek, skąd Grzegorz Szymusik wybija piłkę za linię końcową.

• Tomasz Wajda gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie ekipy wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktem po remisie (1:1). Bramkę dla Chrobrego strzelił Michał Ilków-Gołąb w 43. minucie z rzutu karnego, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry do własnej siatki trafił Kamil Juraszek.

Jak będzie dzisiaj?

• Bilans Korony Kielce w meczach u siebie w tym sezonie: 8 spotkań, 3 wygrane, 5 porażek, bilans bramek - 6:14. 16. miejsce w tej klasyfikacji
    • Bilans Chrobrego Głogów w meczach na wyjeździe w tym sezonie: 7 spotkań, 2 wygrane, 2 remisy, 3 porażki, bilans bramek - 7:15. 12. miejsce w tej klasyfikacji
  • Skład Chrobrego

Rezerwowi: Bartosz Szafer - Nikodem Niski, Michał Michalec, Patryk Bryła, Jaka Kolenc, Damian Kowalczyk, Jakub Michalczyk, Kamil Juraszek, Dominik Piła.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Ostatnie 3 mecze kończyły się porażkami,, więc dzisiaj piłkarze Macieja Bartoszka będą chcieli przełamać tę serię.

Z kolei głogowianie, którzy zgromadzili o jedno "oczko" więcej od rywala, są "piętro wyżej w tabeli. Trzy ostatnie mecze przyniosły 7 punktów.

• Skład Korony

Rezerwowi: Marek Kozioł - Paweł Łysiak, Marcin Szpakowski, Jacek Kiełb, Adrian Bielka, Dawid Lisowski, Marcel Gąsior, Przemysław Szarek, Jakub Łukowski.

• ... a relację NA ŻYWO poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 18. kolejki 1. Ligi. Za 25 minut Korona podejmie na własnym stadionie Chrobrego Głogów. Spotkanie poprowadzi Tomasz Wajda...

Korona - Chrobry LIVE! Przerwać serię porażek

Korona - Chrobry LIVE! Przerwać serię porażek ©Korona Kielce

Korona Kielce - Chrobry Głogów ONLINE. W Kielcach dojdzie do starcia sąsiadów z tabeli. Dwunasta Korona zmierzy się z jedenastym Chrobrym. Początek spotkania w niedzielę 28 lutego o godz. 12:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Korona Kielce - Chrobry Głogów ONLINE

Korona zanotowała trzy porażki z rzędu. Przed tygodniem w zaległym spotkaniu przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 0:2. Z kolei w końcówce poprzedniej rundy uległa Arce Gdynia (0:1 na wyjeździe) i Radomiakowi Radom (0:2 u siebie). W ten sposób strata kielczan do szóstej pozycji gwarantującej udział w barażach o ekstraklasę wzrosła już do 10 "oczek".

W rundzie jesiennej Korona grała systemem 4-4-2 i 4-2-3-1. Zimą trener Maciej Bartoszek przygotował zespół na grę trzema obrońcami. Właśnie w takim ustawieniu kielczanie rozpoczęli mecz z Widzewem. - Mobilność systemu będzie widoczna. Ona może następować bez zmian personalnych. Drużyna jest do tego przygotowana. Po pierwszym przegranym spotkaniu nie mogę zawracać całej łodzi, która została rozpędzona i płynie w jakimś kierunku. Nie możemy zmieniać pomysłu co pięć minut. Czasami mecz wymaga poszukania czegoś innego - powiedział Bartoszek.

Drużyna z Głogowa końcówkę rundy miała dużo bardziej udaną. Wygrała z GKS-em Bełchatów, Resovią i zremisowała z Arką Gdynia. Zimą zespół zasilili środkowy obrońca Mavroudís Bougaidis, pomocnik Dominik Dziąbek oraz wypożyczony z Legii prawy obrońca Nikodem Niski.

W pierwszej kolejce tego sezonu w meczu Chrobrego z Koroną padł remis 1:1. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godz. 12:40. Sędziuje Tomasz Wajda z Żywca.

Korona Kielce - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Korona - Chrobry w Polsacie Sport. Płatny stream online w aplikacji IPLA TV (jednorazowy dostęp 5 zł). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40. Zapraszamy.

12:40 Korona Kielce - Chrobry Głogów Polsat Sport