Krzysztof Piątek nie pomógł. Hertha Berlin przegrała na wyjeździe

DW
Marzena Bugala Polska Press
Liga niemiecka. Hertha Berlin kończyła mecz w osłabieniu po czerwonej kartce Dedrycka Boyaty. Przegrała na wyjeździe 0:2 z Hoffenheim, a Krzysztof Piątek został zmieniony w 61. minucie spotkania. Nie pomógł drużynie, ale nie miał też wielu okazji.

Krzysztof Piątek wciąż czeka na kolejnego gola

Już w 19. minucie padł gol dla gospodarzy. Do bramki gości trafił Andrej Kramarić, który uderzył po ziemi, a po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców, kompletnie myląc golkipera. Po 36 minutach Hertha przegrywała już 0:2. Robert Skov najpierw trafił w słupek, ale od razu dobijał bezpańską piłkę Sebastian Rudy.

Krzysztof Piątek przez całą godzinę gry nie oddał celnego strzału. Został zdjęty w 61. minucie spotkania.

Po pięciu meczach w Bundeslidze Piątek nadal ma tylko jednego gola. Na trafienie czeka już od trzech spotkań.

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Mamy listopad, a w większości lig zdążyliśmy prześledzić już kilkanaście kolejek. Tymczasem wciąż nie brakuje zawodników bez kontraktów. Którzy polscy piłkarze wciąż czekają na zatrudnienie? Sprawdźcie, kogo można pozyskać za darmo!

Sezon w pełni, a oni nadal bezrobotni. Polscy piłkarze bez k...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani