Lazio Rzym

0

AC Milan

0

• Koniec meczu. Lazio bezbramkowo remisuje z Milanem w pierwszym meczu Pucharu Włoch.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Luisa Alberto z lewej flanki. Donnarumma niespiesznie ustawia piłkę na 5. metrze.

• Daniele Orsato dolicza co najmniej 3 minuty do drugiej połowy.

• Adam Marusić zmienia Romulo.

• Ajjj. Po wrzutce z prawej strony Borini przewrotką posyła piłkę na dalszy słupek do Krzysztofa Piątka. Ten główkuje nad bramką Strakoshy.

• Kolejny rzut rożny dla piłkarzy Simone Inzaghiego. Baatos wyskakuje najwyżej i główkuje wysoko nad poprzeczką.

• Lucas Paqueta kończy występ w dzisiejszym meczu. W jego miejsce Lucas Biglia, były piłkarz Lazio.

• Goście radzą sobie z dośrodkowaniem Romulo.

• Od razu pokazał się Caicedo. Zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Felipe Caicedo wchodzi za Ciro Immobilie.

• Żółta kartka dla Gianluigiego Donnarummy za protesty. Dosadnie dał sędziemu do zrozumienia, że liniowy "zaspał" przy akcji Immobile nie sygnalizując pozycji spalonej.

• Ależ pech Immobile! Urwał się rywalom i pognał w stronę bramki. widząc wychodzącego z bramki Donnarummę zdecydował się na techniczne uderzenie, ale obija lewy słupek!

• "Żółtko" również na koncie Davida Calabrii.

• Patric upomniany żółtą kartką za faul na Borinim.

• Luis Alberto podaje w pole karne do Immobile. Uprzedził go Rmagnoli.

• Niespełna kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś ze stron uda się uzyskać zaliczkę przed rewanżem? Na razie się na to nie zanosi.

• ... a w Lazio Luis Alberto zmienia Marco Pawolo.

• "Hiszpańska" zmiana w Milanie: Samu Castillejo wchodzi za Suso...

• Lulić na lewej stornie wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie i przerzut do Romulo, ale jego strzał broni Donnarumma.

• Lucas Leiva urwał się środkiem i podaje w pole karne do Lulicia. W ostatniej chwili na linii zagrania pojawił się Calabria.

• Po chwili Correa, "pasówką" jak Piotr Zieliński w meczu z Parmą, chciał skierować piłkę do siatki po dalszym rogu. Ponownie dobrze interweniuje bramkarz Milanu!

• Po krótkim wybiciu obrony Milanu przy centrze Patrika, Milinković-Savić uderza płasko zza linii 16. metra. Wyciągnięty jak struna Donnarumma chwyta piłkę!

• Płaskie i anemiczne uderzenie Lulicia z dystansu nie mogło zaskoczyć Donnarummę. Ten musiał trochę poczekać, aż piłka doturla się do jego rękawic.

• Immobile pada w "szesnastce" gości po kontakcie z Romagnolim. Sędzia... dopatrzył się pozycji spalonej napastnika gospodarzy.

• Większość akcji ofensywnych Lazio jest przeprowadzanych prawą stroną. Centrę Romulo zblokował Romagnoli. Korner nie przynosi zagrożenia - Milinković-Savić główkuje kilka metrów obok bramki.

• Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego Calhanoglu zdecydował się na płaski strzał z ponad 30 metrów. Piłka ledwie doleciała do pola karnego...

• Calabria teraz w roli prawoskrzydłowego. Jego dośrodkowanie nie znajduje (polskiego) adresata.

• W odpowiedzi Correa chciał"zabrać" się z piłką w pole karne rywala. Poszedł w pojedynek z Romagnolim i pada w "szesnastce". Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego. Będąc konsekwentnym Daniele Orsato powinien wyciągnąć żółtą kartkę.

• Kilka zdjęć z pierwszej połowy

• Laxalt ruszył lewa stroną. Centruje na bliższy słupek do Krzysztofa Piątka, ale wyżej skoczył Acerbi

• Bakayoko traci piłkę w środku pola na rzecz Immobile, czym zapoczątkował groźnie zapowiadającą się kontrę. Podaje na prawą stronę do Lucasa Leivy, który został zablokowany przez Romagnoliego.

• Po przechwycie na 25. metrze Paqueta podaje w pole karne do Krzysztofa Piątka. Ten od razu decyduje się na strzał w ostatniej chwili zablokował go Acerbi. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia - Strakosha pewnie łapie piłkę.

• W walce o pozycję w środku pola, Bastos faulował Suso. Hiszpan trochę to odczuł, ale jest w stanie kontynuować grę.

• Po krótkim rozegraniu Lucas Leiva centruje w pole karne. Tam góruje... Krzysztof Piątek, który wybija piłkę poza pole karne.

• Próba dwójkowej akcji Lulicia i Immobile na lewej stornie. Drugi z wymienionych centruje w pole karne.. do nikogo. Po chwili wrzucał Milinković-Savić i Bakayoko wybija piłkę na rzut rożny.

• Na gwizdek ze środka zaczyna Krzysztof Piątek!

• Wracamy na Stadion Olimpijski, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Lazio - AC Milan. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Po doliczeniu 2 minut sędzia Daniele Orsato zaprasza obie drużyny na przerwę. W pierwszym meczu półfinału Pucharu Włoch między lLazio a Milanem mamy bezbramkowy remis.

• Donnarumma skrupulatnie ustawiał mur. I zrobił to bardzo dobrze -w ten sposób zastopował strzał Milinkovicia-Savicia z rzutu wolnego.

• Alessio Romagnoli skosił rywala ok. 25 metrów od własnej bramki. Nie dość, że gospodarze będą mieli rzut wolny z obiecującej pozycji, to jeszcze kapitan Milanu został upomniany żółtą kartką.

• Pierwszy (!) celny strzał Milanu w tym spotkaniu. Pchnięta (bo nazwanie tego strzałem byłoby nadinterpretacją) płka przez Calhanoglu wpada do "koszyczka" Strakoshy.

• Kolejny strzał ze strony Lazio. Donnarumma łapie jednak piłkę po próbie Immobile. Zadanie było ułatwione - piłka leciała w środek bramki; tam gdzie stał.

• Ciut za bardzo rozregulowany celownik mają piłkarze Simone Inzaghiego. Parolo uderza z dalszej odległości metr-półtora obok lewego spojenia słupka z porzeczką.

• Gospodarze są coraz bliżej celu! Milinković-Savić decyduje się na płaskie uderzenie zza linii 16. metra, ale piłka przelatuje o centymetry obok lewego słupka!

• Laxant centruje w pole karne w poszukiwaniu Krzysztofa Piątka. Radzą sobie z nim defensorzy Lazio.

• Żółta kartka dla Marco Parolo za "skoszenie" Boriniego.

• Powiało Ekstraklasą. Laga na Krzysztofa Piątka... skazana na porażkę. Poradizli sobie z nim Bastos i Acerbi.

• Romulo wycofuje piłkę do Patrika, który centruje na dalszy słupek do Correi. Ten był tak blokowany przez Musacchio, że padł na murawę. Sędzia nie widział przewinienia, w przeciwieństwie do starcia Krzysztofa Piątka z Acerbim. Tutaj przewinił Pistolero.

• Czekamy ;)

• Franck Kessie nie jest w stanie kontynuować gry. Na murawie jest już Hakan Calhanoglu.

• Po chwili było groźnie po uderzeniu Immobile! Tuż obok lewego słupka, ale nie od tej strony, od której by chciał!

• Niespodziewanie Patric zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów. Piłka w nieznacznej odległości minęła lewy słupek bramki Donnarummy!

• Immobile cofnął się do drugiej linii, by pomóc w rozegraniu. Dostaje piłkę na 30. metrze, po czym od razu chciał podać do wychodzącego na czystą pozycję Correi. Zorientował się tym Musacchio.

• Parolo w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne. A raczej taki był zamysł, bo piłka wyszła poza linię końcowa. Donnarumma z "piątki".

• Krzysztof Piątek powalczył na prawej stornie z Acerbim i wywalczył aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

Kessie wraca do gry z zabandażowanym kolanem.

• Przerwa w grze. Kessie doznał urazy mięśniowego i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

Do rozgrzewki ruszył Calhanoglu.

• Piłka po zblokowanym strzale Paquety z dystansu spada pod nogi Krzysztofa Piątka na 13. metrze. Od razu doskoczyło do niego 2-3 rywali, więc podaje do Borinoego. Jego strzał został zablokowany.

• Po chwili Bakayoko podaje prostopadle do Krzysztofa Piątka. Ten był skutecznie blokowany przez Acerbiego.

• Paqueta podaje na prawą stronę do szeroko ustawionego Calabrii. Ten szukał miejsca do dośrodkowania, ale został powstrzymany przez Lucasa Leivę.

• mmobile urwał się środkiem Kessiemu, ale padł na murawę. Nie ma rzutu wolnego, co nie spodobało się napastnikowi Lazio.

• Romulo przesadził z agresją w walce o piłkę z Romagnolim. Sędzia dopatrzył się faulu zawodnika Lazio.

• Laxaltowi nie udało się opanować piłki na lewej flance. Ta wyszła poza linię boczną, przez co atak Milanu spalił na panewce.

• Strata Milanu na lewej stronie po niecelnym podaniu Paquety. Piłkę przejmuje Romulo, który chciał blisko 20-metrowym podaniem uruchomić Immobile. Przed polem karnym pewnie i spokojnie interweniuje Donnarumma, który uprzedził rywala.

• Immobile przejmuje piłkę zagraną z głębi pola i ruszył w stronę "szesnastki" gości. Nie zauważył, że był na blisko dwumetrowym spalonym.

• Romulo podłączył się do akcji ofensywnej prawą stroną. Jego dośrodkowanie było dalekie od ideału. Donnarumma z "piątki".

• Na gwizdek Daniele Orsato ze śodka zaczynają gospodarze!

• Zawody poprowadzi Daniele Orsato. Trwa przywitanie kapitanów.

• Obie "jedenastki" są już na murawie! Za moment losowanie stron, ale wcześniej... O Generosa, która jest też hymnem Serie A.

• Za moment piłkarze pojawią się na boisku. Na stadionie kilkadziesiąt tysięcy widzów.

• Milan za to nie przegrał żadnego z siedmiu ostatnich spotkań. W weekend pewnie pokonał Empoli - 3:0. Poniżej możecie obejrzeć, jak trafił Piątek:

• Wróćmy do samego meczu. Według bukmacherów nieznacznym faworytem jest Lazio, które ostatnio zaliczyło jednak passę trzech porażek z rzędu (0:1 i 0:2 z Sevillą w Lidze Europy i 1:2 z Genoą w Serie A).

• Być może Piątek jeszcze nie wie, ale godzinę temu ogłoszono go najlepszym piłkarzem w Małopolsce w 2018 roku. Nagrodę w jego imieniu odebrał trener Michał Probierz (Cracovia).

• Na dziś Piątek jest drugim strzelcem ligi włoskiej (po Ronaldo) i drugim z najlepszą średnią gola na mecz z pięciu czołowych lig (po Messim).

• Jako napastnik "Rossonerich" Piątek nie miał okazji zagrać przeciw Lazio. Udało mu się za to w barwach Genoi, w 5. kolejce Serie A. Jego zespół przegrał 1:4, ale to właśnie on zdobył tę honorową bramkę.

• Krzysztof Piątek powalczy za chwilę o 27 bramkę w 28 występie tego sezonu. Jego Milan zagra na wyjeździe z Lazio w pierwszym meczu półfinału Pucharu Włoch (rewanż za miesiąc na San Siro).

red

Lazio Rzym - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV i STREAM ©East News

Puchar Włoch: Lazio Rzym - AC Milan NA ŻYWO i ONLINE. Przed Krzysztofem Piątkiem kolejne wyzwanie. We wtorek jego AC Milan skonfrontuje się na wyjeździe z Lazio Rzym w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Włoch. Początek spotkania o godz. 21:00. Relacja LIVE w GOL24! 26.02.2019

Puchar Włoch: Lazio Rzym - AC Milan ONLINE

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Krzysztof Piątek po przenosinach do Milanu w dalszym ciągu strzela jak na zawołanie. Dla nowego klubu zdobył już siedem bramek. Nic dziwnego, że od razu stał się ulubieńcem kibiców. Piosenka o polskim "Il Pistolero" stała się hitem internetu, a fani Rossonerich zaczęli tworzyć nawet specjalne szaliki na cześć Piątka.

W poprzedniej rundzie Pucharu Włoch Polak wystąpił w roli głównej. Po dwóch golach Piątka Milan pokonał Napoli 2:0. Bramki polskiego snajpera pomagają Rossonerim regularnie punktować także w lidze. Obecnie mediolańczycy są na czwartym miejscu w tabeli. Mają punkt więcej od piątej Romy i trzy oczka więcej od szóstego Lazio.

- Lazio to bardzo solidny zespół, a na własnym boisku zawsze są bardzo zmotywowani i niebezpieczni. W tym spotkaniu musimy wszyscy wiosłować w tym samym kierunku jak zgrana i zwarta drużyna - deklaruje trener Milanu Gennaro Gattuso.

Rzymianie obecnie nie są jednak w najwyższej dyspozycji. W dwóch poprzednich meczach ligowych przegrywali 1:2 z Genoą oraz 0:1 z Empoli. Do półfinału Coppa Italia Lazio awansowało pokonując w serii rzutów karnych Inter Mediolan.

Puchar Włoch: Lazio - Milan TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Studio przed meczem Lazio - Milan już od godziny 19:45 w TVP Sport. Początek transmisji na żywo o 21. Komentuje duet: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć za darmo na sport.tvp.pl. Relacja LIVE w GOL24!

21:00 Lazio Rzym - AC Milan TRANSMISJA: TVP Sport

Piątkomania we Włoszech, Italia śpiewa o Polaku piosenki, kibice projektują dla niego szaliki