KS Polkowice 1 - 2 Odra Wodzisław Śląski

Odra Wodzisław Śląski

2

• Koniec spotkania. Odra sensacyjnie wygrywa z Górnikiem Polkowice 2:1!!

• Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Breznicana!

• GOOOOL!! 2:1 dla Odry!!! Paweł Polak odebrał na połowie piłkę Opałaczowi, popędził na bramkę i z 17 metrów pięknym strzałem w prawy dolny róg pokonał bramkarza!

• Uderzenie Tumicza z 15 metrów zatrzymało się na słupku!

• Kartą ukarany Frantisek Breznican.

• Tumicz zastępuje Wacławczyka.

• Na boisko wchodzi Marek Sobik.

• Piękny strzał Damiana Piotrowskiego z 16 metrów na raty obronił Michał Buchalik!

• Słabe tempo spotkania po przerwie. Grę nadal prowadzi Górnik, lecz nie stwarza sytuacji, podobnie jak broniąca się Odra.

• Rzut wolny wykonywał Tomasz Salamoński, jednak wykończenie pozostawia sporo do życzenia.

• Bramka dla Odry... jednak sędzia dopatrzył się spalonego i w Polkowicach nadal mamy remis.

• Mateusz Piątkowski znalazł się w polu karnym, z ostrego kąta uderzył jednak zbyt lekko i bramkarz Odry nie miał problemów ze złapaniem piłki.

• Sikorski próbował szczęścia z ponad 30 metrów, strzał w znacznej odległości minął jednak bramkę.

• Łukasz Skrobacz zmienił Adriana Marka.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bartłomiej Sikorski ukarany żółtą kartką.

• Dwie minuty doliczone.

• Spore zamieszanie po dośrodkowaniu Macieja Sobonia w pole karne, poradzili sobie jedna obrońcy przyjezdnych.

• Ależ pech Ałdasia! Zawodnik gospodarzy doznał urazu, który okazał się na tyle poważny, że musi opuścić boisko.

• GOOOOLLLL!! 1:1!! Aldaś doszedł do płaskiej piłki zagrywanej na 5 metr, uderzył pierw w obrońcę, ale dobitka wylądowała już w siatce!

• W tym momencie spora przewaga Górnika. Na razie zawodnicy trenera Dominika Nowaka nie mogą wstrzelić się w bramkę Buchalika.

• Szuprytowski nie może kontynuować spotkania. W jego miejsc Ałdaś.

• Ależ była okazja dla Górnika! Piłka posłana niemal wzdłuż linii bramkowej, jednak nie doszedł do niej na 3. metrze Damian Szuprytowski! Piłkarz gospodarzy ucierpiał przy tej próbie i musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• W wyniku kontuzji plac gry musi opuścić strzelec jak na razie jedynej bramki w tym spotkaniu. W jego miejsce Odunka.

• Za faul ukarany Marek Opałacz.

• Po straconym golu do gry zabrali się zawodnicy Górnika, którzy coraz mocniej zaczęli nękać defensorów Odry.

• Goście wychodzą na niespodziewane prowadzenie. Spotkanie nie obfituje w niemal w żadne sytuacje podbramkowe.

• GOOOL!!! Bramkę dla Odry zdobywa Tomasz Stolpa!

• Będzie jedenastka dla Odry! Damian Szuprytowski sfaulował w polu karnym Roberta Cahę

• Gra toczy się głównie w środku pola, żaden z zespołów nie zdołał wypracować sobie przewagi.

• Damian Piotrowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak Michał Buchalik dobrze wyszedł na 12 metr i zawodnik Polkowic trafił wprost w niego! Dobitka była już bardzo niecelna.

• Na trybunach niewielka liczba kibiców Górnika, których około 300 przyszło na dzisiejsze spotkania. Co godne podkreślenia, widoczna jest także grupka fanów z Wodzisławia Śląskiego.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już składy obu drużyn.

• W ostatniej kolejce polkowiczanie ulegli Kolejarzowi Stróże 0:3. Dzisiaj zespół z Polkowic od pierwszych minut spróbuje więc zaatakować, by to rywale musieli gonić wynik. Odra liczy jednak na pierwsze tej rundy zwycięstwo, ale na stadionie Górnika punkty traciły znacznie lepsze zespoły

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania z meczu pierwszej ligi w którym Górnik Polkowice zmierzy się z Odrą Wodzisław Śląski.