• GOOOLLL!!! Indywidualna akcja Stilicia w polu karnym i kolejny gol dla Lecha!

• GOOOOLLL!!! Tym razem Ślusarski do Rundeva i 4:0!

• GOOOOLL!!! 3:0 dla Kolejorza! Rudnev wystawił idealną piłkę Ślusarskiemu!

• Dwie zmiany także w zespole Timisoary.

• A także Szymon Drewniak zastępuje Kriwca.

• Bartosz Ślusarski wchodzi za Tonewa.

• Dośrodkowywał lewą nogą z rzutu rożnego Semir Stilić.

• GOOOOOLLL!! Już 2:0! Manuel Arboleda strzałem z woleja wpakował piłkę do siatki!

• Sergei Lepmets wybijał piłkę i trafił prosto w obrońcę! Do bramki zdążył z bliska wpakować ją jeszcze Rudnev.

• GOOOOLLL!!! 1:0 dla Lecha! Fatalny błąd bramkarza Timisoary!

• Dobra wrzutka z dobrze dzisiaj funkcjonującej prawej strony Lecha, dośrodkowanie Wojtkowiaka i bliski sięgnięcia piłki w polu karnym był Kriwiec.

• Spokojny początek w wykonaniu obu zespołów. Nikt nie chce popełnić błędu i stracić jako pierwszy gola.

• ...a także Marcin Kamiński za Możdżenia.

• Dwie zmiany w Lechu: Semir Stilić wchodzi za Ubiparipa...

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Marbelli.

• Przechwyt piłki, ale Aleksandar Tonew niepotrzebnie zdecydował się na uderzenie. Strzał bez zagrożenia dla bramki Timisoary.

• Aktywny Axente strzelił nad bramką.

• Nieskuteczność poznaniaków mogła się zemścić. Axente urwał się Arboledzie, uderzył mocno po długim rogu... i słupek uratował Kotorowskiego!

• Przy większej skuteczności Rudnev mógłby mieć już hattricka na swoim koncie.

• Raz jeszcze Rudnev uderzył nieprecyzyjnie. Tym razem głową po podaniu od Mateusza Możdżenia.

• Sporo walki w środku pola i piłek wrzucanych z bocznych sektorów.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Timisoary. Najpierw kolejną sytuację zmarnował Rudnev, dobitka Murawskiego została zablokowana, a Łotysz raz jeszcze przestrzelił.

• Kolejna dość dobra akcja Rumunów. Wypuszczony z głębi pola Tosaint Ricketts przerzucił piłkę nad golkiperem Kolejorza, ale nie trafił w bramkę.

• Mircea Axente zablokowany przez Huberta Wołąkiewicza. Przytomnie radzi sobie Lech w defensywie.

• Zbyt długa piłka od Claudio Belu padła łupem Krzysztofa Kotorowskiego.

• W znakomitej sytuacji Artiom Rudnev, który będąc sam na sam z bramkarzem uderzył wprost w niego.

• Przejął piłkę przed polem karnym Vojo Ubiparip, uderzył mocno po ziemi, ale niedokładnie.

• W ostatniej chwili Luis Henriquez zablokował piłkę dogrywaną z prawej strony pola karnego. Będzie tylko rzut rożny.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie z prawej strony Grzegorz Wojtkowiaka. Wznowi grę bramkarz Timisoary.

• Rozpoczęli gracze Lecha.

• Zawodnicy już na murawie, przywitanie obu zespołów.

• Źródło: Lech Poznań

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w ramach turnieju Marbella Cup w Hiszpanii. Lech Poznań podejmuje rumuński FC Politehnica Timisoara.