KS Polkowice 0 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

KS Polkowice

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Polkowice przegrały szósty mecz w tym sezonie i "umocniły" się na ostatniej pozycji w tabeli. Termalica jest na wysokim, szóstym miejscu. W Polkowicach tak naprawdę goście mieli łatwą przeprawę.

• Koniec meczu!

• Górnik totalnie rozsypał się po stracie drugiej bramki.

• Dariusz Pawlusiński strzelał z 18 metrów z rzutu wolnego i nie dał szans Szymańskiemu.

• Piękny strzał Palusińskiego i gol!

• Kowalski szybko zapisuje się w notesie sędziego. Faul i żółta kartka.

• Za Kamila Wacławczyka wchodzi doświadczony Grzegorz Podstawek.

• Trener Bartłomiej Majewski musi coś zmienić, bo Polkowice grają fatalnie. Za Janusa wchodzi Maciej Bancewicz.

• Ostatnia zmiana u gości. Schodzi Jarecki, wchodzi Mateusz Kowalski.

• To jest wejście smoka Szczoczarza! Chwilę temu pojawił się na boisku, dostał dobrą piłkę w pole karne i głową z bliska pokonał Szymańskiego. Bramkarz Polkowic mógł teraz zachować się lepiej - powinien był wyjść do tej piłki i wyłapać dośrodkowanie.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Mateusz Bartków wchodzi za Kocota.

• Łukasz Szczoczarz! Gol dla Termalici!

• Na boisku pojawił się także Łukasz Szczorzacz za Szałęgę.

• Żółta kartka dla Lipeckiego.

• Wspomniane zmiany w ekipie gości. Schodzi Rybski, w jego miejsce Biskup.

• Pawlusiński sam na sam z bramkarzem. Broni Szymański, który jest dziś jedynym piłkarzem Polkowic, którego można pochwalić. Nie w każdym meczu Szymański broni tak dobrze.

• Fatalnie grają piłkarze Polkowic. Teraz próbował dośrodkować Piotrowski, ale ciężko to nazwać w ogóle dośrodkowaniem, bo piłka ledwo doleciała do bramki Termalici. Goście na pewno grają lepiej, ale też nie potrafią stworzyć sytuacji podbramkowej. Będą za chwilę zmiany.

• Salomoński faulował przy linii bocznej boiska. Sędzia uznał, że był to faul na żółtą kartkę.

• Salomoński dośrodkował z rzutu wolnego, ale zabrakło piłkarza na długim słupku, który mógłby zamknąć tę akcję.

• Żółta kartka dla Ciosa za faul na Piotrowskim.

• W drugiej połowie wyrównana dość gra. Lekko przeważa Termalica.

• Faulowany dość ostro Kocot. Obyło się bez kartki. Mieliśmy chwilę przerwy na pomoc dla Kocota, ale na szczęście piłkarz Polkowic wrócił na boisko.

• - Nowak widzisz jaką ruinę zostawiłeś? - krzyknął w przerwie jeden ze starszych kibiców z Polkowic, który pojawia się na każdym meczu zespołu. Kibice nie mogą być zadowoleni z tego jak gra miejscowy zespół.

• Oba zespoły rozpoczęły bez zmian w składzie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Piłkarze obu zespołów już wychodzą na boisko.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Z początku zdecydowaną przewagę mieli goście, ale KS Polkowice z biegiem meczu troszkę zabrali się do pracy. Starania gospodarzy nie przyniosły jednak efektu.

• 1 minuta doliczył sędzia do pierwszej połowy.

• Długie wybicie piłki Szymańskiego wprost do Janusa. Napastnik Polkowic dobrze przyjął piłkę i strzelił na bramkę Nowaka, ale nad bramką.

• Szałęga pobiegł lewą stroną, indywidualna akcja, piłkarz Termalici zdecydował się na strzał, ale pewnie broni Szymański.

• Rzut wolny dla Górnika i kolejna doskonała sytuacja. Strzelał Salomoński, instynktownie broni Sebastian Nowak, dobijał jeszcze Wacławczyk, ale nie trafił! To była 100% sytuacja.

• W Górniku wszystkie piłki kierowane są w stronę Krzysztofa Janusa. Ten stara się jak może, dobrze przyjmuje piłki, ale nie ma z kim grać z przodu.

• Piotrowski z prawej strony dograł do Janusa, który stojąc 3 metry przed bramką przestrzelił. Fatalna główka Janusa! To mogła być akcja bramkowa.

• Janus z lewej strony dośrodkował do Kamila Wacławczyka, który niepotrzebnie się odwrócił i stracił piłkę w polu karnym.

• Po kwadransie gry na połowie gospodarzy, później trochę częściej przy piłce był Górnik. Niewiele jednak z tego wynika. Na pewno lepszą piłkarsko drużyną są goście. W barwach Termalici wyróżnia się Andrzej Rybski.

• Rzut rożny dla Termalici, piąstkuje Szymański, który ratuje zespół Górnika.

• Faul na Piątkowskim. Tomasz Salamoński ładnie strzelił z rzutu wolnego, ale niestety dla gospodarzy niecelnie.

• Trochę lepiej zaczęła grać Termalica, która przeważa na boisku, spokojnie buduje akcje w ataku pozycyjnym.

• Pawlusiński wykonywał rzut wolny po faulu Nowaka na Rybskim. Strzał byłego piłkarza Cracovii wybronił jednak pewnie Sebastian Szymański

• Gra na razie toczy się w środku pola.

• Groźnie uderzał Emil Drozdowicz, po błędzie obrońców Górnika, ale niecelnie.

• Rozpoczęcie meczu. Zaczęli piłkarze Termalici.

• Troszkę kibiców na meczu się jednak zjawiło. Około 250 osób na trybunach.

• Pogoda w Polkowicach dziś nie rozpieszcza. Mamy przelotne opady. Miejmy nadzieję, że mimo to na meczu zjawią się jeszcze kibice.

• Ławka rezerwowych Termalici: Maciej Budka, Jakub Biskup, Jakub Czerwiński, Mateusz Kowalski, Szymon Martuś, Damian Skołorzyński, Łukasz Szczoczarz

• Ławka rezerwowych KS Polkowice: Krzysztof Osiński, Patryk Bryła, Maciej Bancewicz, Mateusz Bartków, Mateusz Peroński, Grzegorz Podstawek, Jakub Więzik

• Witamy z Polkowic, gdzie jak na razie na trybunach jest... dwóch kibiców!