KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 0 Odra Wodzisław Śląski

0

• Koniec spotkania.

• Gevorgyan wymienił piłkę z Wolański, jednak uderzył bardzo nieprecyzyjnie.

• W odpowiedzi pod drugą bramką Dymanowski uratował KSZO.

• Rzut rożny dla podopiecznych Jakołcewicza, ogromne zamieszanie wyjaśnili defensorzy Odry.

• Tomasz Persona zastępuje Mąkę.

• GOOOOLLLL!!! KSZO gromi Odrę!!! Kolejnego gola zdobywa Tomasz Bzdęga, który dostał idealne podanie od Wolańskiego.

• Schodzi Pavlović, w jego miejsce wchodzi Kanarski.

• A także Polak za Sikorskiego.

• Kuczok za Jarego...

• Potrójna zmiana w Odrze. Sobik za Skrobacza...

• Daniel Tanżyna znalazł się w polu karnym gospodarzy, doszedł do pozycji strzałowej jednak uderzenie przeszło obok bramki.

• GOOOOLL!!! Na 3:0 po efektownym lobie podwyższył Janusz Wolański!

• Jakub Cieciura wybił piłkę z linii bramkowej!

• Nieśmiały atak przyjezdnych powstrzymany przez Mateusza Mąkę.

• Początek drugiej części.

• Koniec pierwszej połowy

• Druga żółta kartka dla Nganbe i Odra kończyć będzie w 10!

• Urazu nabawił się strzelec pierwszej bramki, w jego Wolański.

• Jedna z nielicznych prób Odry, jednak Nganbe uderzył nad bramką.

• Strzelał Pavlović, ale dobrze broni Musioł.

• Spotkanie robi się brzydkie. Kolejna kartka, tym razem dla Gevorgyana

• Nie za dobrze wygląda sytuacja Odry. Nie ma dziś pomysłu na grę i może skończyć się kolejnym pogromem, jak w meczu z ŁKS. A KSZO ma wiatr w żaglach.

• Kolejna kartka dla Odry. Tym razem Brzozowski.

• Zawodnicy Odry mają problem z radzeniem sobie z rywalami i uciekają się do faulu. Żółtą kartką ukarany Nganbe.

• KSZO pewnie zmierza po zwycięstwo! Pavlović dobija strzał Gevorgyana!

• Kolejna okazja dla KSZO. Tym razem Gevorgyan jednak dobrze asekurowany przez obrońców.

• Stachurski zdobywa bramkę po dośrodkowaniu Gevorgyana!

• Dobra okazja dla KSZO. Z rzutu rożnego dobrze wrzucił Gevorgyan, jednak skończyło się na niecelnym strzale.

• Pewnie w obronie piłkarze KSZO, nie dają pograć rywalom. Wydaje się, że szybko narzucą gościom swoje warunki.

• W pierwszych akcjach odważnie Odra, na razie bez respektu dla gospodarzy.

• Początek spotkania.

• Spotkanie rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem, z powodu spóźnionego przybycia zespołu Odry do Ostrowca.

• Na ławce gości zasiądą Nalepa, Sibik, Polak, Kuczok i Szałek. W zespole KSZO Ba, Cokorilo, Łatkowski, Kanarski, Persona i Wolański.

• Witamy w relacji ze spotkania w Ostrowcu Świętokrzyskim, które ma ogromny wpływ na układ w dolnej strefie tabeli. Oba zespoły bronią się przed spadkiem i dzisiaj dla KSZO i Odry liczy się tylko komplet punktów.