Korona Ostrołęka. Pechowy mecz. Bramka w 93. minucie i... tylko remis

Michał Kowalczyk
Korona Ostrołęka. W 20. kolejce IV ligi mazowieckiej zmierzyła się z Hutnikiem Warszawa. Działo się na boisku! Ostrołęczanie zaprezentowali się całkiem nieźle

Piłkarzom Korony Ostrołęka do zwycięstwa w 20. kolejce IV ligi mazowieckiej zabrakło... kilkudziesięciu sekund. Hutnik Warszawa w ostatniej akcji meczu zdobył bramkę dającą remis 2:2. Ostrołęczanie zaprezentowali się nieźle, a obie bramki dla Korony zdobył Dominik Dzwonkowski.

Po raz pierwszy Dzwonkowski wpisał się na listę strzelców w osiemnastej minucie meczu, wykorzystując podanie od Pawła Dzbeńskiego. Do przerwy bramki już nie padły, a w drugiej połowie to Korona zadała kolejny cios. Bramkę na 2:0 strzelił Dzwonkowski.

Korona Ostrołęka. Walka o wynik

Wydawało się, że ostrołęczanom uda się dotrzymać do końca korzystny wynik, tym bardziej, że drugi gol padł na 23 minuty przed końcem meczu. Hutnik wziął się jednak ostro do pracy i w 79. minucie padł gol kontaktowy. Wyrównujący - został strzelony w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

Komu kibicowali ostrołęczanie?

Można czuć niedosyt, ale i tak remis na trudnym terenie to dobry wynik. Tym bardziej, że gospodarze byli wspierani przed dużą grupę kibiców z Warszawy i... Ostrołęki - tak, do dopingu dla Hutnika dołączyli fani ostrołęckiej Narwi.

Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)
Bramki: 79. Grabowski, 90+3. Giel - 18. 67. Dzwonkowski