Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 5...

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0. Bez goli i bez sytuacji. Tak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 5
Przed przerwą niewiele miał pracy. Legioniści ani razu nie trafili w światło bramki. Na pewno nie był perfekcyjny, przy wyprowadzaniu piłki spod swojej bramki. W 75 min. odważnie wyszedł do dośrodkowania i wypiąstkował piłkę. Groźnie strzelał jeszcze Baku, ale niecelnie

Joel Pereira 7
Najlepszy piłkarz Lecha Poznań w tym meczu. To on napędzał jego akcje prawą stroną i robił przewagę. Szkoda, że ani jednego jego dośrodkowania, nie potrafili zamienić na bramkę koledzy

Filip Dagerstal 6
Dobry mecz Szweda, który pewnie interweniował i doskonale czytał grę. Wraz z Milicie, schowali do kieszeni Carlitosa. Do obrony Lecha nie można mieć żadnych zastrzeżeń

Antonio Milić 6
Tak jak jego partner z obrony, bardzo pewny. Gdy zorientował się, że goście nie mają wielu atutów ofensywnych zapuszczał się na ich połowę. Pod bramką Legii jednak nie miał okazji oddać strzału

Barry Douglas 5
Poprawny występ. Miał pod całkowitą kontrolą Wszołka. Wykonał wiele rzutów różnych, ale nie przyniosły one żadnego zagrożenia. Stałe fragmenty Lecha w tym meczu zostały zmarnowane, a było ich sporo

Marek Zub: Drużyna z Bielska-Białej jest wężem, który może jeszcze ukąsić

To byłby HIT! Media: Polak znalazł się na radarze klubu z Premier League

Dawid Kroczek: Mecz z Puszczą nie będzie miał mniejszej skali trudności