Lech Poznań: Jak wypadli lechici wypożyczeni do innych klubów?

ZEN
Paweł Tomczyk jest wypożyczony z Lecha do Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Paweł Tomczyk jest wypożyczony z Lecha do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Grzegorz Dembiński
W ten weekend Paweł Tomczyk strzelił kolejnego gola w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zobaczcie, jak w tym sezonie radzą sobie inni piłkarze Lecha obecnie przebywający na wypożyczeniu do innych klubów.

Tomczyk wpisał się na listę strzelców w meczu z Odrą Opole. Napastnik z Poznania pojawił się na boisku w 57. minucie, a 20 minut później zdobył, jak się okazało, tylko honorowego gola dla swojej drużyny, która przegrała mecz 1:2. Dla Tomczyka była to 9. bramka w tym sezonie I ligi.

W meczu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Arką Gdynia asystę zaliczył Szymon Pawłowski, który przebywał na boisku od 1. do 78. minuty. Spotkanie zakończyło się wygraną Bruk-Betu 2:1.