Mecz Korona Kielce - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja...

Korona Kielce

1

Stomil Olsztyn

3

• Po serii meczów bez zwycięstwa Stomil Olsztyn w końcu zainkasował trzy punkty. W zaległym meczu 10. kolejki podopieczni Adama Majewskiego pokonali Koronę 3:1 (2:0). Dla gości trafiali Damian Byrtek, Wojciech Łuczak i Koki Hinokio. Honorowego gola dla kielczan strzelił Themistoklis Tzimopoulos.

• Koniec spotkania! Stomil Olsztyn wygrał w Kielcach z Koroną 3:1!

• Próbują jeszcze kielczanie. Niecelnie uderzał Grzegorz Szymusik po rzucie rożnym.

• Mateusz Cetnarski zameldował się na boisku w miejsce Remigiusza Szywacza.

• Dawid Lisowski wszedł na boisko w miejsce Jacka Podgórskiego.

• Marcel Gąsior został napomniany żółtą kartką.

• Co najmniej dwanaście minut dłużej potrwa spotkanie w Kielcach.

• Pogubiła się obrona Korony. Pika po rykoszecie trafiła do Kokiego Hinokio. Japończyk nie zmarnował doskonałej sytuacji i posłał piłkę obok interweniującego golkipera Korony.

• GOOOOOOOOOL! KOKI HINOKIO! 3:1 DLA STOMILU!

• Było groźnie pod bramką Stomilu! Remigiusz Szywacz minimalnie minął się z piłką po rzucie rożnym bitym przez Jacka Podgórskiego.

• Skender Loshi zameldował się na boisku w miejsce Wojciecha Łuczaka.

• Damian Sierant wszedł w miejsce Janusza Bucholca.

• Piłka w polu karnym trafiła do Jacka Kiełba, który próbował strzelać na bramkę Stomilu, ale ofiarnie interweniował Janusz Bucholc.

• Jakub Górski wszedł w miejsce Wiktora Długosza.

• Jacek Podgórski dośrodkował z rzutu wolnego na piąty metr. Najwyżej do piłki wyskoczył Themistoklis Tzimopoulos i precyzyjnie uderzył pod poprzeczkę. Kudrjavcevs nie zdołał zatrzymać futbolówki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! THEMISTOKLIS TZIMPOULOS! 1:2!

• Taktyczny faul Jakuba Staszaka na Jacku Podgórskim. Żółta kartka.

• Marcel Gąsior uderzał z ostrego kąta. Zbyt mocno i piłka poszybowała ponad bramką.

• Hubert Sadowski wszedł w miejsce Krystiana Ogrodowskiego.

• Jacek Podgórski centrował w pole karne z rzutu rożnego. Skuteczna interwencja Damiana Byrtka.

• Łotysz Vjaceslavs Kudjavcevs wszedł w miejsce Piotra Skiby.

• Piotr Skiba znoszony przez ratowników medycznych. Golkipera Stomilu czeka wizyta w szpitalu.

• Potrzebne są nosze dla Piotra Skiby. Konieczna będzie zmiana w bramce Stomilu Olsztyn.

• Wiktor Długosz został ukarany żółtą kartką.

• Interweniują sztaby medyczne obu ekip. Długo nie podnoszą się z boiska Piotr Skiba i Wiktor Długosz.

• Prostopadła piłka do Wiktora Długosza. Napastnik Korony zderzył się z interweniującym tuż poza polem karnym bramkarzem Stomilu. Obaj zawodnicy leżą na murawie.

• Mocno uderzył Maciej Spychała, ale piłka poszybowała wyraźnie ponad poprzeczką.

• Rafał Grzelak uderzył głową po dośrodkowaniu Jacka Podgórskiego. Minimalnie obok bramki!

• Dwa rzuty rożne dla Korony. Bez zagrożenia pod bramką gości.

• Maciej Firlej zameldował się w miejsce Pawła Łysiaka.

• Iwo Kaczmarski wszedł w miejsce Hugo Diaza.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Stomil prowadzi w Kielcach 2:0!

• Kolejna szansa Stomilu! W polu karnym pozostawiony bez opieki Maciej Spychała, ale strzelił niecelnie.

• Kompletnie pogubiła się defensywa Korony. Wojciech Łuczak huknął z bliska, ale Marek Kozioł odbił piłkę.

• Wojciech Łuczak w polu karnym zabawił się z dwoma obrońcami Korony, a następnie silnie uderzył przy bliższym słupku. Marek Kozioł interweniował nogami, ale nie zdołał odbić piłki!

• GOOOOOOOOOOOOL! WOJCIECH ŁUCZAK! 2:0 DLA STOMILU!

• Niepilnowany Jacek Podgórski otrzymał piłkę na dwunastym metrze, ale fatalnie skiksował!

• Maciej Spychała został ukarany żółtą kartką.

• Koki Hinokio przewrócił się w polu karnym Korony. Sędzia nie użył gwizdka.

• Korona przez dłuższy czas w ataku pozycyjnym. Jacek Podgórski uderzył z 20 metrów, ale zbyt lekko, by sprawić problemy golkiperowi Stomilu.

• Po rzucie wolnym główkował z sześciu metrów Serafin Szota. Na szczęście dla Korony uderzył prosto w Marka Kozioła.

• Hugo Diaz został napomniany żółtą kartką.

• Jacek Kiełb dograł w pole karne do Wiktora Długosza. Napastnik Korony padł w polu karnym po starciu z rywalem. Sędzia nakazał grać dalej.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Damian Byrtek wyprzedził obrońcę i precyzyjną główką wpakował piłkę przy bliższym słupku. 1:0 dla gości!

• GOOOOOOOOOOOL! DAMIAN BYRTEK! 1:0 DLA STOMILU!

• Paweł Łysiak uderzał z czternastu metrów po ziemi! Piłka minęła słupek bramki Stomilu.

• Szansa dla Stomilu! Po szybkiej kontrze w wybornej okazji znalazł się Wojciech Łuczak, ale uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

• Sam van Huffel wrzucał w pole karne w kierunku Jakuba Staszaka, ale pomocnikowi Stomilu odskoczyła piłka.

• Akcja Stomilu. Centrował piłkę z prawej strony Janusz Bucholc. Czujnie obrońcy Korony.

• Wrzutka na bliższy słupek z rzut rożnego. Defensywa Stomilu nie dała się zaskoczyć.

• Jacek Podgórski posłał piłkę w pole karne, ale tu pojedynek o piłkę przegrał Paweł Łysiak.

• Jacek Podgórski dośrodkował z rzutu rożnego. Obrońca Stomilu zażegnał niebezpieczeństwo.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie właśnie się rozpoczęło!

• W tabeli ligowej Korona Kielce zajmuje aktualnie miejsce dziesiąte - ma 15 punktów. Stomil Olsztyn zdobył o pięć punktów mniej i zajmuje w tabeli czternastą lokatę.

• Piłkarze Korony po przerwie wywołanej zakażeniami i kwarantanną zagrali cztery mecze, a ich skuteczność zwyciężania wynosi 50 proc. W Fortuna Pucharze Polski przegrali 0:2 z Arką Gdynia, w takim samym stosunku ulegli ŁKS-owi w ramach rozgrywek ligowych. W nich także dwukrotnie zwyciężali: 3:1 z Zagłębiem Sosnowiec oraz 1:0 ostatnio z Sandecją Nowy Sącz.

• Stomil zagra w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowy skład Korony Kielce:

• Korona Kielce i Stomil Olsztyn rozegrają zaległy mecz dziesiątej kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek spotkania o godzinie 17. Witamy w relacji LIVE!

Damian Wiśniewski

Mecz Korona Kielce - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Korona Kielce - Stomil Olsztyn ONLINE. W środę na Suzuki Arenie odbędzie się zaległy mecz dziesiątej kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Koroną Kielce i Stomilem Olsztyn. Początek o godzinie 17. Relacja na żywo z meczu Korona - Stomil live w GOL24.pl.

Mecz Korona Kielce - Stomil Olsztyn ONLINE

W zaległym meczu dziesiątej kolejki Fortuna 1 Ligi Korona Kielce na własnym boisku podejmie Stomil Olsztyn. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Kielczanie mają w ostatnim czasie bardzo napięty grafik.
Po powrocie po przerwie wywołanej kwarantanną z powodu zakażeń koronawirusem kielczanie zagrali cztery mecze, a ich skuteczność zwyciężania wynosi 50%. W Fortuna Pucharze Polski przegrali 0:2 z Arką Gdynia, w takim samym stosunku ulegli Łódzkiemu Klubowi Sportowemu w ramach rozgrywek ligowych. W nich także dwukrotnie zwyciężali: 3:1 z Zagłębiem Sosnowiec oraz 1:0 ostatnio z Sandecją Nowy Sącz.

W tym drugim spotkaniu jedynego gola dla Korony strzelił Jacek Kiełb i było to jego 51. trafienie na ligowych boiskach. Więcej w barwach Korony Kielce goli strzelił jedynie Henryk Kiszkis - on trafień ma 61.

W tabeli ligowej Korona Kielce zajmuje aktualnie miejsce dziesiąte - ma 15 punktów zdobytych w jedenastu spotkaniach i traci tylko trzy punkty do lokaty szóstej, czyli takiej, która gwarantuje możliwość gry w barażach o awans do PKO BP Ekstraklasy.

Przeciwnik Korony, Stomil Olsztyn, zdobył o pięć punktów mniej w takiej samej liczbie spotkań i w klasyfikacji ligowej zajmuje lokatę 14. W ostatniej kolejce zespół ten przegrał 0:3 z Chrobrym Głogów na wyjeździe.

Mecz Korona Kielce - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Korona - Stomil na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu 1. ligi Korona - Stomil na żywo w Polsacie Sport. Mecz Korona - Stomil online dostępny do obejrzenia na platformie IPLA.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Korona - Stomil live w GOL24.pl.