Maciej Lehmann
Lechowi Poznań nie udało się pokonać defensywnie ustawionej Legii Warszawa. W pojedynku mistrza Polski z liderem tabeli dominowała  fizyczna walka na wyniszczenie, ale piłkarskich akcentów było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie lepsze sytuacje miał Lech Poznań. Najlepszą już w 6 min. Amaral, ale Portugalczyk przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Poza tym dobre okazje można było policzyć na palcach ręki. Co tu dużo mówić, klasyk zawiódł ponad 35 tys. widzów. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań --->
Lechowi Poznań nie udało się pokonać defensywnie ustawionej Legii Warszawa. W pojedynku mistrza Polski z liderem tabeli dominowała fizyczna walka na wyniszczenie, ale piłkarskich akcentów było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie lepsze sytuacje miał Lech Poznań. Najlepszą już w 6 min. Amaral, ale Portugalczyk przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Poza tym dobre okazje można było policzyć na palcach ręki. Co tu dużo mówić, klasyk zawiódł ponad 35 tys. widzów. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań --->Adam Jastrzębowski
Lechowi Poznań nie udało się pokonać defensywnie ustawionej Legii Warszawa. W pojedynku mistrza Polski z liderem tabeli dominowała fizyczna walka na wyniszczenie, ale piłkarskich akcentów było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie lepsze sytuacje miał Lech Poznań. Najlepszą już w 6 min. Amaral, ale Portugalczyk przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Poza tym dobre okazje można było policzyć na palcach ręki. Co tu dużo mówić, klasyk zawiódł ponad 35 tys. widzów. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań.