Korona Kielce 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec spotkania! Korona pokonuje Podbeskidzie 2:0. Mecz kończą chóralne śpiewy kibiców gospodarzy którzy dziękują swoim ulubieńcom za kolejne zwycięstwo. Podbeskidzie zasłużenie przegrywa i kończy w Kielcach passę czterech kolejnych wygranych.

• Jeszcze kartka dla Dańcika.

• Arbiter dolicza trzy dodatkowe minuty.

• Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania w Kielcach, wynik nie powinien ulec zmianie, ponieważ gra toczy się już w wolnym tempie, bez zagrożenia bramkowego.

• Korzym strzela bramkę...jednak sędzia odgwizduje spalonego, dalej więc 2:0 dla Korony

• Ostatnia zmiana trenera Kasperczyka, Curić na boisku.

• Lech bliski szczęścia, próbujący obronić strzał Zajac doznaje niegroźnego urazu.

• Pierwsza kartka dla gości ukarany Rogalski.

• Kolejna zmiana w Podbeskidziu

• Król fauluje Korzyma, ostra reakcja kibiców Korony, wolny dla gospodarzy

• Bardzo dobra akcja Korony,Korzym z Jovanovićem i strzał tego ostatniego blokuje stoper Podbeskidzia.

• I znów kartka dla Korony, Pavol Stano fauluje Łatkę.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości plac gry opuszcza Cohen, w jego miejsce wchodzi Rogalski.

• Kolejny raz na murawie leży Łatka, sędzia nawet nie przerywa gry...

• Druga zmiana w Koronie, boisko opuszcza strzelec bramki Jacek Kiełb.

• Korona dalej atakuje, jednak zagrania poszczególnych piłkarzy są niedokładne, Podbeskidzie bez większej wiary w sukces odpiera ataki gospodarzy,ale samo nie stwarza bramkowych okazji.

• Kolejna kartka dla piłkarza Korony, tym razem ukarany Maciej Korzym.

• Spotkanie z trybun ogląda dziś 6372 kibiców.

• Drugą połowę rozpoczynają goście.

• W przerwie trener Ojrzyński dokonał jednej zmiany. Kontuzjowanego Tomasza Lisowskiego zastąpił Grzgorz Lech.

• Już za moment rozpocznie się druga część spotkania pomiędzy Koroną a Podbeskidziem. Ciekawe czy zawodnicy trenera Kasperczyka zdołają podjąć grę z Koroną i zobaczymy w tym meczu bramki w wykonaniu gości?

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Koniec pierwszej części spotkania. Korona po bramkach Korzyma i Kiełba zasłużenie prowadzi ze słabą dziś dysponowaną drużyną Podbeskidzia. Na dalszą część relacja zapraszamy po przerwie.

• Arbiter zdecydował o przedłużeniu pierwszej części gry o dodatkowe dwie minuty.

• Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry i kolejna akcja Korzyma

• Kuzera wyjaśnia sytuację we własnym polu karnym, rzut rożny dla gości, którzy wyraźnie chcą zdobyć bramkę przed kontaktową jeszcze przed przerwą.

• Kąśliwy strzał Patejuka bez trudy łapie Małkowski.

• Kontratak gości przerwany faulem Vukovica i rzut wolny z ok 20 metra dla Podbeskidzia.

• Tym razem na murawę przewrócony Jovanović i Korona wznowi grę ze środkowej strefy boiska

• Kartka dla Kiełba za faul na Łatce, dość kontrowersyjna decyzja arbitra

• Idealna akcja Korony i tylko fantastyczna interwencja Zajaca chroni Podbeskidzie przed stratą kolejnej bramki.

• Nieporozumienie Sobolewskiego z Kuzerą i piłka trafia w posiadanie gości.

• Strzał Elmaleacha wysoko ponad bramką Małkowskiego.

• Tym razem Kamil Kuzera próbował pokonać Richarda Zajaca, bezskutecznie

• Kartka dla Kijanskasa za faul na pomocniku gości.

• Kolejna szansa Korony, niezdecydowanie Kiełba zakończyło tą akcję...

• Podbeskidzie kompletnie rozbite, Korona strzela dwie bramki w ciągu kilku minut i dalej nie zwalnia tempa. Chwilowa przerwa w grze, pomoc medyczna udzielana Lisowskiemu.

• Druga bramka dla Korony! Strzelcem bramki Jacek Kiełb, dużo szczęścia miał w tej sytuacji zawodnik Korony.

• Patejuk z rzutu wolnego wprost w ręce Małkowskiego.

• Pierwszy kwadrans spotkania za nami, Korona prowadzi 1:0 po ładnym golu Korzyma. Sam mecz póki co nie zachwyca, dużo jest walki w środku pola jednak mało z niej wynika. Podbeskidzie stworzyło jak dotąd jedną klarowną okazję, ale na miejscu byli obrońcy gospodarzy. Korona kontroluje przebieg gry i nie powinna w tym meczu przegrać.

• Swietne dogranie z rzutu rożnego i Korona zdobywa pierwszą bramkę. Strzelcem gola Maciej Korzym, który najlepiej zachował się w polu karnym Zajaca.

• Kolejny korner dla gospodarzy.

• Kiełb bliski szczęścia i tylko rzut rożny dla Korony.

• Faul Jovanovića na Ziajce, piłka dla Podbeskidzia.

• Kontratak Korony i zmarnował swoją szansę Maciej Korzym.

• Długi atak gości zakończony niecelnym dośrodkowaniem Sokołowskiego.

• Aut dla Korony wykonuje Lisowski, akcja gospodarzy w środkowej strefie boiska.

• Rzut wolny dla Korony po faulu na Korzymie.

• Bardzo niedokładne zagranie Stano do Golańskiego, piłka dla gości.

• Na trybunach w Kielcach zasiada dziś dużo kobiet, Zarząd klubu zdecydował, iż za bilet na dzisiejsze spotkanie panie będą płacić tylko symboliczną złotówkę.

• Rzut rożny dla gości z Bielska Białej

• Spotkanie rozpoczynają gospodarze.

• Na ławce rezerwowych Korony zasiadają: Pilarz, Kiercz, Kaczmarek, Lech, Lenartowski, Łuczak oraz Gołębiewski. Do dyspozycji trenera Kasperczyka pozostają : Bąk, Śourek, Reiman, Malinowski, Curić, Mierzejewski oraz Rogalski. Piłkarze obu drużyn powoli pojawiają się na murawie Areny Kielc.

• Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie 20 kolejki T-mobile ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Podbeskidziem Bielsko - Biała. Spotkanie drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli zapowiada się emocjonująco, zapraszamy na relację.