KTS Weszło w świetnej formie. Jakub Kosecki z piękną bramką z dystansu w meczu pucharowym! (WIDEO)

Jakub Maj
Jakub Maj
KTS Weszło rozegrało dzisiaj mecz z Orłem Baniocha w ramach 1/16 finału Mazowieckiego Pucharu Polski. Warszawski zespół pewnie wygrał ze swoim rywalem 4:2. Ozdobą tego meczu była przepiękna bramka Jakub Koseckiego w 43. minucie spotkania.

Klub Krzysztofa Stanowskiego idzie w tym sezonie jak burza. W lidze są praktycznie bezbłędni - po siedmiu kolejkach zajmują pierwsze miejsce z maksymalną liczbą punktów i bilansem bramkowym... 42:3! KTS pewnie kroczy po kolejny ligowy triumf. Ostatnia kolejka zakończyła się wysoką wygraną 10:0 nad Wkrą Żuromin.

MZPN

27 września nadszedł czas na mecz pucharowy. KTS Weszło zaczęło od razu bardzo agresywnie, ale na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 33. minuty. Bramkarza rywali pokonał wtedy Gerard Boruń. 11 minut później przepiękną bramką popisał się były reprezentant Polski - Jakub Kosecki. Drybling skrzydłowego został zwieńczony precyzyjnym strzałem z dystansu.

Pomimo dużej przewagi KTS-u, przeciwnik się nie poddał. W 52. minucie mieliśmy już 2:1. Rywale Weszło długo nie cieszyli się z bramki kontaktowej. 3 minuty później Świdzikowski strzelił na 3:1. Kilkanaście minut po tym trafieniu obrona faworytów dzisiejszego starcia znów została pokonana - piłkarze Orła zdobyli kolejnego gola kontaktowego. W samej końcówce spotkania Burkhardt podwyższył wynik na 4:2. Po tej bramce nie zobaczyliśmy więcej trafień - KTS Weszło awansowało do następnej rundy Mazowieckiego Pucharu Polski.