KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 MKS Kluczbork

MKS Kluczbork

2

• Koniec spotkania!

• Ostatnia żółta kartka w tym spotkaniu dla Górala.

• 4 minuty doliczone. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

• Pewnym egzekutorem okazał się Tomasz Copik!! Ponownie mamy remis w Ostrowcu!

• Rzut karny dla gości!

• A Hober, Nitkiewicza.

• Niziołka zastępuje Góral.

• 2:1 dla KSZO!!! Tomasz Copik nie upilnował Igora Pavlovicia, który mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi!

• Kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Czarnecki.

• Kaczmarek za Glanowskiego.

• A także bramkarz Kluczborka.

• Ukarany Łatkowski.

• Pavlović zastępuje Kanarskiego.

• Świetna parada Świtały, który nie dał się pokonać Wolańskiemu!

• Jedenastka dla KSZO!

• Mamy remis!!! Niziołek doprowadził do wyrównania!

• Przycisnął w tym momencie MKS. Patryk Tuszyński zacentrował do Tomasza Kazimierowicz, który z najbliższej odległości przeniósł piłkę nad bramką.

• Nitkiewicz nie zdołał opanować idealnej piłki, zamiast sytuacji sam na sam, w sytuację wmieszali się obrońcy.

• Gospodarze cały czas bronią korzystnego rezultatu. Zamieszanie w polu karnym KSZO wyjaśnił zdecydowanym wybiciem Radosław Kardas.

• Uderzenie z pola karnego Janusza Wolańskiego przeszło obok bramki.

• Łatkowski w miejsce Bzdęgi.

• Początek drugiej części.

• Koniec pierwszej połowy.

• Po stracie Nitkiewicza w środku pola gospodarze ruszyli z kontrą. Asystą z prawej strony popisał się Tomasz Bzdęga.

• 1:0!!! Vahan Gevorgyan wyprowadza KSZO na prowadzenie!

• Jeszcze bardziej spadło tempo spotkania. Zero sytuacji pod bramkami obu zespołów.

• Kolejna groźna akcja miejscowych. Piłka po strzale Vahana Gevorgyana przeszła tuż obok słupka.

• KSZO stara się odgryzać stałymi fragmentami. Szczęścia próbował Nowosielski, lecz piłka w znacznej odległości minęła bramkę Grzegorz Świtały.

• Tym razem powinno już być 1:0 dla Kluczborka! W polu karnym Rafał Niziołek minął rozpaczliwie interweniującego bramkarza, lecz nie trafił do pustej bramki!

• Mocny strzał Tomasza Kazimierowicza z około 12 metrów z najwyższym trudem obronił Tomasz Dymanowski!

• Krystian Kanarski znalazł się w polu karnym MKS-u, lecz nie był w stanie oddać celnego strzału. Otwierającym podaniem popisał się Piotr Nowosielski.

• Po odważniejsze grze w pierwszym kwadransie, przyjezdni nie atakują już tak zdecydowanie. Przy piłce dłużej utrzymują się podopieczni Czesława Jakołcewicza, jednak na razie niewiele z tego wynika.

• Żółtą kartką ukarany Mąka.

• Pierwszą składną akcję przeprowadzili gospodarze, jednak uderzenie Janusza Wolańskiego przeszło wysoko nad poprzeczką.

• Bardzo brzydki faul Tomasza Kazimierowicza na Mateuszu Mące.

• Kolejna szansa Nitkiewicza. Pomocnik MKS-u wpadł w pole karne i przewrócił się w starciu z jednym z obrońców. Zdaniem sędziego, nie ma mowy o rzucie karnym.

• Tomasz Copik posłał dobrą piłkę do Kamila Nitkiewicza, ale zawodnik gości nieczysto trafił w futbolówkę.

• Bardzo spokojny początek. Poczynania swojej drużyny na stadionie w Ostrowcu przygląda się ekipa 10 osób z Kluczborka.

• Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• W lepszej sytuacji są goście, którzy mają trzy punkty przewagi nad strefą spadkową, jednak tabela ligi znacznie się spłaszczyła i utrzymanie wcale nie jest pewne. KSZO na chwilę obecną zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i do bezpiecznej lokaty traci pięć punktów.

• Witamy w relacji na żywo z meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kluczbork.