Korona Kielce

0

Wisła Kraków

0

• Sędzia zakończył spotkanie. Korona remisuje z rezerwową Wisłą 0:0. Dziękuję za uwagę.

• Rzut wolny dla Korony po zagraniu piłki ręką przez Bruda. Piłka ponad poprzeczką.

• Łukasz Garguła opuszcza boisko, a za niego Ivica Iliev.

• Tomasz Lisowski ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Gargule.

• Lisowski fauluje wychodzącego sam na sam Gargułę.

• Rzut wolny dla Korony z przed pola karnego. Tomasz Lisowski trafił w poprzeczkę!!!

• Zieliński faulowany przez Bunoze.

• Groźna akcja w wykonaniu zawodników Korony. Ze skrzydła podawał Zieliński, ale dobre wyjście bramkarza Wisły.

• Zmiana w ataku Wisły. Schodzi Biton, a za niego Genkow.

• Schodzi Korzym, wchodzi Lenartowski.

• Dobra sytuacja dla Korony. Ładne zagranie ze skrzydła do wbiegającego Korzyma, ale napastnik strzelił wprost w bramkarza Wisły.

• Zmiana w Koronie schodzi Kamil Kuzera, za niego Paweł Kal

• Patryk Małecki zagrywa do Bitona, lecz zawodnik Wisły był na spalonym.

• Zmiana schodzi Lech, wchodzi Zieliński

• Żółta kartka dla Michała Czekaja.

• Groźnie pod bramką Wisły. Korzym faulowany tuż przed polem karnym przez Michała Czekaja.

• Zmiana w Wiśle schodzi Tomas Jirsak, wchodzi Patryk Małecki

• Bunoza fauluje Lecha w środku boiska, rzut wolny dla Korony

• Na pół godziny przed końcem spotkania nie widać poprawy stylu gry obu drużyn. Jedyne czego jest więcej to fauli i błędnych interwencji arbitra. Czyżby zanosiło się na oczekiwany przez Maaskanta remis?

• David Biton tylko postraszył Małeckiego, dalej bezbramkowy remis

• Kontratak Wisły po źle rozegranym rzucie rożnym zatrzymany przez Lecha

• Kartka dla Lisowskiego za faul na Paljiću

• Błąd Kiercza i doskonała okazja dla Wisły

• Rzut wolny dla Wisły wykonuje Garguła, piłka dla zawodników kieleckich

• Na stadionie w Kielcach zasiada dziś ponad 9000 tysięcy sympatyków żółto-czerwonych.

• Druga połowa rozpoczyna się bez zmian w składach w obu ekipach. Rozpoczyna Wisła

• Koniec słabej połowy meczu w Kielcach, lekka przewaga gospodarzy i słaba gra Wisły tak w skrócie można podsumować pierwszą część gry.

• Garguła wysoko nad bramką Małeckiego, do pierwszej połowy arbiter dolicza minutę.

• Po stałym fragmencie gry wykonywanym przez Vukovića piłkę z rąk wypuszcza Pareiko

• Ręka Cezarego Wilka, rzut wolny dla gospodarzy.

• Wisła bez jakiejkolwiek chęci gry, najprawdopodobniej Krakowianie wzięliby remis w ciemno i udali się już w drogę powrotną do Krakowa...

• W końcu przebudziła się Korona, Lech z Sobolewskim odważniej atakują lewą stroną boiska.

• LEch z Sobolewskim nie poradzili sobie z Bunozą

• kartką ukarany Tomas Jirsak, za brutalne przerwanie ataku Kielczan

• Junior Diaz leży na murawie w asyście medyków.

• David Biton wręcz ośmieszył kieleckich obrońców, przy piłce Wisła

• groźnie pod bramką Pareiki, potrzebna pomoc medyczna dla bramkarza gości

• Słaby początek meczu w Kielcach, dużo wymiany piłek w środkowej strefie boiska, praktycznie żadnej groźnej akcji po za strzałem Kamila Kuzery. Widać, że Wisła gra zachowawczo , Korona zaś nie kwapi się do odważnego ataku.

• Mocny strzał Kuzery, Pareiko ratuje się wybiciem na rzut rożny

• Fragment gry w środkowej strefie boiska, bez zagrożenia dla obu stron.

• Groźnie pod bramką Wisły, Jovanović wywalczył rzut rożny

• Andarż Kirm, z prawej strony próbuje zaskoczyć kieleckiego bramkarza, strzał niecelny, ale dobra akcja Wisły.

• Korona atakuje prawą stroną boiska, rzut rożny dla gospodarzy

• Junior Diaz fauluje w środku boiska kapitana Kielczan - Kamila Kuzerę.

• Kirm faulowany dwa razy w odstępie niecałej minuty, rzut wolny z lewej strony boiska

• Pierwsza skuteczna interwencja w meczu Małeckiego.

• Pierwsza akcja Wisły i skuteczna interwencja Lisowskiego, kontratak Korony.

• W zespole Wisły spore zmiany kadrowe, w Krakowie pozostał Melikson, w wyjściowym składzie gra natomiast były zawodnik Korony - Cezary Wilk.

• Spotkanie rozpoczynają gospodarze.

• Rezerwowi Wisły Kraków: Jovanić, Chavez, Nunez, Genkov, Małecki, Kowalski, Iliev.

• Na ławce rezerwowych Korony Kielce zasiądą: Pilarz, Malarczyk, Kal, Lenartowski, Kaczmarek, Bąk, Zieliński.

• Ze stadionu przy ulicy Ściegiennego witają Państwa Iwona Kasak i Paweł Zatorski. Za niewiele ponad kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Kraków.

• Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Kraków. Mistrzowie Polski wystąpią w nieco rezerwowym składzie, oszczędzając się przed rewanżem Ligi Mistrzów.