Krychowiak bohaterem! Strzelił w ostatniej minucie! [WIDEO]

Wojciech WronaZaktualizowano
Bartek Syta
Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus z pewnością ucieszyli selekcjonera Jerzego Brzęczka. Pierwszy z nich zdobył zwycięską bramkę w 94. minucie, a drugi dołożył asystę przy pierwszym trafieniu. Lokomotiv pokonał Samarę 2:1.

Polski zaciąg uratował rosyjskiej drużynie trzy punkty. Najpierw Maciej Rybus popisał się asystą, ale prawdziwym bohaterem okazał się Grzegorz Krychowiak. Były pomocnik PSG w 94. minucie strzelił zwycięskiego gola głową dla Lokomotiwu.

Materiał oryginalny: Krychowiak bohaterem! Strzelił w ostatniej minucie! [WIDEO] - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.