KS Polkowice

1

ŁKS Łódź

1

• W ostatniej akcji meczu z narożnika pola w poprzeczkę huknął Piątkowski. Mecz kończy się podziałem punktów, który nikogo nie może satysfakcjonować.

• W doliczonym czasie gry, piłkę ręką na ziemi zagrywa Kaczmarek, sędzia jednak nie zdecydował się pokazać na wapno. Duże szczęście przyjezdnych

• Problemy z serwerem wyłączyły fragment relacji. Podczas tych kilku minut żadna ze stron nie zdołała jednak poważniej zagrozić przeciwnikom.

• Spóźniony Smoliński nie miał szansy zatrzymać Sierpiny inaczej niż faulem.

• Indywidualne wejście Piątkowskiego. Zabrał się z piłką, wkręcił w ziemię jednego z obrońców, jednak z jego strzałem łatwo poradził sobie bramkarz przyjezdnych.

• Próba zagrania w uliczkę przez Sobonia, powstrzymana przez Wyparłę.

• Kolejne niepotrzebne przewinienie, prokurujące rzut wolny w niebezpiecznej strefie. Ełkaesiacy nie wykorzystali jednak tej okazji.

• Strzał Kaczmarka zupełnie nieudany ugrzązł w murze, rodzącą się kontrę Górnika w brutalny sposób przerwał Kaczmarek, za co zarobił żółtą kartkę

• Na krawędzi pola karnego akcję przerwał Michał Mróz, zdobywca bramki.

• Dobrą piłkę dostał Piątkowski w polu karnym, jednak jego przyjęcie było żenująco słabe.

• Dobra próba Piotrowskiego z dystansu, jednak na posterunku Wyparło.

• Kosecki poszukał wrzutką Mięciela, ale ten chciał zbyt efektownie. Chwile później fatalnie przestrzelił po raz drugi.

• Dziewiąty rzut rożny łodziaków, bez pożytku. Polkowiczanie mieli już pięć kornerów.

• Żółta kartka dla Mączyńskiego, za symulowanie faulu w polu karnym. Tym samym zawodnik ŁKS-u nie wystąpi w następnym spotkaniu.

• Rzut rożny dla gości. Dobra wrzutka, ale piłka wybita przez obrońców Górnika. Szymański zapuścił korzenie na lini.

• Kozłujące dośrodkowanie Maczyńskiego leci w świato bramki, nikt go nie zamyka, instynktownie na rożny wybija Szymański

• Ożywił się się zdecydowanie doping drużyny gości.

• Obie drużyny już na boisku i bez zmian.

• Pierwsza połowa kończy się niezasłużonym remisem, z którego bardziej zadowolony powinien być ŁKS. Przypadkowa bramka do szatni może jednak zmienić obliczę drugiej połowy, która niejako rozpocznie spotkanie na nowo.

• Do pierwszej połowy doliczona została minuta.

• Fatalne zachowanie Szymańskiego. Piłka wrzucana przez Kaczmarka leciała w światło bramki, a bramkarz gospodarzy puszcza ją między rękoma.

• Trener Pyrdoł ma pretensje do Koseckiego, o spóźnione wyjście do podania.

• Po wrzutce Piątkowskiego z woleja uderza Sierpina, jednak jego strzał bez problemu chwyta Wyparło.

• Po dośrodkowaniu Kaczmarka, strzału z bliska szukał Bykowski, zablokowany jednak przez defensorów Górnika.

• Rzut rożny dla gości wybity przed pole karne, a tam już czekali piłkarze Górnika. Kontra jednak zepsuta.

• Kolejny rzut rożny dla Górnika, po indywidualnej akcji bardzo aktywnego Łukasza Sierpiny.

• Rzut wolny dla Górnika zmarnował Salamoński, uderzając ponad metr nad bramką.

• Z 23 metrów uderza aktywny Sierpina, niepewna interwencja Wyparły, piłka jednak mija linię końcową poza słupkiem.

• Za faul na Piotrowskim ukarany Woźniczka

• Po rzucie rożnym fatalnie z piłką minął się Klepczarek, ale bez konsekwencji.

• Dobry rajd Piotrowskiego prawą stroną, jednak popularny "Świrek" nie dał rady w pojedynku 1na1. Rzut rożny dla Górnika

• Dariusz Kłus motywuje kolegów do lepszej gry. Piłkarze z Łodzi grają ospale piłką.

• Strata Koseckiego, piłkę przeją Sierpina, którego wrzutka o mały włos nie znalazła drogi do siatki rywali.

• Od bramki wznowił Szymański, ale od razu przechwytując gracze w czerwonych koszulkach.

• Nieodpowiedzialne podanie przez całe podanie od swojego zawodnika do Wyparły, ten musiał główkować z linię boczna.

• Od dłużej chwili akcja nie przenosi się poza połowę gospodarzy.

• Aut dla gości na wysokości pola karnego, wywalczony przez Mączyńskiego

• Piątkowski zwiódł obrońców ŁKS-u na raz, ale jego strzał ledwo doturlał się do Wyprały.

• Strzał Łabędzkiego z 35 metra zablokowany.

• W polu karnym gospodarzy fatalnie piłkę przyjmował Mięciel.

• Płaska wrzutka Sierpiny z lewego rogu nie znajduje adresata.

• Dużo niedokładności w grze obu stron. Ełkaesiacy trochę bez pomysłu.

• Trener Dominik Nowak przy linii bocznej udziela uwag, mających poprawić ustawienie defensywy gospodarzy.

• Po wrzutce z lewego skrzydła fatalnie pudłuje Mięciel.

• Rzut rożny dla ŁKS-u bez konsekwencji.

• Doskonale wykonany rzut różny przez piłkarzy Górnika. po serii główek i ogromnym zamieszaniu pod bramka przyjezdnych gola zdobywa Michał Mróz

• Po prostopadłej piłce na skrzydło Piątkowski uprzedzony przez obrońcę gości.

• Bykowski po prostopadłym podaniu wychodził na czystą pozycję, jednak kąt był za ostry by zagrozić bramce Szymańskiego strzałem.

• Pierwszy strzał w meczu oddał Marcin Kaczmarek, jednak ta próba daleka była od doskonałości.

• Bardzo niedokładne dośrodkowanie Koseckiego, nikt nie miał szansy do niego dojść.

• Bykowski faulowany na środku boiska, przy próbie wyprowadzenia kontry.

• Pierwsza akcja Górnika. Sierpina drybluja na skrzydle, zostawia Opałaczowi, a ten dośrodkowuje, ale nie miał kto zamknąć.

• Faul na obrońcy Górnika, polkowiczanie budują akcję z wykorzystaniem bramkarza.

• Pierwszy gwizdek sędziego Daniela Kruczyńskiego i rozpoczyna Górnik.

• Obie drużyny są już na boisku, pozdrawiają kibiców i ustawiają się na boisku. Na trybunach zgromadziło się około 400 widzów

• Na stadion weszła już grupa około czterdziestu kibiców gości. Jesteśmy już po prezentacji pierwszych jedenastek. Zaraz rozpocznie się wyczekiwane spotkanie.

• Piłkarzom czarno-zielonych po czterech porażkach z rzędu bardzo ciężko będzie znaleźć przełamanie w meczu przeciwko liderowi. Łodzianie natomiast przyjechali po kolejne trzy punkty, które utrzymają ich na fotelu lidera. Piłka nożna potrafi być jednak nieprzewidywalna, czy tak będzie i tym razem?

• Na ławkach obu zespołów zasiądą: Górnik - Krzysztof Osiński, Dawid Jasiński, Artur Janus, Maciej Soboń, Paweł Oleksy, Bernard Obiabo Ocholechle ŁKS: Paweł Waśków, Marcin Adamski, Rafał Kujawa, Damian Seweryn, Marcin Smoliński, Mariusz Mowlik.

• Ul. Kopalniana 4 w Polkowicach. Zespoły Górnika Polkowice i ŁKS-u Łódź już rozpoczęły rozgrzewkę. Pogoda idealna do grania w piłkę, słoneczna z marginalnym zachmurzeniem.