Lech Poznań: 5 wniosków po remisie Kolejorza 1:1 w Gliwicach

Maciej Lehmann
Lech Poznań w pierwszym meczu tegorocznego sezonu mógł wygrać, mógł przegrać, ale jak to zwykle bywa, gdy spotykają się wyrównane zespoły, zremisował 1:1. Ci, którzy spodziewali się rewolucji w grze poznańskiej drużyny, pewnie czuli się nieco rozczarowani. Cieszy, że piłkarze Kolejorza do końca walczyli o przynajmniej punkt i swoje akcje starali się kończyć strzałami. Martwiły jednak długie przestoje zwłaszcza w pierwszej połowie. Trenera Dariusza Żurawia czeka jeszcze sporo pracy, ale kilka pozytywów można było już zauważyć.Czytaj dalej --->Lucyna Nenow
Lech Poznań w pierwszym meczu tegorocznego sezonu mógł wygrać, mógł przegrać, ale jak to zwykle bywa, gdy spotykają się wyrównane zespoły, zremisował 1:1. Ci, którzy spodziewali się rewolucji w grze poznańskiej drużyny, pewnie czuli się nieco rozczarowani.

Cieszy, że piłkarze Kolejorza do końca walczyli o przynajmniej punkt i swoje akcje starali się kończyć strzałami. Martwiły jednak długie przestoje zwłaszcza w pierwszej połowie. Trenera Dariusza Żurawia czeka jeszcze sporo pracy, ale kilka pozytywów można było już zauważyć.

5 wniosków po remisie Lecha Poznań w Gliwicach. Kliknij w galerię i sprawdź:

Lech Poznań rozpoczął nowy sezon PKO Ekstraklasy wyjazdowym starciem w Gliwicach. Kolejorz zremisował z Piastem 1:1. Na trybunach pojawiło się prawie 800 fanów Poznańskiej Lokomotywy. Zobacz zdjęcia kibiców z Poznania.Przejdź do kolejnego zdjęcia --->

Kibice Lecha Poznań na meczu z Piastem Gliwice 1:1. Prawie 8...