Korona Kielce

2

Górnik Zabrze

0

• Koniec spotkania! Korona w pełni zasłużenie po doskonałej pierwszej części gry pokonuje słabo grającą ekipę Górnika Zabrze i wraca na fotel wicelidera tabeli. Dzięki zwycięstwu Korona pozostaję jedyną do tej pory niepokonaną drużyną w obecnych rozgrywkach T-Mobile ekstraklasy.

• Ostatnia już chyba kartka w meczu dla Przybylskiego.

• Plac gry opuścił Kiełb, który kolejny raz w barwach Korony rozegrał bardzo dobre spotkanie uwieńczone zdobyciem bramki.

• Na ostatnie dwie minuty na murawie pojawia się Paweł Kal.

• Jedna z ostatnich akcji Górnika, zakończona niecelnym strzałem na bramkę Małkowskiego.

• Doskonała interwencja Hernaniego, zatrzymuje atak Zabrzan.

• Danch wybija na rzut rożny.

• Cichos przegrywa pojedynek z Marciniakiem.

• Stano fauluje Nakoulmę

• Ostatnia zmiana w ekipie Górnika.

• Rzut wolny dla gości, Małkowski łapiąc piłkę opuścił plac gry.

• Szansa dla Górnika , rzut wolny z ok 35 metra

• Plac gry opuszcza ukarany przez momentem Wodecki.

• Kolejna kartka dla gracza Górnika.

• Rozpoczęło się ostatnie dwadzieścia minut spotkania w Kielcach. Z przebiegu gry niestety dla kibiców Górnika nie wynika nic optymistycznego. Górnik mimo tego, iż nie ma już nic do stracenia nie kwapi się do odważnego zaatakowania bramki Małkowskiego. Korona natomiast spokojnie tworzy kolejne akcje i z minuty na minutę jest coraz bliżej kontynuowania serii meczy bez porażki już do dziewięciu spotkań.

• Kolejna udana interwencja Peskovića.

• W dopingu kibiców w Kielcach widoczne elementy kampanii wyborczej.

• Plac gry opuszcza strzelec pierwszej bramki dla Korony - Michał Zieliński.

• Piłkarze Górnika sprawiają wrażenie drużyny grającej na utrzymanie wyniku a przegrywają przecież 0:2, dziwna taktyka trenera Nawałki.

• Pierwsza zmiana trenera Ojrzyńskiego, na placu gry pojawia się wracający po kontuzji Grzegorz Lech.

• Gra po przerwie nie jest już tak widowiskowa jak w przeciągu pierwszych 45 minut. Górnik udanie zatrzymuje ataki Korony, która gra już niestety z mniejszym polotem i stwarza mniej groźnych sytuacji.

• Wodecki powstrzymany dzięki współpracy Kiełba i Malarczyka, rzut wolny dla podopiecznych Nawałki.

• Jovanović faulowany przez Wodeckiego i rzut wolny dla Korony z 30 metrów.

• Kartka również dla Jovanovića.

• Kartka dla zawodnika z Zabrza, za dyskusje z sędzią.

• Kolejny rzut wolny dla Zabrzan, pewna interwencja Hernaniego

• Jacek Kiełb zagrywa ręką w akcji ofensywnej, rzut wolny dla Górnika

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej części gry. Korona zasłużenie prowadzi z Górnikiem Zabrze 2:0 . Do relacji wracamy po krótkiej przerwie.

• I raz jeszcze w roli głównej Małkowski, który ratuje zespół przed utrata bramki. Górnik ożywił się w ostatnich minutach pierwszej części gry.

• Kolejny raz zwycięsko ze starcia z Olkowskim wychodzi Małkowski.

• Szybszy od Olkowskiego , Małkowski i akcję od bramki rozpoczynają Koroniarze.

• Na moment do głosu doszedł Górnik, jednak mimo przetrzymywania piłki Zabrzanie nie oddali nawet strzału na bramkę Małkowskiego.

• Reakcja trenera Nawałki i pierwsza zmiana w zespole gości.

• Korona po strzeleniu dwóch bramek uspokoiła grę i kontroluje przebieg gry. Górnik wciąż bez pomysłu na pokonanie dobrze zorganizowanej obrony gospodarzy, a co gorsza również bez recepty na kolejne akcje ofensywne Korony.

• Kartka dla eks Koroniarza Aleksandra Kwieka.

• Doskonała akcja Korony i świetny strzał Kiełba. Korona - Górnik już 2:0.

• Po akcji aktywnego Kaczmarka , kolejny korner dla gospodarzy.

• Vuković ponad bramką z około 30 metra.

• W końcu podopieczni trenera Sasala udokumentowali swoja przewagę w dzisiejszym meczu. Przy dalszej ambitnej grze Korony kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Piłkarze Górnika wyraźnie oszołomieni po ciężkim początku meczu w Kielcach.

• W końcu przełamał się Michał Zieliński i po ogromnym zamieszaniu pod bramką Peskovića wykazał się niebywałym sprytem i umieścił piłkę w siatce.1:0 dla Korony.

• Pierwszy kwadrans gry za nami, od początku spotkania zarysowała się zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy niemal zamknęli w szesnastce Zabrzan. Aktualnie gościom udało się uspokoić grę i skupić na rozbijaniu ataków Korony. Ciekawe, która z drużyn pierwsza przełamie defensywę rywala.

• Moment gry w którym to Górnik konstruuje akcje ofensywne

• Dobre uderzenie Piotra Malarczyka i skuteczna interwencja bramkarza gości. Rzut rożny dla Korony.

• Chwila oddechu dla defensorów Zabrzan, akcja w środku boiska.

• Goście od dobrych dwóch minut zamknięci we własnym polu karnym, ogromny napór Korony trwa w najlepsze.

• Kolejna okazja Korony, tym razem tylko rzut rożny dla gospodarzy.

• Michał Zieliński marnuje 200 procentową sytuację! Sam na sam z Peskovićem i tylko jęk zawodu na trybunach w Kielcach.

• Faul Stano i rzut wolny dla Górnika.

• Pierwszy atak Korony prawą stroną boiska, zatrzymany przez gości.

• Spotkanie rozpoczynają gospodarze.

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na placu gry. Już za moment rozpocznie się walka o kolejne ligowe punkty. Faworytem meczu jest Korona, natomiast pewne jest, że Górnik pokusi się o sprawienie niespodzianki. Tak więc emocji na pewno nie zabraknie. Zapraszamy na relację.

• Natomiast w Górniku na ławce są dziś Skorupski, Gołębiewski, Thomik, Olkowski, Milik, Mączyński i Gasparik.

• Na rezerwie w zespole Korony zasiądą Małecki, Kal, Kiercz, Lenartowski, Lech, Cichos i Papka.

• Witamy w relacji ze spotkania Korony Kielce z Górnikiem Zabrze. W przypadku zwycięstwa gospodarze mają szansę wrócić na fotel lidera Ekstraklasy. Górnik jednak nie przyjechał tu by oddać punkty bez walki.