Korona Kielce

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Korona odniosła drugie zwycięstwo na własnym terenie. Drużyna Macieja Bartoszka pokonała Sandecję 1:0 (1:0) po bramce Jacka Kiełba. Zespół z Nowego Sącza przegrał już dziesiąte spotkanie i z jednym punktem pozostaje na ligowym dnie.

• Koniec meczu! Korona Kielce wygrała z Sandecją Nowym Sącz 1:0!

• Zvonimir Petrović znalazł się w doskonałej sytuacji, ale przegrał pojedynek z golkiperem Sandecji.

• Co najmniej trzy minuty potrwa jeszcze druga część spotkania.

• Tomasz Boczek wszedł w miejsce Macieja Korzyma.

• Jacek Podgórski uderzył z powietrza. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Dawida Szufryna. Goście będą kończyć mecz w dziesiątkę.

• Hugo Diaz zastąpił Marcela Gąsiora.

• Wiktor Długosz zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Dawid Lisowski.

• Kolejne kara dla gracza Korony. Żółtą kartkę zobaczył Grzegorz Szymusik.

• Jacek Podgórski został napomniany żółtą kartką.

• Mateusz Cetnarski zameldował się na boisku w miejsce Pawła Łysiaka.

• Rafał Grzelak wszedł w miejsce Kornela Kordasa.

• Grzegorz Szymusik zakończył składną akcję Korony strzałem. Wykonanie pozostawiało sporo do życzenia.

• Zmiana w Sandecji. Paweł Mandrysz wszedł w miejsce Damiana Chmiela.

• Dawid Szufryn został ukarany żółtą kartką.

• Zvonimir Petrović wszedł w miejsce Iwo Kaczmarskiego.

• Wojciech Myć napomniał żółtą kartką Kamila Ogorzałego.

• Rafael Victor zameldował się na boisku w miejsce Macieja Małkowskiego.

• Faulowany był Grzegorz Szymusik. Obrońca Korony zareagował impulsywnie. Otrzymał upomnienie od arbitra.

• Michał Walski uprzedził interweniującego na 30. metrze Marka Kozioła. Na szczęście dla Korony golkipera wspomógł Remigiusz Szywacz.

• Po wrzutce Kornela Kordasa z lewej strony główkował Jacek Podgórski. Łapie piłkę golkiper Sandecji.

• Maciej Korzym zbyt mocno główkował po dośrodkowaniu Damiana Chmiela z rzutu wolnego.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Korona Kielce prowadzi z Sandecją 1:0 po trafieniu Jacka Kiełba.

• Zakotłowało się w polu karnym Korony po wyrzucie piłki z autu. Grzegorz Szymusik uprzedził zawodnika Sandecji.

• Maciej Korzym główkował przy bliższym słupku po rzucie rożnym, ale uderzył ponad bramką.

• Przyblokowany strzał Michała Walskiego. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przeszło pierwszego obrońcy Korony.

• Michał Walski przymierzył z ponad 20 metrów. Strzał był zbyt anemiczny, by sprawić problemy Koziołowi.

• Jacek Podgórski dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka w rękach Dawida Pietrzkiewicza.

• Maciej Małkowski wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Trącił ją jeden z graczy Sandecji, ale futbolówka wyraźnie minęła cel.

• Paweł Łysiak główkował po dośrodkowaniu Grzegorza Szymusika. Na posterunku Dawid Pietrzkiewicz.

• Wiktor Długosz przedarł się prawym skrzydłem i oddał piłkę Jackowi Kiełbowi. Ten obrócił się z futbolówką i precyzyjnie uderzył po dalszym słupku.

• GOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA KORONY! JACEK KIELB!

• Zbyt krótkie dośrodkowanie Pawła Łysiaka z rzutu wolnego z lewej flanki.

• Jacek Podgórski wrzucił piłkę z prawej strony w kierunku Jacka Kiełba. Ten huknął z pierwszej piłki, ale ponad poprzeczką.

• Prostopadłe podanie Macieja Małkowskiego do Macieja Korzyma. Napastnik Sandecji na pozycji spalonej.

• Dośrodkowanie Grzegorza Szymusika zablokowane. Rzut rożny dla Korony. Po wrzutce z kornera sędzia odgwizdał ofensywny faul.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła do Damiana Chmiela. Pomocnik Sandecji uderzał z ośmiu metrów. Gwizdek arbitra. Pozycja spalona.

• Pierwszy gwizdek sędziego Mycia. Spotkanie już się rozpoczęło!

• W Sandecji w środę zmienił się trener - Piotra Mandrysza zastąpił Dariusz Dudek. Brat Jerzego Dudka podpisał z Sandecją umowę do końca bieżącego sezonu. Jego asystentem został Marcin Malinowski.

• Korona Kielce w tym sezonie wygrała tylko jedno spotkanie na Suzuki Arenie. Dzisiaj kielczanie będą mieli idealną okazję do poprawy tego bilansu. Ich rywalem będzie najsłabsza w lidze Sandecja. Drużyna z województwa małopolskiego z dziesięciu spotkań przegrała dziewięć i w jednym zremisowała.

• Sandecja rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowa jedenastka Korony:

• O godzinie 18:00 Korona Kielce rozpocznie na Suzuki Arenie mecz 12. kolejki Fortuna 1 Ligi z Sandecją Nowy Sącz. Kielczanie plasują się na 12. miejscu, Sandecja jest "czerwoną latarnią". Witamy w relacji LIVE!

DW

korona sandecja stream

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Korona Kielce podejdzie do tego meczu nieco podrażniona porażką z środka tygodnia. W ostatnią środę, 11 listopada, podopieczni trenera Macieja Bartoszka mierzyli się na wyjeździe z liderem. W teorii powinni mieć bardzo proste zadanie, bo podejmują ostatnią w tabeli Sandecję, która po 10 meczach ma zaledwie punkt i bilans bramek 6:26.

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Koroniarze przegrali w środku tygodnia spotkanie z ŁKS-em 0:2 i była to ich druga porażka w meczach rozgrywanych po przerwie spowodowanej kwarantanną. Wcześniej w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przegrali z Arką w Gdyni, także 0:2. W międzyczasie ograli w ligowym meczu w delegacji Zagłębie Sosnowiec 3:1, a teraz wracają na własne boisko, choć mecz oczywiście będzie się odbywał bez udziału publiczności.

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz NA ŻYWO. Faworytem pojedynku z Sandecją Nowy Sącz wydają się być oczywiście gospodarze. Kielczanie mają co prawda kilka słabszych meczów na swoim koncie w tym sezonie, jednak w tabeli są na zdecydowanie lepszej pozycji. Zajmują lokatę 12. i mają 12 punktów na koncie. Sandecja natomiast jest 18., ostatnia, a zdobyła zaledwie jeden punkt w dziesięciu spotkaniach.

W klubie z województwa małopolskiego niedawno zmienił się trener, a Piotra Mandrysza zastąpił Dariusz Dudek - podobna sytuacja miała miejsce niedawno przed meczem Korony z Zagłębiem Sosnowiec, wówczas również niedługo przed spotkaniem w klubie rywali nastąpiła zmiana na stanowisku szkoleniowca. Wtedy kielczanie zwyciężyli będąc zespołem wyraźnie lepszym. Po jednym golu dla nich strzelili Jacek Kiełb oraz Wiktor Długosz, a jedno trafienie było samobójczym autorstwem zawodnika rywali.

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz LIVE. - Przydało by się tych zwycięstw oraz zdobytych punktów w Kielcach nieco więcej. Najbliższa okazja ku temu już jutro i zrobimy wszystko, żeby wygrać - mówił w piątek trener żółto-czerwonych, Maciej Bartoszek.

Ostatni mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Sandecją Nowy Sącz był bardzo emocjonujący i zakończył się remisem 3:3. Bramki dla kieleckiego zespołu strzelali wówczas Elhadji Pape Djibril Diaw, Goran Cvijanović oraz Nika Kaczarawa. Żadnego z nich w tym klubie oczywiście już nie ma.

Spotkanie Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz odbędzie się w sobotę 14 listopada 2020 roku o godz. 18:00. Stacja Polsat nie zaplanowała telewizyjnej transmisji z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, mecz bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.