red
Co powiedział Adam Nawałka po meczu z Górnikiem Zabrze (0:3)?
Co powiedział Adam Nawałka po meczu z Górnikiem Zabrze (0:3)? Roger Gorączniak
Leh Poznań. - Jest to bardzo trudna sytuacja dla drużyny. Jednak, tym bardziej w takim momencie, jestem cały czas z zespołem. Nikomu nie będę zarzucał braku zaangażowania - mówi trener Lecha Poznań Adam Nawałka po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze (0:3).

Lech Poznań przegrał z Górnikiem 0:3. Co powiedział Nawałka?

Adam Nawałka (trener Lecha Poznań): Było to spotkanie, które nas wszystkich bardzo rozczarowało. Zarówno piłkarzy, sztab szkoleniowy, jak i kibiców. Tym bardziej jest to przykre, że taki mecz przydarzył się nam na naszym stadionie. Jest to bardzo trudna sytuacja dla drużyny. Jednak, tym bardziej w takim momencie, jestem cały czas z zespołem. Nikomu nie będę zarzucał braku zaangażowania. Pomimo takiego wyniku zawodnicy starali się grać do samego końca. Po straconym pierwszym golu zareagowali, jednak nadziewaliśmy się na kontry. W pierwszej połowie stwarzaliśmy sytuacje, kontrolowaliśmy grę, ale nie wykorzystaliśmy tego. Trzeba oddać Górnikowi, ze zagrał dobre spotkanie i wykorzystał nasze gorsze momenty. Musimy maksymalnie wykorzystać dwa tygodnie na przerwę reprezentacyjną.

źródło: Lech Poznań

Materiał oryginalny: Lech Poznań. Adam Nawałka po meczu z Górnikiem: Nikomu nie będę zarzucał braku zaangażowania - Gol24