KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 ŁKS Łódź

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

0

ŁKS Łódź

2

• Zawodnicy ŁKS pewnie pokonują KSZO. Łodzianie mogą już myśleć o przygotowaniach do przyszłego sezonu, tym razem w Ekstraklasie, z drugiej strony KSZO będzie zmuszone do walki o swój ligowy byt do samego końca, w dole tabeli panuje niesamowity ścisk i jeszcze wiele może się wydarzyć.

• Sędzia Michał Zając kończy mecz. ŁKS pokonał KSZO 2:0. Bramki zdobyli Dariusz Kłus i Marcin Smoliński.

• Strzał zza pola karnego zawodnika KSZO, Wyparło wypuszcza piłkę, jednak w ostatniej chwili ratuje ją przed wyjściem na rzut rożny

• 2 minuty dolicza Michał Zając do drugiej polowy meczu.

• Zawodnicy KSZO atakują, dośrodkowanie z lewej strony Tomasza Persony, Wolański uderza z pierwszej piłki jednak trafia wprost w obrońcę ŁKS, rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika boiska bardzo niecelne.

• Próba zaskoczenia wysuniętego na 11 metr Dymanowskiego, jednak pewna interwencja bramkarza KSZO

• Ładna akcja zawodników KSZO na 16 metrze jednak zabrakło ostatniego podania.

• Druga zmiana w drużynie ŁKS, z boiska schodzi strzelec drugiej bramki Smoliński, w jego miejsce wchodzi Damian Seweryn.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Cieciura, w jego miejsce Tomasz Persona.

• Nie śpieszy się piłkarzom ŁKS, spokojnie rozgrywają swoje akcje.

• Okazja z rzutu wolnego dla KSZO, dośrodkowywał Gevorgian jednak na spalonym był napastnik gospodarzy.

• Ładne uderzenie z dystansu Kolarova jednak niecelne.

• Kolejna wymuszona zmiana w zespole KSZO, boisko opuszcza Radosław Kardas, w jego miejsce Nikola Kolarov.

• Marcin Mięciel wpadł z piłką w pole karne i wyłożył ją do Marcina Smolińskiego 2:0 dla ŁKS. Mięciel pomagał sobie ręką.

• Kolejne niecelne dośrodkowanie, piłkarza ŁKS, z rzutu rożnego.

• Po raz kolejny mocne i do tego niedokładne zagranie praktycznie przez 3/4 długości boiska, do piłki nie dochodzi Gevorgian.

• Kolejny fragment w meczu, w którym nic się nie dzieje, piłka przelatuje z jednej połowy na drugą i nikt nie jest w stanie jej opanować i rozegrać akcji.

• Gol dla ŁKS, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkę strzela Dariusz Kłus.

• Faulowany Kaczmarek na prawym skrzydle i żółtą kartkę otrzymuje Trzeciakiewicz.

• Błąd obrońcy KSZO w polu karnym, piłka trafia do Smolińskiego, który nie był w stanie jej opanować. Od bramki Dymanowski.

• Strzał z pierwszej piłki, zza pola karnego jednak pewnie interweniuje Dymanowski.

• Dośrodkowanie z prawej strony zawodnika KSZO, Kanarski jednak uprzedzony przez obrońcę. Rzut rożny dla KSZO bez efektu.

• Strata piłki w środku pola, dośrodkowuje Kaczmarek, obrona wybija na rzut rożny. Z narożnika boiska Romańczuk i kolejna interwencja obrońców. Kolejny rzut rożny wykonuje Mączyński jednak teraz obrońcy wyjaśniają sytuację i tylko aut dla ŁKS.

• Zawodnicy ŁKS zaczynają drugą połowę meczu.

• Na razie nudny mecz w Ostrowcu, sporo strat i niedokładnych podań, zawodnicy ŁKS grają mało ambitnie i nie radzą sobie z agresywnością gospodarzy. Mam nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy ciekawsze widowisko.

• Michał Zając kończy pierwszą połowę spotkania.

• Rzut wolny dla drużyny z Ostrowca, około 17 metrów do bramki, Adamski uderzył w głowę Kanarskiego. Skórnicki uderza jednak ponad bramką, dobra próba.

• 3 minuty dolicza arbiter do pierwszej polowy tego spotkania

• Długa piłka do Mięciela, w pole karne, jednak nie potrafi on dobrze jej przyjąć i sytuację wyjaśniają obrońcy KSZO.

• Gevorgian faulowany przez Adamskiego, który otrzymuje ostrzeżenie od arbitra.

• Dziwna sytuacja, piłkę źle w polu karnym wybił obrońca ŁKS, po podaniu Wolańskiego do piłki doszedł Gevorgian, który trafił w poprzeczkę, sędzia jednak odgwizdał spalonego.

• Dobra akcja zawodników KSZO, wymienili kilka podań w środku pola i przesunęli się pod pole karne, Bzdęga podał do Gevorgiana, który jednak był na spalonym.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego na 11 metr, Skórnicki jednak w doskonałej sytuacji źle ułożył głowę i tylko rzut rożny.Dośrodkowanie Gevorgiana z rzutu rożnego bardzo niedokładne.

• Marcin Kaczmarek fauluje Cieciurę i otrzymuje żółtą kartkę.

• Ostry faul w środkowej strefie boiska, rzut wolny dla ŁKS, długa piłka i doskonała okazja dla ŁKS. Fenomenalna interwencja Dymanowskiego po strzale głową.

• Znowu Bzdęga faulowany na prawej stronie, dośrodkowanie i uderzenie piłki głową przez Michała Stachurskiego, daleko od bramki.

• KSZO poczyna sobie co raz śmielej, ŁKS nie jest w stanie opuścić własnej połowy boiska.

• Tomasz Bzdęga faulowany, kolejne dośrodkowanie, tym razem Gevorgiana, piłka po raz kolejny wybita przez obrońców.

• Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie na 5. metr i dobre wyjście Wyparły.

• Na boisko za kontuzjowanego Gieragę, który musi opuścić boisko po starciu z Mąką, wchodzi Patryk Kubicki.

• Mateusz Mąka musi opuścić boisko i udać się na prześwietlenie.

• Kontratak KSZO, dośrodkowanie z prawej strony Wolańskiego, podczas walki o górną piłkę 2 zawodników zderzyło się głowami i prawdopodobnie potrzebne będą zmiany w obu zespołach. Pojawiła się na płycie boiska karetka pogotowia.

• Przypadkowo piłka trafiła na skraju pola karnego, do Marcina Mięciela, jednak jego podanie zostało zablokowane.

• Zawodnicy ŁKS od kilku minut utrzymują się przy piłce rozgrywając atak pozycyjny, bez wymiernych efektów.

• Fatalny błąd obrońcy KSZO, który podał piłkę wprost pod nogi Smolińskiego, jednak bez konsekwencji.

• Pierwszy rzut rożny dla zawodników ŁKS, Marcin Kaczmarek dośrodkowuje na krótki słupek, obrońcy KSZO interweniują bez problemów.

• Dobre wyjście Wyparły, który przejmuje dośrodkowanie.

• Faul Klepczarka i pierwszy rzut wolny w tym meczu dla zawodników KSZO. Około 30 metrów do bramki

• Pierwsze minuty - sporo walki w środkowej strefie boiska, dużo walki w powietrzu i sporo strat.

• Zawodnicy gospodarzy przegrali losowanie i to oni zaczynają pierwszą połowę meczu.

• Zawodnicy obydwu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Ostrowcu.

• Na stadionie w Ostrowcu już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się mecz, który w kontekście walki o utrzymanie w I lidze, nie jest bez znaczenia dla zawodników KSZO, którzy potrzebują punktów. Łodzianie, pomimo już uzyskanego awansu do Ekstraklasy, będą chcieli odzyskać pozycję lidera, którą obecnie, z jednym punktem i meczem przewagi zajmuje Podbeskidzie.