Korona Kielce

3

Polonia Warszawa

0

• Koniec spotkania! Korona zasłużenie wygrywa ze słabą w drugiej połowie Polonią Warszawa aż 3:0. Po pierwszej wyrównanej części gry nikt nie spodziewał się tak okazałego zwycięstwa gospodarzy. Trener Ojrzyński dobrze wykorzystał przerwę i odmieniona Korona potrzebowała niespełna kwadransa na zdobycie trzech goli i pokonanie Polonii. Korona w pucharach? Czemu nie, jeśli tylko dalej będzie prezentować się tak jak w drugiej części meczu z Polonią ma na to realne szanse. Za uwagę dziękują Paweł Zatorski i Iwona Kasak

• Sam na sam z bramką Korony Edgar Cani, ale zawodnik gości sprawdza wytrzymałość bocznej siatki bramki Małkowskiego. Polonia dalej bez gola.

• Głośne "Ole" towarzyszy każdemu zagraniu podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego. Trzy minuty pozostają do zakończenia dzisiejszego widowiska.

• I znów piłka w posiadaniu koroniarzy, szturm na bramkę Przyrowskiego trwa dalej.

• Wydaje się, że nic złego w tym meczu już nie może spotkać Korony, grająca dobre zawody w pierwszej połowie Polonia praktycznie nie istnieje w drugiej części gry, dla podopiecznych trenera Zielińskiego byłoby lepiej gdyby arbiter już zakończył to spotkanie.

• Ostatnie dziesięć minut Korona zagra w przewadze, czerwoną kartką ukarany Maciej Sadlok.

• Szósta już kartka dla gracza Polonii.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu na placu gry pojawił się Teodorczyk.

• Maciej Korzym ucierpiał w starciu z Przyrowskim i w asyście medyków opuścił plac gry, jego miejsce zajął Mateusz Łuczak

• Korzym znów przed szansą jednak tym razem na miejscu był Przyrowski.

• Plac gry opuszcza Kamil Kuzera w jego miejsce wbiega Jacek Kiełb.

• Małkowski piąstkuje po strzale Todorovskiego.

• Dośrodkowanie Sobolewskiego i minimalnie niecelnie Lenartowski. Czyżby to jeszcze nie koniec możliwości Korony? Polonia dalej bezradnie przygląda się poczynaniom gospodarzy.

• Kolejna akcja prawą stroną boiska, duże ożywienie dla poczynań Korony wniosło pojawienie się na boisku Grzegorza Lecha.

• Niesamowity początek drugiej połowy w Kielcach. Korona widocznie po ostrej rozmowie w przerwie zamknęła rywala we własnym polu karnym i w przeciągu niespełna kwadransa trzykrotnie pokonała Sebastiana Przyrowskiego. Gracze Polonii wyraźnie zdezorientowani przebiegiem wydarzeń, a Korona dalej w ataku przed chwilą ponownie próbował Golański.

• Nerwy puszczają zawodnikom Polonii, kartka dla Roberta Jeża.

• Polonia na kolanach! Artur Lenartowski zdobywa trzecią bramkę dla Korony!.

• Trener Zieliński szybko reaguje i przeprowadza podwójną zmianę w swoim zespole

• Kartka również dla zawodnika Polonii.

• Bohater sprzed chwili ukarany kartką wznawia Polonia.

• Druga bramka dla Korony! Strzelcem bramki po dośrodkowaniu Lecha Maciej Korzym!

• Korona stara się iść za ciosem, przed chwilą dobry strzał Korzyma minimalnie obok bramki Przyrowskiego.

• Wspaniały początek Korony, składna akcja gospodarzy wykończona strzałem Golańskiego i Korona obejmuje prowadzenie!.

• W przerwie trener Ojrzyński przeprowadził jedną zmianę miejsce Jamroza zajął Grzegorz Lech

• Drugą oby bramkową połowę rozpoczyna Korona.

• Przerwa powoli dobiega końca, miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie zobaczymy bramki, gdyż remis nie urządza ani Korony ani Polonii. Za moment rozpoczniemy relację z drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy emocjonującego spotkania w Kielcach. Korona - Polonia 0:0 zapraszamy po przerwie na dalszą część relacji.

• Todorowski fauluje Korzyma i mamy jeszcze rzut wolny w okolicy pola karnego.

• Zablokowany strzał Roberta Jeża, nie trafia w światło bramki Małkowskiego, pierwsza połowa potrwa więcej o dodatkowe 60 sekund.

• W kartkach Polonia obejmuje prowadzenie za sprawą Baruchyana.

• Kolejna szansa przed Polonią jednak Lisowski wybija piłkę Baszczyńskiemu.

• Lenartowski przegrywa wyścig o piłkę z Przyrowskim

• Napór Polonii trwa w najlepsze piłkę z linii bramkowej po strzale Wszołka wybija Golański.

• I raz kolejny Polonia, tym razem Sultes zagroził Małkowskiemu.

• Kolejny raz kielecką obronę postraszył Dvalishvili, jednak obrońcy Korony byli na miejscu, tylko rzut rożny dla gości.

• Kolejne nieporozumienie w szeregach Korony i piłkę przejmuje Polonia.

• Kolejna szansa Korony i Korzym na spalonym.

• Jak do tej pory w meczu brakuje tylko bramek, emocji i sytuacji podbramkowych mamy całkiem sporo, widać, że na boisku znajdują się drużyny z górnej części tabeli. Niestety, aby nie wszystko było dobrze od poziomu spotkania wyraźniej odbiegają arbitrzy, którzy na pocieszenie mylą się w obie strony...

• Prosta strata Korony po niedokładnym zagraniu Kijanskasa.

• Groźny strzał Dvalishviliego minimalnie nad poprzeczką bramki Korony.

• Kolejny rzut wolny dla Polonii po interwencji Lisowskiego.

• W kartkach również już mamy remis, ukarany przed chwilą Paweł Wszołek.

• Stano blokuje dośrodkowanie Wszołka, rzut rożny dla gości.

• Bardzo dobry strzał Kuzery i jeszcze lepsza interwencja Przyrowskiego

• Kartka dla obrońcy gości za faul na wychodzącym na czystą pozycję Jamrozie.

• Chwilę wcześniej w zamieszaniu pod bramką Polonii kartką ukarany Sobolewski.

• Sobolewski poradził sobie z trzema obrońcami jednak piłkę złapał Przyrowski, dalej 0:0.

• Piłkę z najbliższej odległości do bramki kieruje Lenartowski, jednak arbiter podejmuje nie zrozumiałą nawet dla piłkarzy z Warszawy decyzję... Niestety nie jest to pierwsza mocno kontrowersyjna decyzja arbitra.

• Bramka dla Korony! Nieuznana szkoda, że nie słyszą Państwo gwizdów kieleckich kibiców.

• Pierwsza kartka w meczu dla kapitana Korony Kamila Kuzery.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Golańskiego i osamotniony Jamróz nie dobiega do piłki.

• Nerwowa interwencja Kijanskasa i rzut z autu dla Czarnych Koszul

• Kolejna udana interwencja Małkowskiego po strzale Dvalishviliego.

• Polonia kolejny raz z rzutu rożnego swojej szansy próbuje Polonia. Mecz rozpoczął się od ataków Polonii, Korona czeka na rozwój wydarzeń.

• Dobra okazja Korony, jednak Lisowski zbyt mocno do Jamroza.

• Zdaniem arbitra Kuzera fauluje Todorowskiego.

• Kolejna okazja Polonii, po dośrodkowaniu Wszołka piłka nie znalazła adresata w polu karnym Małkowskiego, tylko rzut rożny dla Polonii.

• Pierwsza minuta i pierwszy strzał meczu w wykonaniu Sultesa.

• Rozpoczynają zawodnicy Polonii.

• zawodnicy obu drużyn właśnie wybiegają na murawę, za chwilę rozpoczynamy spotkanie.

• Na ławce rezerwowych Korony zasiadają: Pilarz, Kiercz, Kaczmarek, Lech, Malarczyk, Łuczak oraz Kiełb. Do dyspozycji trenera Zielińskiego pozostają: Gliwa, Mynar, Pazio, Cani, Teodorczyk, Brzyski oraz Tosik.

• Wiosenna forma Korony jest dla większości sympatyków sporą niespodzianką, nikt nie spodziewał się, że Korona walczyć będzie o najwyższe cele, aby tak się stało w dzisiejszym spotkaniu podopieczni trenera Ojrzyńskiego muszą zdobyć komplet punktów. Podopieczni trenera Zielińskiego nie będą na pewno łatwym rywalem dlatego też należy spodziewać się emocjonującego widowiska.

• Witam z Areny Kielc, gdzie za niespełna kwadrans rozpocznie się ostatnie spotkanie 23 serii T- Mobile Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Polonią Warszawa. Mecz ten nazywany jest spotkaniem o sześć punktów, ponieważ obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli.