Lech Poznań - Karabach Agdam 1:0. Wygrana po golu Ishaka. Tak oceniliśmy lechitów

Maciej Lehmann
Lech Poznań w pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów pokonał Karabach Agdam 1:0 (1:0). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Mikael Ishak w 41 minucie. To był twardy pojedynek z małą ilością sytuacji bramkowych. Kapitan Kolejorza zrobił "swoje" na pochwały zasługuje też cała linia obrony. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań -->Adam Jastrzębowski
Lech Poznań w pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów pokonał Karabach Agdam 1:0 (1:0). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Mikael Ishak w 41 minucie. To był twardy pojedynek z małą ilością sytuacji bramkowych. Kapitan Kolejorza zrobił "swoje" na pochwały zasługuje też cała linia obrony. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań.