KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 KS Polkowice

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

0

KS Polkowice

2

• Koniec meczu! KSZO przegrywa i musi się martwić. Jest w strefie spadkowej i do końca sezonu będzie musiało walczyć o utrzymanie 1 ligi.

• Ostatnia zmiana w Górniku Bernard za Chyłę.

• Sędzia Wojciech Krztoń dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Artur Janus zmienia właśnie Sobonia.

• Końcówka należy do piłkarzy gości. KSZO nie jest już w stanie podjąć walki. Celny strzał Sobonia.

• Jest pierwsza zmiana w Górniku. Maciej Bancewicz wchodzi za zmęczonego Damiana Piotrowskiego.

• Piątkowski ma ochotę na hat-tricka. Kolejne jego uderzenie mija jednak bramkę Dymanowskiego.

• Tomasz Persona zmienia Igora Pavlovicia.

• Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

• KSZO jest w bardzo trudnej sytuacji. Przegrywa, gra w osłabiebiu. Porażka jest bardzo blisko, więc drużyna z Ostrowca po tej kolejce będzie w strefie spadkowej.

• Gooooooool! Mateusz Piątkowski po raz drugi!

• Z boiska schodzi Janusz Wolański. W jego miejsce na boisku Mateusz Mąka.

• To była druga żółta kartka dla Kolarova, który nieprzepisowo zatrzymał kontratak Gónika. KSZO nie dość, że przegrywa, to jeszcze będzie musiało radzić sobie w "dziesiątkę".

• Kolejna zła informacja dla drużyny KSZO. Nikola Kolarov wylatuje z boiska! Czerwona kartka dla obrońcy gospodarzy.

• Gol dla gospodarzy? Nie. Arbiter nie uznał trafienia Vahana Gevorgyana. Był spalony.

• Goooool dla gości! Górnik prowadzi w OStrwocu! Strzelcem bramki Mateusz Piątkowski.

• Gevorgyan uderza niecelnie na bramkę Szymańskiego.

• Pierwsza zmiana w KSZO. Jakub Cieciura wchodzi za Skórnickiego.

• Zółtą kartką ukarany Nikola Kolarov.

• Niecelnie uderzał Sachurski

• Świetna sytuacja Wolańskiego! Ale piłkarz KSZO marnuję "setkę"!

• Mógł znaleźć się w dobrej sytuacji Pavlović, ale obrońcy Górnika w pole powstrzymali piłkarza KSZO.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dobrze gra dzisiaj defensywa KSZO, Górnik nie może się przebić pod bramkę gospodarzy.

• KSZO oblega bramkę Górnika. Próby wrzutek Gevorgyana jednak niewiele przynoszą.

• W odpowiedzi Tomasz Salamoński, jednak równie niecelnie i wysoko nad bramką.

• Po akcji Gevorgyana uderzał Pavlović, jednak wysoko ponad bramką.

• Po wrzutce Salamońskiego w pole karne piłkę wyłapał bramkarz gospodarzy.

• Przepraszamy za opóźnienie, mieliśmy problem z dotarciem na stadion. Jest 25 minuta. Wynik bezbramkowy.