Śląsk Wrocław

0

• Koniec spotkania! Korona przełamała złą serię i jest liderem grupy spadkowej!

• Odnotujmy strzał Cholewiaka. Słaby, bo słaby, ale przynajmniej celny!

• W sumie arbiter doliczył siedem minut. Musiał to zrobić, ponieważ wiele czasu zabrały dwie analizy VAR.

• "Ałaaaaa" - rozległo się z murawy. Ukarany Marquez, poszkodowany Cholewiak.

• Sewerzyński w miejsce Brown Forbesa.

• Słowik łapie piłkę po rzucie rożnym. Żaden z kolegów nie wybiegł mu do kontrataku.

• Śląsk jest zniechęcony i bezradny. Próbuje jakoś dograć to spotkanie...

• Żółtą kartkę dostał Kovacević.

• I jeszcze Szczepan w miejsce Piecha.

• Cholewiak zmienił Gąskę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Tym razem sędzia utrzymał swoją decyzję w mocy. A Korona okazji nie zmarnowała. Soriano po raz drugi!

• KARNY. SĘDZIA GWIŻDŻE JEDENASTKĘ DLA KORONY!

• Hołownia obejrzał żółtą kartkę.

• Kosakiewicz uderza, Słowik broni. Minuty uciekają Śląskowi.

• Żółta kartka dla Tarasovsa.

• Słowik interweniuje po uderzeniach graczy Korony.

• Łabojko dostał kartkę. Na trybunach jest nieco ponad 5 tys. widzów.

• Wspaniały zachód słońca nad stadionem w Kielcach... A na boisku jakby mniej powodów do zachwytu. Korona broni wyniku.

• Może Pich coś wskóra? Właśnie zmienił Farshada.

• Piech złapany na ofsajdzie. Warto jednak pochwalić Hamrola za kolejny wygrany pojedynek jeden na jednego.

• Brown Forbes uderzył nad poprzeczką. Jest na siebie wściekły.

• Pućko w miejsce Arweladze. To druga zmiana w zespole Korony.

• W natarciu Korona. Najpierw słabo uderzył jednak Brown Forbes, a potem z piłką w polu bramkowym zaplątał się Arweladze.

• Nerwy na boisku. Chrapek nie zgadza się z decyzją Złotka. Za protesty otrzymuje kartkę.

• Dankowski bezpośrednio z wolnego i... nie ma bramki. Hamrol zbił piłkę do boku. Dobra interwencja bramkarza Korony.

• ZŁOTEK ODWOŁUJE DECYZJĘ O KARNYM! Gramy dalej.

• I co? I decyzji nie ma! Sędzia Złotek pobiegł obejrzeć sytuację. Czyżby miał po raz kolejny odwołać karnego dla Śląska?

• Sędzia długo zwleka z potwierdzeniem decyzji o karnym. Czeka na znak z wozu VAR.

• Kovacević celowo zahaczył Piecha. Nie ma wątpliwości - należy się jedenastka.

• I TERAZ NA PEWNO JEST KARNY DLA ŚLĄSK!

• Gramy dalej. Sędzia właśnie wznowił zawody.

• SORIANO! W środek. Koniec pierwszej odsłony, która trwała... 52 minuty i 13 sekund. Arbiter zaprosił piłkarzy na kwadrans przerwy. Na razie prowadzi Korona dzięki prezentowi od defensywy Śląska.

• Długo to trwało, ale jest wiążąca decyzja; karnego NIE MA.

• A jednak arbiter podbiegł do monitora, by obejrzeć powtórkę... Czekamy na decyzję. VAR obsługuje dzisiaj m.in. sędzia Marciniak.

• Sfaulowany w polu karnym został Farshad Ahmadzadeh. Sędzia Złotek nie skorzystał z VAR-u. Sytuację obejrzał w końcu z paru metrów.

• Rzut karny dla Śląska Wrocław!

• Śląsk szuka sobie miejsca na skrzydłach. Na razie bez powodzenia. Korona dobrze pilnuje tych stref.

• ALEŻ SZANSA DLA ŚLĄSKA! Świetne podanie Chrapka w kierunku Piecha. Napastnik Śląska mija bramkarza, ale kopie jedynie w zew. część bocznej siatki.

• Śląsk nie wie, jak złamać Koronę. Przed chwilą jeden z jego graczy został przyłapany na ofsajdzie.

• Gardawski domaga się kartki dla Gąski. Sędzia, owszem, odgwizduje faul, ale po "żółtko" jeszcze nie sięga.

• Żubrowski nie jest w stanie dograć meczu. Zmienił go Petrak.

• Groźnie w szesnastce gości! Na strzał zdecydował się Brown Forbes. Uderzył mocno, ale w Słowika.

• Anemiczny strzał Piecha. Napastnik Śląska nie jadł dzisiaj chyba ani śniadania, ani obiadu!

• Dużo w tym meczu stałych elementów gry. Tym razem Korona wrzucała piłkę z wolnego - bez powodzenia. Na trybunach takie hasła:

• Gąska nie sięgnął dobrze piłki. Jego strzał okazał się więc niecelnym. Z piątego metra wznowił już Hamrol.

• Śląsk nie rezygnuje z ataków. Po rzucie wolnym wywalczył kornera.

• Łabojko kontynuuje grę. Otrzymał brawa od kieleckiej publiczności.

• A jednak to Żubrowski zderzył się z Łabojką. W każdym razie pomocnikowi Śląska założono opatrunek na głowę.

• Łabojko opatrywany przez medyków. Jego zderzenie z Kosakiewiczem wyglądało fatalnie...

• Ależ błąd w komunikacji między Dankowskim a Tarasovsem. Żaden z nich nie dobiegł do piłki w polu karnym. Zrobił to Soriano i skierował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOL! Grał Śląsk, strzela Korona. Soriano!

• Strzał Hołowni. Celny, lecz zbyt słaby, aby zaskoczyć Hamrola. Nadal Śląsk ma piłkę.

• Za krótko, znowu za krótko Mączyński. Piłka nie minęła pierwszego obrońcy.

• Mączyński za krótko z rożnego. Wcześniej sędzia sprawdzał czy piłka po uderzeniu Gąski odbiła się jeszcze od ręki zawodnika Korony. Nie odbiła się, dlatego karny nie został podyktowany.

• Pierwsza okazja dla Śląska. Uderzał głową Gąska, ale obronił Hamrol.

• Grę stara się prowadzić Śląsk. Na razie tempo nie jest imponujące.

• W sektorze gości znajduje się kiludziesięciu kibiców Śląska.

• Pierwszy strzał w tym meczu - niecelny. Zza pola karnego na próbę zdecydował się Chrapek. Uderzył obok bramki.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Od środka gospodarze.

• Przywitanie kapitanów. Korona na żółto-czerwono, Śląsk w jednakowych zielonych strojach.

• Korona zagra na dwóch napastników. Soriano wspierać ma Forbes. Wobec nieobecności Robaka trener Śląska stawia na samego Piecha.

• W trakcie meczu z Piastem Gliwice (0:4) kibice Korony skandowali po niemiecku do trenera Gino Lettieriego: do widzenia!

• Zawody poprowadzi Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

• Atmosfera w obu drużynach jest fatalna. Korona przegrała wszystkie trzy ostatnie mecze. Śląsk - dwa.

• W składzie gospodarzy kolejny raz nie ma kontuzjowanych: Rymaniaka i Cebuli. Goście bez Robaka, Brozia czy Radeckiego.

• Według wirtualnej tabeli zmierzą się dziesiąta z czternastą drużyną. Z bezpośrednich meczów tego sezonu lepszy bilans ma Korona, która wygrała 2:1 i zremisowała 1:1.

red

Korona Kielce - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Pawel Relikowski / Polska Press

Korona Kielce - Śląsk Wrocław ONLINE. W wielkanocny poniedziałek o godzinie 18, Korona Kielce podejmuje Śląsk Wrocław w pierwszym swoim meczu w grupie spadkowej. Oba zespoły mają problem z wygrywaniem w ostatnim okresie, dlatego widmo spadku coraz bardziej zagląda piłkarzom w oczy. Przed nami pierwsza szansa na przełamanie. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Korona Kielce - Śląsk Wrocław!

Korona Kielce - Śląsk Wrocław ONLINE

Lotto Ekstraklasa. Piłkarze Korony pogodzili się już z tym, że muszą rywalizować w grupie spadkowej. Degradacja raczej im nie grozi, ale chcą w dodatkowej części sezonu zdobyć jak najwięcej punktów i odzyskać zaufanie kibiców.
- Zostało nam siedem meczów. Musimy pogodzić się z tym, że zabrakło nas w grupie mistrzowskiej. Musimy teraz wygrywać. Chcemy wywalczyć trzy punkty w pojedynku ze Śląskiem i udowodnić, że potrafimy grać w piłkę - zapowiada Oliver Petrak, pomocnik Korony.

Święta Wielkiej Nocy nie są okresem przerwy dla piłkarzy ekstraklasy, bo rozgrywki wkraczają właśnie w decydujący etap. Zostało maksymalnie siedem kolejek do wyłonienia mistrza, pucharowiczów i spadkowiczów. Miejsca w tej ostatniej grupie za wszelką cenę będzie chciał uniknąć Śląsk Wrocław, który obecnie ma zaledwie dwa punkty przewagi nad przedostatnią Arką Gdynia. Czas na prawdziwą próbę charakteru. - Czekające nas mecze o utrzymanie oznaczają walkę. O każdy punkt. Niezależnie od tego, czy zagramy w domu, czy na wyjeździe. Musimy być przygotowani na to mentalnie. Zawodnicy dobrze pracują na treningach, rozmawiamy podczas odpraw, analizujemy naszą grę, jak i naszych przeciwników. W tych spotkaniach przede wszystkim liczył się będzie charakter - twierdzi trener Vitezslav Lavicka.

Korona Kielce - Śląsk Wrocław LIVE
Wrocławianie skomplikowali sobie życie, przegrywając w ostatniej kolejce fazy zasadniczej z Górnikiem Zabrze. Spadli przez to na 13. miejsce i stracili możliwość rozegrania czterech meczów na Stadionie Wrocław. W starciu z zabrzanami kolejną żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Marcin Robak. Ten kartonik wykluczył udział kapitana WKS-u w 31. kolejce. Najprawdopodobniej jego miejsce w ataku zajmie Arkadiusz Piech. Kielecka drużyna bardzo chce wygrać wreszcie na własnym stadionie, bo nie udało się to już od pięciu miesięcy. 24 listopada ubiegłego roku pokonała w Kielcach Górnika zabrze 4:2 i od tamtej pory na Suzuki Arenie jedynie remisowała bądź przegrywała.

Korona Kielce - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Transmisję z meczu Korona Kielce - Śląsk Wrocław przeprowadzi stacja Canal+ Sport . Początek spotkania w poniedziałek (22.04.2019 r.) o godz. 18. Przedmeczowe studio w Canal+Sport rozpocznie się o godzinie 17.40. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.