Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 5...

Lech Poznań - Dudelange 2:0 (1:0) Jest zaliczka, ale to nie było dobre widowisko. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

BRAMKARZ I OBROŃCY

Filip Bednarek 5
W pierwszej części na szczęście prawie nie musiał interweniować. Po zmianie stron też miał spokojny wieczór. W ataku goście mieli mało jakości

Joel Pereira 5
W jednej akcji potrafi doskonale dograć piłkę w pole karne, w drugiej bardzo się myli. Mimo wszystko jeden z wyróżniających się lechitów w tym meczu. Też gra gorzej niż w poprzednim sezonie, ale jego "zjazd" na szczęście nie jest dramatyczny

Maksymilian Pingot 4
Raz ofiarnie zablokował groźny strzał gości, w drugiej połowie główkował minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z rogu. Poprawny występ, młodego obrońcy.

Antonio Milić 5
Wrócił po kontuzji i dzięki niemu obrona Lecha grała pewniej. Ten mecz kosztował go mnóstwo sił. Już do przerwy wyglądał na wyczerpanego. W 88 min. musiał ratować się faulem, po przegrywał pojedynek biegowy i otrzymał czerwoną kartkę

Pedro Rebocho 5
Co się stało z jego dośrodkowaniami ze stałych fragmentów? Zagrywał tam, gdzie nie było kolegów. Miał jeden groźny strzał. Lecz po zmianie stron popisał się ładną asystą przy golu Ishaka

Na meczu Ruchu Chorzów z Widzewem nie było ponad 50.000 kibiców? Jest inna liczba!