Korona Kielce

3

Wisła Kraków

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Oczywiście na Gol24.pl!

• Koniec spotkania, Korona wygrywa 3:2 z liderem grupy spadkowej i awansuje na pierwsze miejsce drugiej ósemki!

• Przybyła ujrzał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

• Rzut rożny dla Korony.

• Druga bramka Pawła Brożka! Wisła śpieszy się ze wznowieniem od środka.

• Spotkanie potrwa dłużej o 3 minuty.

• Zbyt lekkie podanie do Gabovsa, który był bliski wyjścia na sytuację sam na sam z bramkarzem!

• Ostatnia zmiana w zespole Korony. Schodzi Pawłowski, którego zmienia Przybyła.

• Dobre dośrodkowanie Wolskiego do Drzazgi, lecz napastnik Wisły nie oddał precyzyjnego strzału. Minimalnie mija się z poprzeczką.

• Wolski zatrzymuje atak Korony. Przejmuje podanie do Gabovsa.

• Trela miał sporo szczęścia przy obronie strzału Jovicia, lecz piłka nie wpada do bramki.

• Nieporozumienie między Sadlokiem, a Ondraskiem. Futbolówka wraca do zawodników Korony.

• Piłka odbija się od Brożka, który nie mógł opanować piłki i wychodzi ona za linię końcową.

• Druga zmiana w szeregach Korony. Z boiska schodzi Pilipczuk, a w jego miejsce wchodzi Gabovs.

• Jovanović mógł podwyższyć wynik, lecz poślizgnął się przy strzale.

• Jović zagrywał w pole karne, lecz strzał głową był zbyt lekki. Akcję zamykał jeszcze Głowacki.

• Cabrera nie pojawi się już na boisku w tym meczu. Zmienia go Sekulski.

• Jović ukarany żółtą kartką.

• Cabrera leży na murawie. Podbiegają do niego klubowi lekarze.

• Strata Sadloka mogła kosztować Wisłę stratę gola. Na szczęście jego błąd naprawił Głowacki.

• Niedokładnie zagranie Drzazgi. Piłka wychodzi na aut.

• Dariusz Wdowczyk od razu reaguje na straconą bramkę. Ściąga z boiska Guerriera, za którego wpuszcza Drzazgę.

• Korona się nie poddaje! Pilipczuk zdobywa trzecią bramkę dla Korony po dośrodkowaniu Cabrery!

• Paweł Brożek wykorzystuje błąd przy wybiciu Dejmka i głową przelobowuje Trelę!

• Sadlok mógł zdobyć kontaktową bramkę dla Wisły, jednak po jego uderzeniu z największym trudem broni Trela!

• Indywidualny rajd Pawłowskiego pod szesnastkę gości. W ostatniej chwili piłkę spod jego nóg wybijają Wiślacy.

• Niecelne zagranie w pole karne zawodnika Korony. Piłka nie znalazła żadnego partnera z drużyny.

• Pawłowski za chwilę będzie zagrywać z rzutu wolnego.

• Korona wycofuje piłkę do Treli. Podopieczni Dariusza Wdowczyka dobrze radzą sobie w defensywie.

• Błąd przy wybiciu Miśkiewicza. Piłka trafiła pod nogi piłkarzy Korony, lecz defensorzy Wisły sobie z nimi poradzili.

• Głowacki wybija piłkę głową z własnego pola karnego.

• Dośrodkowanie Jovicia z prawego skrzydła, lecz wybijają piłkę defensorzy Korony.

• Jović ma problemy z zatrzymaniem Pawłowskiego. Kolejny faul na graczu Korony.

• Rozpoczynamy drugą połowę, od środka grę wznowili piłkarze Korony!

• Wchodzi również Boguski, który zmienia Bałaszowa.

• Dwie zmiany przeprowadził Dariusz Wdowczyk w przerwie. Schodzi Brlek, za którego wchodzi Brożek.

• Koniec pierwszej części spotkania! Do szatni z dwubramkowym prowadzeniem schodzi Korona Kielce, piłkarze Wisły z kolei z dużo gorszymi humorami. Wracamy już za kwadrans!

• Trela ratuje piłkę przed wyjściem poza linię końcową.

• Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy.

• Słabe dośrodkowanie Sadloka. Zbyt lekko dośrodkowywał defensor Wisły.

• Pilipczuk ukarany żółtą kartką.

• Powrót Mączyńskiego pod własne pole karne zakończył faulem. Grzelak uderzał bezpośrednio, lecz piłka wyszła wysoko ponad bramką Miśkiewicza.

• Goście tracą futbolówkę pod własnym polem karnym. PIłka wychodzi na aut.

• Głowacki ukarany żółtą kartkę. Nie zagra w dwóch najbliższych spotkaniach.

• Pawłowski stracił piłkę w polu karnym Wisły po indywidualnej akcji.

• Pawłowski świetnie zmylił defensorów Wisły jednym podaniem, lecz Pilipczuk nie dobiegł do piłki.

• Ondrasek celował piłkę w kierunku dalszego słupka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Sylwestrzak blokuje dośrodkowanie Wolskiego. Rzut rożny dla Wisły.

• Wisła zmuszona wycofać się z piłką na własna połowę.

• Wisła jest w ogromnych tarapatach. Gospodarze zdecydowanie dominują nad piłkarzami z Krakowa.

• Fertovs z żółtą kartką za faul taktyczny.

• Pawłowski uderza w mur.

• Pawłowski przewracany przed polem karnym Wisły. Bałaszow ukarany żółtą kartką.

• Mączyński próbował sił sprzed szesnastki gości. Bezradnie piłce przyglądał się Trela, lecz uderzenie było niecelne.

• Kolejny faul, kolejny rzut wolny dla Wisły. Tym razem z lewego skrzydła do piłki ustawiają się Wolski oraz Sadlok.

• KORONA JUŻ PROWADZI 2:0! Wierchowcow świetnie znalazł się polu karnym i po dośrodkowaniu Pawłowskiego wbił piłkę do siatki.

• Piotr Lasyk przyznaje rzut wolny dla Korony.

• Cabrera opatrywany za linią boczną. Piłkarze Korony wznowili grę.

• Lekarze ponownie na boisku. Tym razem leży na boisku Cabrera.

• GOL DLA KORONY! Niezawodny Cabrera ponownie znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie!

• Trzeci rzut rożny z rzędu dla gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym gości. Bałaszow wyjaśnia sytuację wybijając piłkę na rzut rożny.

• Wolski obija mur. Piłka ostatecznie ląduje w rękach golkipera Korony.

• Guerrier wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem, lecz został faulowany przed samym polem karnym. Rzut wolny dla Wisły z bliskiej odległości od bramki Treli.

• Sylwestrzak zamykał akcję przed polem karnym, lecz uderzał niecelnie i piłka odbija się rykoszetem od Guzmicsa. W narożniku boiska ponownie Pawłowski.

• Jović wybija piłkę na rzut rożny.

• Chorwat niebawem pojawi się ponownie na boisku.

• Tym razem kielczanie faulują Brleka. Na murawie pojawił się sztab medyczny krakowskiej ekipy.

• Niecelny strzał Pilipczuka z prawej strony pola karnego. Od bramki wznowił już Miśkiewicz.

• Faul na Wolskim tuż przy linii bocznej na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie samego poszkodowanego ląduje w rękach Treli.

• Pierwszy nieudany atak krakowian, piłkarze Korony przerywają akcję wybijając piłkę jak najdalej od własnej bramki.

• Pierwszy gwizdek Piotra Lasyka w spotkaniu, od środka rozpoczęli piłkarze Wisły!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek starcia!

• Oba zespoły są niepokonane od 9 kolejek, jednak lepszy bilans przed tym spotkaniem ma Wisła Kraków.

• Ławka rezerwowych Korony: Małkowski, Gabovs, Cebula, Sierpina, Kwiecień, Sekulski oraz Przybyła.

• Ławka rezerwowych Wisły: Michał Buchalik, Alan Uryga, Rafał Boguski, Krzysztof Drzazga, Tomasz Cywka, Paweł Brożek oraz Jakub Bartosz.

• Serdecznie witamy! Już za 30 minut rozpocznie się spotkanie Korony Kielce z Wisłą Kraków.