Lech II Poznań przegrał w Stalowej Woli ze Stalą 1:2 i znalazł się w strefie spadkowej II ligi. Ekipa Rafała Ulatowskiego pod presją

Radosław Patroniak
Następnym rywalem Lecha II Poznań będzie w niedzielę o godz. 17 we Wronkach drużyna Resovii Krzysztof Kapica
Po wygranej we Wronkach nad wiceliderem II ligi GKS Katowice (3:2) w środę ekipa Rafała Ulatowskiego przegrała na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 1:2 (1:2). Honorową bramkę dla lechitów strzelił w 29 minucie z karnego Paweł Tomczyk. Lech II znów więc znalazł się w strefie spadkowej.
od 16 lat

Bramki dla gospodarzy strzelili Michał Fidziukiewicz w 26 minucie i Piotr Mroziński w 31 minucie. Warto dodać, że rywale Lecha mieli jeszcze co najmniej trzy idealne okazje do podwyższenia wyniku. Dwa razy piłka trafiła w słupek, a raz minęła bramkę, w której stał Miłosz Mleczko, o centymetry.

Inne wyniki spotkań II ligi ułożyły się bardzo źle dla rezerw Kolejorza (m.in. Garbarnia wygrała na wyjeździe z Resovią 2:1, a Stal Rzeszów pokonała w Wejherowie miejscowego Gryfa 2:0) i tym samym lechici spadli na 15. miejsce, pierwsze premiowane spadkiem do III ligi. Do końca sezonu pozostało pięć kolejek, więc każdy następny mecz będzie miał ogromne znaczenie. W najbliższej rundzie spotkań Lech II podejmie we Wronkach w niedzielę o godz. 17 Resovię, która walczy o miejsca w barażach o I ligę.

Interesujesz się sportem? Tu znajdziesz najciekawsze, najnowsze, najważniejsze informacje: