Mecz Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Pobudka, bezpośredni...

Mecz Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Pobudka, bezpośredni awans ucieka. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2021-04-24 12:40

Korona Kielce

1

ŁKS Łódź

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej soboty!

• W środku przyszłego tygodnia Korona Kielce zagra na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn, natomiast ŁKS Łódź podejmie u siebie Radomiak Radom.

• Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu ŁKS Łódź zbliżył się na jeden punkt do drugiego Górnika Łęczna, natomiast Korona Kielce pozostaje w dolnej części tabeli.

• Koniec meczu w Kielcach! ŁKS Łódź wygrywa z Koroną 2:1!

• Łukasz Sekulski wpadł z piłką w pole karne Korony, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Marcel Zapytowski.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Mario Zebić został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Uderzenie jednego z graczy Korony trafiło w słupek, ale do dobitki dopadł Jakub Łukowski, który nie dał żadnych szans Arkadiuszowi Malarzowi i zdobył bramkę kontaktową!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Jakub Łukowski zdobywa kontaktową bramkę!

• Jacek Podgórski dośrodkował na głowę Marcina Szpakowskiego, ale jego strzał świetnie obronił Arkadiusz Malarz!

• W zespole ŁKS-u Adrian Klimczak pojawił się w miejsce Pirulo.

• Ostatnie minuty spotkania nie są zbyt interesujące. Jedni i drudzy nie kwapią się do stwarzania ofensywnych akcji.

• Paweł Łysiak dostał piłkę w polu karnym ŁKS-u, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Natomiast w drużynie Korony Kielce Paweł Łysiak zastąpił Emile Thiakane.

• W zespole ŁKS-u Łukasz Sekulski pojawił się w miejsce Ricardinho.

• Ricardinho wpadł z piłką w pole karne Korony, ale jego podanie okazało się bardzo niedokładne.

• Prostopadłe podanie do Ricardinho przerwał gwizdek arbitra oznajmiający pozycję spaloną.

• W zespole Korony Kielce Marcin Szpakowski pojawił się w miejsce Marko Pervana.

• Emile Tiakane został sfaulowany na połowie rywala i Maciej Dąbrowski został ukarany żółtą kartką.

• Przemysław Szarek został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Kolejny raz piłka powędrowała w pole karne Korony, ale akcję gości przerwał gwizdek arbitra oznajmiający spalonego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Antonio Dominguez pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższa rezultat na 2:0!

• Dawid Lisowski został ukarany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym.

• Rzut karny dla ŁKS-u po faulu w polu karnym gospodarzy!

• W zespole Korony Kielce Jacek Kiełb zmienił kontuzjowanego Grzegorza Szymusika.

• W zespole ŁKS-u Piotr Gryszkieiwcz pojawił się w miejsce Piotra Janczukowicza.

• Grzegorz Szymusik ucierpiał po ostrym starciu z rywalem.

• Tomasz Nawotka dostał piłkę w polu karnym Korony i uderzył mocno po długim słupku! Bramkarz gospodarzy nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! ŁKS obejmuje prowadzenie po trafieniu Tomasza Nawotki!

• Znakomita okazja dla ŁKS-u na objęcie prowadzenia. Piotr Janczukowicz wpadł z piłką w pole karne Korony, ale uderzył tylko w boczną siatkę bramki gospodarzy!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Kielcach.

• Natomiast Antonio Dominguez zastąpił Michała Trąbkę.

• Dwie zmiany w szeregach ŁKS-u. Maksymilian Rozwandowicz pojawił się w miejsce Jakuba Tosika

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawie stadionu w Kielcach.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Kielcach. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Jakub Łukowski pokusił się o indywidualną akcję, ale jego uderzenie znakomicie obronił Arkadiusz Malarz.

• Także Michał Trąbka został ukarany żółtą kartką.

• Marcel Gąsior ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Znakomity kontratak gospodarzy, ale w decydującym momencie jeden z graczy Korony zagrał w aut.

• Marko Pervan stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Niezbyt interesujące ostatnie kilkanaście minut meczu w Kielcach. Oba zespoły nie potrafią zbliżyć się do pola karnego przeciwników.

• Teraz Jakub Tosik został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pirulo został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Jakub Łukowski popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie dotarło do partnera.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Maciej Dąbrowski, ale pewną interwencją popisał się Marcel Zapytowski.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło żądnego zagrożenia, ale ŁKS jeszcze raz rozpocznie z narożnika boiska.

• Michał Trąbka popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane i goście wywalczyli tylko rzut rożny.

• Prostopadłe podanie w pole karne ŁKS-u zakończyło się stratą piłki.

• Teraz Marcel Gąsior stanął w sytuacji strzeleckiej, ale jego uderzenie znakomicie obronił Arkadiusz Malarz!

• Jacek Podgórski pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne ŁKS-u, minął rywala, ale uderzył wprost w Arkadiusza Malarza.

• Dawid Lisowski popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie wylądowało w rękach Arkadiusza Malarza.

• ŁKS przeprowadził akcję prawą stroną boiska, ale w decydującym momencie gospodarze odebrali piłkę.

• Jakub Łukowski sfaulował rywala pod polem karnym ŁKS-u i goście mogą na moment odetchnąć.

• Jacek Podgórski dośrodkował piłkę w pole karne ŁKS-u wprost na głowę Emile Tiakane, ale ten uderzył bardzo niedokładnie.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Korony Kielce zakończyło się stratą piłki przez gości.

• Rozpoczynamy pierwszy sobotni mecz 26. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Kielcach. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• W jesiennym starciu obu drużyn lepszy był ŁKS Łódź, który ograł Koronę Kielce 2:0, a bramki zdobywali Pirulo i Samu Corral. Wtedy ŁKS był liderem tabeli i wygrywał wszystkie spotkania ligowe.

• Natomiast drużyna ŁKS-u bardzo słabo radzi sobie tej wiosny. W czterech ostatnich spotkaniach tylko w jedynym udało się zdobyć punkty. Było to w starciu z ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów. natomiast przed tygodniem ŁKS na własne życzenie przegrał u siebie z Arką Gdynia 1:2 po dwóch fatalnych błędach w defensywie.

• W zeszły weekend Korona przerwała serię czterech kolejnych spotkań bez porażki. Zespół z Kielc przegrał na wyjeździe z Odrą Opole 1:0, ale wcześniej w czterech spotkaniach odnieśli aż trzy zwycięstwa i jeden remis.

• Natomiast Korona Kielce plasuje się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli i nie ma wielkich szans na awans do PKO Ekstraklasy. "Złocisto-krwiści" mają osiem punktów straty do strefy barażowej. Również nie grozi im spadek, bo nad GKS-em Bełchatów zespół z Kielc ma aż piętnaście punktów przewagi.

• Faworytem tego pojedynku wydaje się być drużyna ŁKS-u, która zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i ma cztery punkty straty do drugiego Górnika Łęczna. Zespół z Łodzi wciąż jednak musi oglądać się za swoje plecy, bowiem grupa pościgowa również punktuje.

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 26. kolejki Fortuna 1. Ligi Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Korona - ŁKS Łódź LIVE! Pobudka, bezpośredni awans ucieka

Korona - ŁKS Łódź LIVE! Pobudka, bezpośredni awans ucieka ©Express Ilustrowany

Mecz Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Sobotę w Fortuna 1 Lidze rozpocznie mecz spadkowiczów. Gospodarze chcieliby się dołączyć do walki o baraże, a goście powrócić na miejsce gwarantujące bezpośredni awans. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE

Jesienią ŁKS równał do liderującej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. W tym tygodniu drużyna "Słoni" wróciła do gry aż po miesiącu przerwy (spowodowanej koronawirusem), a ŁKS i tak nie zdołał odrobić do niej straty. To pokazuje, jaki jest obecnie problem w zespole.

ŁKS przegrał dwa mecze z rzędu: najpierw 0:1 z Resovią na wyjeździe, potem we frajerskich okolicznościach 1:2 z Arką Gdynia. Dziś jest dopiero czwarty i ma najwięcej porażek z czołówki - osiem.

Jesienią ŁKS pokonał Koronę 2:0 po golach Pirulo i Samu Corrala.

Dominik Nowak, trener Korony: - Nie jestem trenerem, który straszy zespół. Musimy pokazać zawodnikom walory rywali, czyli dobre wyszkolenie techniczne. Jeśli jednak będziemy skupieni na naszych działaniach, czyli wysokim i agresywnym pressingu, jeśli będziemy dobrze reagować po stracie piłki, to ŁKS może stracić atuty w ofensywie, a my będziemy nabierać pewności. U nas też są piłkarze o dużych możliwościach. Korona nie może być jednym z najsłabszych zespołów, jeśli chodzi o skuteczność. Trzeba to zmienić.

Ireneusz Mamrot, trener ŁKS: - Ciężko jest powiedzieć czego możemy spodziewać się po Koronie. Pod wodzą trenera Dominika Nowaka zespół zagrał dopiero jedno spotkanie, tak naprawdę trener nie miał na nie dużego wpływu, bo zaliczył dwa treningi z zespołem. W tak krótkim czasie można co najwyżej zmienić coś w stałych fragmentach gry. Teraz miał tydzień, więc pewnie będzie miał swoje pomysły, ale my musimy patrzeć w tym momencie przede wszystkim na siebie.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
ŁKS - Korona 2:0 (1 liga, 11.11.2020)

Mecz Korona Kielce - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl - startujemy o 12:40.