1/9 Zamknij

Antonio Milić jest siódmym piłkarzem z Chorwacji w Lechu Poznań. Środkowy obrońca po pomyślnym zaliczeniu testów medycznych związał się z Kolejorzem

Przemysław Szyszka/lechpoznań

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Antonio Milić jest siódmym piłkarzem z Chorwacji w Lechu Poznań. Środkowy obrońca po pomyślnym zaliczeniu testów medycznych związał się z Kolejorzem 2,5-letnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Już przed podpisaniem umowy ten transfer wzbudzał wiele kontrowersji. Kibice Anderlechtu, poprzedniego klubu Milicia, cieszą się, że opuszcza ich zespół, bo uważają, że jest słabym piłkarzem.

Milić w atmosferze skandalu pożegnał się też z Rayo Vallecano, dokąd był wypożyczony. Nieźle podobno gra głową, ale czy to wystarczy, by przekonać do siebie fanów Kolejorza?

Jak dotąd chorwaccy piłkarze spisywali się w Kolejorzu poniżej oczekiwań. Nic z Lechem Poznań nie wygrał też Nenad Bjelica, kolejny reprezentant Chorwacji w poznańskim klubie, choć akurat szkoleniowiec cieszył się dużą sympatią kibiców. Kiedyś mówiło się, że Ślązacy nie pasują do Kolejorza. Czy tak jest też z Chorwatami? Zobacz w galerii jak radzili sobie rodacy Milicia w Lechu Poznań.

Czytaj dalej--->

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy