ZEN
W meczu z KRC Genk Lech Poznań mógł liczyć na doping swoich kibiców. Niestety, nawet wsparcie trybun nie pozwoliło piłkarzom Kolejorza wznieść się na taki poziom, by wyeliminować zespół z Belgii. Zobacz zdjęcia kibiców w galerii ------>Grzegorz Dembiński
W meczu z KRC Genk Lech Poznań mógł liczyć na doping swoich kibiców. Niestety, nawet wsparcie trybun nie pozwoliło piłkarzom Kolejorza wznieść się na taki poziom, by wyeliminować zespół z Belgii. Zobacz zdjęcia kibiców w galerii.

Kibice z tzw. Kotła protestujący przeciwko im zdaniem zbyt minimalistycznej polityce władz klubu na mecz z KRC Genk w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej postanowili zawiesić swój bojkot i wspierać drużynę głośnym dopingiem.

O tym, jak wielka była wiara w to, że lechici zdołają odrobić straty z pierwszego meczu przegranego w Belgii 0:2, najlepiej świadczy frekwencja - na trybunach stadionu przy Bułgarskiej w czwartkowy wieczór zasiadło blisko 21 tysięcy widzów.

Niestety, piłkarze KRC Genk szybko rozwiali wszelkie nadzieję poznańskich kibiców i już do przerwy prowadzili z Lechem 2:0. W drugiej połowie zawodnicy Kolejorza walczyli już tylko o chociaż honorowy remis, ale ostatecznie udało im się zdobyć tylko jednego gola.

Byłeś na meczu? Znajdź się na zdjęciach w naszej galerii:

Lech Poznań - KRC Genk 1:2: Genk poza zasięgiem. Kolejorz po...

Tomasz Cywka po meczu Lech Poznań - KRC Genk: Zamieniłbym bramkę na awans:

źródło: Agencja Informacyjna Polska Press/x-news.pl.

Materiał oryginalny: Lech Poznań - Genk 1:2: Głośny doping kibiców nie pomógł. Byłeś na meczu? Znajdź się na zdjęciach - Głos Wielkopolski