Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Artur Rudko 6...

Lech Poznań - Karabach Agdam 1:0. Wygrana po golu Ishaka. Tak oceniliśmy lechitów

BRAMKARZ I OBROŃCY

Artur Rudko 6
Pierwszy trudny strzał miał na początku drugiej połowy, ale sobie poradził. Kilka razy interweniował poza własnym polem karnym, w jednym przypadku nawet głową.

Joel Pereira 7
To on zaliczył asystę przy pierwszym golu Mikaela Ishaka. Był bliski drugiej asysty na początku drugiej odsłony, ale piłka nie trafiła na głowę Ishaka. W obronie miał wiele pracy, bo Zoubir to dobry drybler. Dobry mecz, choć raz w pierwszej połowie nie ustrzegł się od poważnego błędu, podając wprost do Wadji.

Antonio Milić 7
Pewny punkt defensywy, wyjaśniał wszystko, co miał wyjaśnić. Najczęściej walczył z Wadij, ale wychodził górą z tych pojedynków. Miał nawet szansę bramkową po stałym fragmencie gry w 76. minucie.

Lubomir Satka 7
Tak jak jego partner ze środka obrony, nie popełnił błędów. Dobrze radził też sobie z pressingiem rywali.

Pedro Rebocho 7
Wiadomo było, że Karabach jest mocny na skrzydłach. On z kolei miał powstrzymać Kady'ego i ze swojego zadania się dobrze wywiązał. Tym razem mniej widoczny w ofensywie, ale to wynikało z taktyki Lecha Poznań.