Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Radosław Murawski 5 (grał do 83 minuty)...

Lech Poznań - Karabach Agdam 1:0. Wygrana po golu Ishaka. Tak oceniliśmy lechitów

POMOCNICY

Radosław Murawski 5 (grał do 83 minuty)
Wraz z Karlstroemem nie potrafili wywalczyć przewagi w środku pola, dlatego Lech został zepchnięty w pierwszej części pod własne pole karne. Po zmianie stron dużo walczył, ale spodziewaliśmy się, że będzie bardziej kreatywny. W drugiej części popisał się niecelnym strzałem z dystansu, popełnił też jeden poważny błąd przed własnym polem karnym.

Jesper Karlstroem 6
Grał na swoim solidnym poziomie. Zdecydowanie lepszy po przerwie, kiedy przechwytywał piłkę i wyprowadzał kontrataki. Otrzymał jednak kartkę za dyskusje z arbitrem.

Michał Skóraś 7
Aktywny. Mógł się podobać. Kilka razy odważnie przedzierał się lewym skrzydłem, pomagał też w obronie. Pokazywał się do gry, schodził do środka.

Joao Amaral 5 (grał do 62 minuty)
Miał już zdecydowanie lepsze występy. Trochę pod grą, ale był dobrze pilnowany, a przez wiele minut był daleko od pola karnego. To jednak po jego podaniu do Pereiry padł gol dla Lecha Poznań.

Kristoffer Velde 5 (grał do 62 minuty)
W pierwszej połowie zupełnie nieefektywny, choć to on zapoczątkował akcję bramkową. Trochę lepszy po przerwie kiedy udało mu się wykonać dwa rajdy. W sumie jednak bez błysku

Zobacz kolejne oceny graczy Lecha --->

Polski zespół bliżej triumfu w Lidze Mistrzyń! Wyjazdowe zwycięstwo tarnobrzeżanek!