Porażka Korony Kielce w sparingu z rumuńskim Sepsi Sfântu Gheorghe 0:1 [ZDJĘCIA]

dor
W drugim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji Korona Kielce przegrała z Sepsi SF. Gheorghe 0:1. Korona Kielce – Sepsi SF. Gheorghe 0:1 (0:0)Bramki: Diaz 62.Korona (I połowa): Kozioł – Spychała, Marquez, Tzimopoulos, Gardawski – Pacinda, Theobalds, Żubrowski, Cebula (32. Sowiński) – Arweladze, Pućko.Korona (II połowa): Sokół – Prętnik, Pierzchała, Gnjatić, Lisowski – Gill, Radin, Zalazar, Lioi – Papadopulos (66. Sowiński), Djuranović.Sepsi (wyjściowa jedenastka): Fejer – Bouhenna, Csiszer, Fulop, Gal, Celea, Safarenko, Stefan, Stefanescu, Vasvari, Velev.W pierwszej połowie dobrą bramkowa okazję miał Marcin Cebula, ale po jego strzale piłka przeszła minimalnie obok słupka. Na początku drugiej połowy gola mogli strzelić Ognjen Gnjatić i Uros Djuranović, ale zabrakło precyzji. Gdy wydawało się, że piłkarze Korony mają mecz pod kontrolą, niespodziewanie to rumuński zespół wyszedł na prowadzenie - Diaz strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki.Korona miała okazje do wyrównania, jednak żadnej nie udało się wykorzystać. Już w najbliższą środę kielecki zespół czeka  kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem będzie ukraiński Olimpik Donieck.(dor)
W drugim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji Korona Kielce przegrała z Sepsi SF. Gheorghe 0:1. Korona Kielce – Sepsi SF. Gheorghe 0:1 (0:0)Bramki: Diaz 62.Korona (I połowa): Kozioł – Spychała, Marquez, Tzimopoulos, Gardawski – Pacinda, Theobalds, Żubrowski, Cebula (32. Sowiński) – Arweladze, Pućko.Korona (II połowa): Sokół – Prętnik, Pierzchała, Gnjatić, Lisowski – Gill, Radin, Zalazar, Lioi – Papadopulos (66. Sowiński), Djuranović.Sepsi (wyjściowa jedenastka): Fejer – Bouhenna, Csiszer, Fulop, Gal, Celea, Safarenko, Stefan, Stefanescu, Vasvari, Velev.W pierwszej połowie dobrą bramkowa okazję miał Marcin Cebula, ale po jego strzale piłka przeszła minimalnie obok słupka. Na początku drugiej połowy gola mogli strzelić Ognjen Gnjatić i Uros Djuranović, ale zabrakło precyzji. Gdy wydawało się, że piłkarze Korony mają mecz pod kontrolą, niespodziewanie to rumuński zespół wyszedł na prowadzenie - Diaz strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki.Korona miała okazje do wyrównania, jednak żadnej nie udało się wykorzystać. Już w najbliższą środę kielecki zespół czeka kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem będzie ukraiński Olimpik Donieck.(dor) Fot. Piotr Grabski/Korona Kielce
W drugim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji Korona Kielce przegrała z Sepsi SF. Gheorghe 0:1. Korona Kielce – Sepsi SF. Gheorghe 0:1 (0:0) Bramki[/b]: Diaz 62. Korona (I połowa): Kozioł – Spychała, Marquez, Tzimopoulos, Gardawski – Pacinda, Theobalds, Żubrowski, Cebula (32. Sowiński) – Arweladze, Pućko. Korona (II połowa): Sokół – Prętnik, Pierzchała, Gnjatić, Lisowski – Gill, Radin, Zalazar, Lioi – Papadopulos (66. Sowiński), Djuranović. Sepsi (wyjściowa jedenastka): Fejer – Bouhenna, Csiszer, Fulop, Gal, Celea, Safarenko, Stefan, Stefanescu, Vasvari, Velev. W pierwszej połowie dobrą bramkowa okazję miał Marcin Cebula, ale po jego strzale piłka przeszła minimalnie obok słupka. Na początku drugiej połowy gola mogli strzelić Ognjen Gnjatić i Uros Djuranović, ale zabrakło precyzji. Gdy wydawało się, że piłkarze Korony mają mecz pod kontrolą, niespodziewanie to rumuński zespół wyszedł na prowadzenie - Diaz strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki. Korona miała okazje do wyrównania, jednak żadnej nie udało się wykorzystać. Już w najbliższą środę kielecki zespół czeka kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem będzie ukraiński Olimpik Donieck.