Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze ONLINE. To początek nowej...

Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze ONLINE. To początek nowej drogi "Kolejorza". Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Jimenez miał piłkę meczową, ale świetnie spisał się między słupkami van der Hart po jego strzale!

• Vasyl Kravets za Thomasa Rogne.

• Pacławski i Marchwiński za Johanssona i Ramireza.

• Puchacz zgrał futbolówkę z lewego skrzydła i Chudy wyprzedził jednego z lechitów we własnym polu karnym.

• Michał Rostkowski i Kacper Michalski pojawili się na boisku. Zastąpili Manneha i Wojtuszka.

• Jimenez próbował przedryblować rywala na skrzydle, ale zgubił piłkę i Górnik stracił swoją szansę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Tymoteusz Puchacz.

• Coś niebywałego! Lech atakował, miał stuprocentowe okazje i mógł zamknąć mecz już kilkanaście minut temu. Zamiast tego Bartosz Nowak znalazł się z piłką przed polem karnym Lecha. Uderzył zza pola karnego i Mickey van der Hart nie był w stanie rzucić się na czas do piłki posłanej w dalszy róg. Sprytne uderzenie zawodnika Górnika, ale i defensywa Lecha nie spisała się.

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK!

• Nowak atakował na bramkę, ale ucierpiał w starciu z Salamonem. Arbiter nie widział jednak faulu tuż przed polem karnym Kolejorza.

• Znów groźnie pod bramką Górnika. Ramirez rozegrał piłkę z Tibą, nastąpiło podanie do Johanssona, ale ten nie zdołał pokonać Chudego.

• Górnik naciska rywali, ale tym razem uderzenie Janży zostało zablokowane na rzut rożny.

• Dwie zmiany w zespole Lecha. Skóraś i Tiba w miejsce Karlstroma i Sykory.

• Minimalnie ponad poprzeczką uderzał głową Jimenez! Dośrodkowanie padło z narożnika boiska.

• Niedokładne zagranie w pole karne Lecha. Od bramki rozpocznie van der Hart.

• Zupełnie nieudane uderzenie Manneha z dystansu.

• Po wrzutce z narożnika boiska Wiśniewski ucierpiał w powietrznym starciu. Mamy chwilę przerwy.

• Nieudane dośrodkowanie Janży, ale Górnicy będą mieli jeszcze szansę z rzutu rożnego.

• Teraz Ramirez był zmuszony przerwać kontrę rywali.

• Świetny strzał na bramkę Ramireza, jeszcze dobitkę Salamona odbił Chudy. Bramkarz Górnika ratuje swojemu zespołowi mecz, ale w ofensywie brakuje tej drużynie większej liczby akcji.

• Manneh powalił na ziemię Ramireza i jest szansa dla Lecha na strzał z rzutu wolnego.

• Satka faulowany na prawym skrzydle Lecha, ale ze stałego fragmentu gry nie było żadnego zagrożenia pod bramką Górnika.

• Jimenez zastawiał się z piłką przed polem karnym Lecha i został sfaulowany.

• Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany, więc ruszamy na drugą połowę w identycznych jedenastkach.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Składna akcja Górnika, po której padł mocny strzał Jimeneza. Obronił to golkiper gospodarzy, ale było blisko wyrównania.

• Zablokowany Johansson i tylko korner dla Lecha.

• Znakomity strzał Johanssona wyjęty przez Chudego!

• Sykora wybił piłkę za własną linię końcową po dośrodkowaniu Pawłowskiego.

• “Rutkowscy nieudacznicy” – słychać z Kotła.

• Kamiński wyskoczył do piłki wraz z Chudym i ucierpiał w tym starciu.

• Prostopadła piłka przed pole karne Górnika i Martin Chudy musiał wybiec na przedpole, by uratować zespół przed groźną akcją Lecha.

• Seria rzutów rożnych dla ekipy Lecha, z której nie wynika żaden skuteczny atak.

• Groźnie pod bramką Górnika! Znalazł się z piłką w polu karnym Dani Ramirez, huknął na bramkę i świetnie poradził sobie Chudy.

• Lechici długo teraz przytrzymują się przy piłce.

• Roman Prochazka zastąpił Alexa Sobczyka.

• Nowak wszedł w pojedynek z Puchaczem, udało mu się wejść w pole karne, ale tam został już podwojony i zablokowany.

• Błąd bramkarza Kolejorza, który nie skończył się poważnym atakiem ze strony Górnika. Nadal 1:0 i nadal to Lech ma kontrolę nad tym, co dzieje się na boisku.

• Jimenez faulowany przy linii bocznej.

• Atak pozycyjny Lecha zakończony niecelnym strzałem Johanssona.

• Ramirez mógł rozpocząć kontratak Lecha, ale został zatrzymany przez Manneha.

• Od razu ruszyli do akcji ofensywnych zabrzanie, żeby jak najszybciej wyrównać.

• Akcja prawą stroną boiska, gdzie Sykora wygrał pojedynek w polu karnym z obrońcą. Zagrał przytomnie do Ramireza, który huknął na bramkę z około 13 metrów i mamy prowadzenie Kolejorza!

• GOOOOOOOL! DANI RAMIREZ!

• Zabrzanie bronią się na własnej połowie. Zablokowany strzał Lecha.

• Zablokowane płaskie zagranie w pole karne Lecha.

• Spokojniejszy fragment po obu stronach. Górnicy próbują atakiem pozycyjnym przejść z piłką pod pole karne Lecha.

• Zaczynamy spotkanie!

• Lech przed własną publicznością kończy bardzo dziwny sezon. Jesień to w końcu czas kiedy wrócił po latach do fazy grupowej Ligi Europy. Wiosna to seria upokorzeń w lidze, która oznaczała wypisanie z marzeń nawet o podium oraz zajęciu miejsca wyższego niż... Warta Poznań. Skorża powtarza, że nowa druga zaczyna się właśnie teraz. I niektórzy piłkarze muszą dać odpowiedź czy nadają się do ambitnego projektu.

• W Lechu myślą o wzmocnieniach, zmianie taktyki i samych przygotowaniach, które rozpoczną się za miesiąc, by zespół realnie powalczył o mistrzostwo i Puchar Polski. Głośno mówi o tym trener Maciej Skorża.

• Tak naprawdę społeczności obu klubów żyją już tym co wydarzy się w kontekście nowego sezonu. W Górniku pytają, czy to ostatni mecz z trenerem Marcinem Broszem i dyrektorem sportowym Arturem Płatkiem (kusi go Wisła Kraków) za sterami.

• Jeden z tych zespołów może uplasować się na dziewiątym miejscu, co stanowi raczej powód do wstydu niż dumy, bo plany przed sezonem były zgoła odmienne.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Lech Poznań - Górnik Zabrze!

Lech - Górnik LIVE! To początek nowej drogi "Kolejorza"

Lech - Górnik LIVE! To początek nowej drogi "Kolejorza" ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze ONLINE. Jeden z tych zespołów może uplasować się na dziewiątym miejscu, co stanowi raczej powód do wstydu niż dumy, bo plany przed sezonem były zgoła odmienne. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze ONLINE

Lech nie zakończy rozgrywek na wyższym miejscu niż dziewiąte i niższym niż jedenaste. Ten sam przypadek dotyczy Górnika. W styczniu padł bramkowy remis. Na trafienie Alexa Sobczyka zdążył odpowiedzieć Thomas Rogne.

Oglądaj mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze:
Lech: Czerwiński, Milić, Ishak (?), Klupś, Kaczarawa
Górnik: - - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Górnik - Lech 1:1 (Ekstraklasa, 30.01.2021)

Mecz Lech Poznań Górnik Zabrze TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Film. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Komentuje duet Michał Kornacki, Marcin Baszczyński. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!