2

• Koniec meczu!

• Feruga dostał jeszcze kartkę za dyskusje z arbitrem.

• Thiakane pewnie z 11 metrów! Korona znów na prowadzeniu!

• Rzut karny dla gospodarzy! Firlej wbiegł z piłką w pole karne, nie dał sobie jej zabrać, a pozwolił rywalowi się sfaulować. Mamy jedenastkę dla gospodarzy.

• Thiakane dostał idealne podanie w polu karnym, ale nie zdążył obrócić się z piłką i strzelić. Tylko rzut rożny.

• Stały fragment gry, dośrodkowanie z rzutu rożnego i Marek Mróz wyskoczył najwyżej do główki. Pomocnik Jastrzębia nie dał szans bramkarzowi, jest remis w Kielcach!

• GOOOOOOL! MAREK MRÓZ!

• Świetna akcja gospodarzy, Długosz wyszedł w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale przegrał ten pojedynek!

• I Długosz za Podgórskiego.

• Sowiński za Kaczmarskiego.

• Podgórski nieprzepisowo zatrzymywał rywala i dostał kartkę.

• Z boiska schodzi Zejdler, na boisku pojawia się Jadach.

• Zmiana w ekipie gości. Szczepan zastąpił Rumina.

• Żółtą kartką ukarany członek sztabu szkoleniowego na ławce rezerwowych GKS-u.

• Na boisku leży Szymusik. Potrzebna jest interwencja lekarzy.

• Zejdler zatrzymał szybki atak Korony. Jest kartka.

• Feruga zgrał piłkę do Rumina, który strzelił z pierwszej piłki, ale Kozioł świetnie interweniował i wybił piłkę na rzut rożny!

• Pomyłka Pawełka! Niefortunne wybicie wprost pod nogi rywala, ale ten nie trafił w bramkę z 30 metrów.

• Groźnie zaczęli drugą połowę goście. Marek Mróz uderzał mniej więcej z linii pola karnego i refleksem wykazał się teraz Kozioł.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kozioł spokojnie wyskoczył do lekkiego dośrodkowania i już zaczął akcję Korony.

• Feruga chciał napędzić kontratak gości, ale faulował w ataku Cetnarskiego.

• Wrzutka Podgórskiego na wyskakującego do główki Kiełba, ale ten niecelnie uderzył piłkę i obyło się bez zagrożenia pod bramką GKS-u.

• Teraz szansa Korony. Sprytne zagranie Podgórskiego do Kiełba. "Ryba" miał dużo miejsca w polu karnym, ale nieczysto trafił w piłkę i nawet nie zmusił Pawełka do interwencji.

• Znakomite podanie z boku boiska w pole karne, czekał na piłkę Rumin i pokonał Kozioła.

• GOOOOOOOL! DANIEL RUMIN!

• Piłka posłana w pole karne, Łysiak znikąd wskoczył w szesnastkę i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie!

• GOOOOOOOL! PAWEŁ ŁYSIAK!

• Rumin wbiegł z piłą w pole karne, uderzył na bramkę, ale za lekko, by zaskoczyć Kozioła.

• Ali wywalczył tylko rzut rożny, choć próbował dośrodkować na głowę Rumina.

• Feruga wybiegł do prostopadłego podania, ale uprzedził go Kozioł.

• Znowu groźna akcja Korony! Płaskie podanie Kiełba wzdłuż bramki, ale Szymusik nie trafia w piłkę.

• Wrzutka w pole karne GKS-u, Kiełb uciekł obrońcom i głową pokonał Pawełka.

• GOOOOOOOOL! JACEK KIEŁB!

• Zaczynamy spotkanie!

• GKS Jastrzębie fatalnie zaczął sezon przegrywając na inaugurację Fortuna 1. Ligi w Wodzisławiu z Arką Gdynia aż 0:4. Dziś będzie szansa na rehabilitację. Kielczanie w pierwszym ligowym meczu dość pechowo zremisowali w Głogowie z Chrobrym 1:1, bo sędzia w doliczonym czasie gry nie uznał im zwycięskiej bramki.

• Kiedy Korona Kielce mierzyła się z rywalem ze Śląska to, tak jak teraz, była świeżo po spadku z Ekstraklasy. Wówczas nie była to jednak relegacja czysto sportowa, ale wynikająca z udziału w aferze korupcyjnej.

• W całej historii Korony Kielce i GKS 1962 Jastrzębie tylko dwa razy kluby te zagrały przeciwko sobie. Było to w sezonie 2008/2009, kiedy, podobnie jak teraz, grały one na zapleczu ekstraklasy. Wówczas żółto-czerwoni nie wygrali ani razu.

• Na drodze jastrzębian stanie kolejny spadkowicz z PKO Ekstraklasy i goście na pewno nie są faworytem tego spotkania. Statystyka nie przemawia jednak za kielczanami, bo ci nie wygrali z GKS-em jeszcze ani razu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Korona Kielce - GKS Jastrzębie!

red

korona gks jastrzębie transmisja

Korona Kielce - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Korona - GKS Jastrzębie ONLINE. Dziś o godz. 12.40 rozegrany zostanie mecz 2. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy Koroną Kielce i GKS Jastrzębie. Na drodze jastrzębian stanie kolejny spadkowicz z PKO Ekstraklasy i goście na pewno nie są faworytem tego spotkania. Statystyka nie przemawia jednak za kielczanami, bo ci nie wygrali z GKS-em jeszcze ani razu.

Korona - GKS Jastrzębie ONLINE

W całej historii Korony Kielce i GKS 1962 Jastrzębie tylko dwa razy kluby te zagrały przeciwko sobie. Było to w sezonie 2008/2009, kiedy, podobnie jak teraz, grały one na zapleczu ekstraklasy. Wówczas żółto-czerwoni nie wygrali ani razu, ale w sobotę piątego września będą mogli tę nie najlepszą serię przełamać.

Korona - GKS Jastrzębie NA ŻYWO. Kiedy Korona Kielce mierzyła się z rywalem ze Śląska to, tak jak teraz, była świeżo po spadku z Ekstraklasy.
Wówczas nie była to jednak relegacja czysto sportowa, ale wynikająca z udziału w aferze korupcyjnej. Rozbrat z grą na najwyższym poziomie rozgrywkowym był dla zespołu zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego krótki - po zajęciu trzeciego miejsca w pierwszej lidze wywalczyła awans. GKS Jastrzębie natomiast musiał wówczas grać w barażach o utrzymanie, co zresztą zrobił z powodzeniem.

GKS Jastrzębie fatalnie zaczął sezon przegrywając na inaugurację Fortuna 1. Ligi w Wodzisławiu z Arką Gdynia aż 0:4. Dziś będzie szansa na rehabilitację. Kielczanie w pierwszym ligowym meczu dość pechowo zremisowali w Głogowie z Chrobrym 1:1, bo sędzia w doliczonym czasie gry nie uznał im zwycięskiej bramki. Podopieczni trenera Macieja Bartoszka są faworytem spotkania.

Korona - GKS Jastrzębie TRANSMISJA

Mecz Korona - GKS Jastrzębie odbędzie się w sobotę 5 września o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.